PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برگ و باد؛ ظهور بازیگر – خواننده‌های جدید

akanani
Sunday 24 February 2008, 07:22 AM
چند روزی است که اولین آلبوم موسیقی محمدرضا هدایتی بازیگر معروف و محبوب سینما و به‌ویژه سریال‌های طنز تلویزیونی به بازار ارائه شده.
آلبومی تحت عنوان" برگ و باد" که فضای ویژه ای را دنبال می کند. خود محمدرضا هدایتی یکی از بازیگرانی است که اشراف بسیار خوبی به موسیقی ایران و جهان دارد.
باور کردنی نیست معلومات و دانسته های او درباره ژانرهای مختلف موسیقی در تمام دنیا. از موسیقی آفریقایی تا موسیقی لاتین را به خوبی می شناسد و نمونه های فراوانی در آرشیو شخصی اش دارد.
از موسیقی وطنش یعنی سیستان و بلوچستان هم بسیار تعریف می کند و آن را گنجینه کمتر شاخته شده ای معرفی می کند. می گوید:" آرزویم این است که آلبومی فولک از موسیقی سیستان را به بازار ارائه کنم و توجه علاقه مندان موسیقی نواحی را به این موسیقی پربار جلب کنم."
محمدرضا هدایتی همچنین موکداً اعلام می‌کند که از آن دست آدم های عشق خوانندگی نیست که بخواهد از شهرتش سوء استفاده کند و آلبومی را به شکل آماتوری ضبط کند و به بازار ارائه کند.
می‌گوید برای ارضا دغدغه هاست که به سمت موسیقی حرکت کرده است:"به نظرم آلبوم مرا بیشتر آدم هایی که به آهنگ های راک ارام علاقه مندند، می پسندند.
دنبال این نبودم که کار هیت و فراگیر و مردم پسند بسازم. به دنبال علایق خودم بودم." اما آلبوم او به دلیل تبلغات ضعیف نتوانسته آن طور ک باید پرطرفدار شود:" ممکن است برخی به دلیل کنجکاوی به سمت آلبوم بروند تا ببینند این طغرل چه اهنگ هایی خوانده. ولی من استاندارد بودن موسیقی ام را تضمین می کنم.
من به گوش ایرانی خیلی دقت کردم. گوش ایرانی ملودی طلب است. سعی کردم کارهای ملودیک بخوانم و به ریتم بسنده نکنم." و اما نظر محمدرضا خان درباره حضور چهره های سرشناس رشته های دیگر در موسیقی:" چه ایرادی دارد. شاید باعث رونق موسیقی شود. ما یک سری سوپراستار در سینمایمان داریم که مردم به واسطه آنها به دیدن فیلم می روند.
چه ایرادی دارد که به واسطه همین شناخته شده بودن، به سمت آلبوم موسیقی اش هم بروند. اگر کار، خوب نباشد، فرقی نمی کند و کار با استقبال رو به رو نمی شود. بازار موسیقی خیلی کساد است و اگر حضور چهره های سرشناس به آن کمک می کند، چرا که نه!"
به هر ترتیب باید دید آلبوم آقای هدایتی با استقبال مردم رو به رو می شود یا خیر.