PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش سه تار

sina_sb2008
Tuesday 26 February 2008, 06:30 PM
سلام خدمت دوستان علي الخصوص خدمت مديريت محترم بخش سه تار : يه پيشنهاد داشتم واون اينه كه اگه براي دوستان مقدور هستش يه دوره درسهاي كتاب هنرستا نو به صورت هفته ا ي هفته اي يه درس به صورت تصويري براي دوستان مبتدي بزارن فكركنم براي خيلي ها ميتونه مثمر ثمرباشه

AliB
Tuesday 26 February 2008, 07:04 PM
فکر خوبیست سینا جان .
اگر وقت اجازه ی این کار را بدهد می توان چنین کرد . البته سینا جان سی دی های آموزشی برای این کار هست همونطور که شما از من بهتر مطلع هستید .
مساله ی بعد کار کردن با فایل های ویدیو ییست که از حجم بالایی برخوردارند و برای آپلود باید اینترنت پرسرعت باشد که متاسفانه من در حال حاضر ندارم.
اما پیشنهاد خوبیست و می شود به صورت سریالی یا موردی این کار را کرد.

Hes_r
Tuesday 26 February 2008, 07:34 PM
با سلام

در سایت نت آهنگ بخش آموزش وجود دارد . قعلا این بخش در حال کار روی تئوری موسیقی است .

و پس از آن آموزش ساز ها نیز انجام خواهند شد . که مدیران نیز بهتر است وقت خود را برای آینده و آموزش های آینده بگذازند .

یا علی

AliB
Tuesday 26 February 2008, 07:41 PM
با راهنمایی حسام گرامی فکر می کنم آموزشهای اینچنینی اگر در راستای حرکت کلی سایت ساماندهی شود خیلی مطلوب خواهد بود.

persian.comrade
Thursday 4 September 2008, 11:39 PM
با سلام گرم خدمت همه ی دوستانی که ساز دل مینوازند.
خواستم خواهش کنم که هر کدام از دوستان که میتونه چند عکس از دست چپ هنگام انگشت گذاری روی سیم های بالا بگذاره و اگه میتونه یک توضیحاتی بده که من رو کمک کنه.
پیشاپیش متشکرم.

AliB
Friday 5 September 2008, 09:28 PM
با سلام گرم خدمت همه ی دوستانی که ساز دل مینوازند.
خواستم خواهش کنم که هر کدام از دوستان که میتونه چند عکس از دست چپ هنگام انگشت گذاری روی سیم های بالا بگذاره و اگه میتونه یک توضیحاتی بده که من رو کمک کنه.
پیشاپیش متشکرم.
دوست عزیز سلام
من قبلا یک سری عکس آموزشی بر روی سایت قرار داده بودم :)
از اینجا (You can see links before reply) ببینید امیدوارم به کارتون بیاد .