PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارهایی کمیاب از شجریان و ایرج ... عیدی نت آهنگ به کاربران عزیز

arian
Tuesday 11 March 2008, 01:40 PM
با سلام
در اين تاپيك عيدي بزرگان موسيقي به كاربر هاي نت آهنگ تقديم ميشود:

1-آقاي شجريان: عاقبت اين زنكه مشت منو وا ميكنه

You can see links before reply (You can see links before reply)
(You can see links before reply)
2-آقاي شجريان:يارك كار مونو تو داره بالامگره

You can see links before reply (You can see links before reply) (You can see links before reply)

3-ايرج : من از روز ازل راننده بودم.

دوستان فقط خواهشا به آقاي شجريان اين كارها رو نشون نديد

arian
Tuesday 11 March 2008, 04:19 PM
اين كارها مربوط به بيش از 40 سال قبل است . توي آرشيو شخصي بنده است .شايد خود ايشون هم نداشته باشند.
تيترهاي اينها بازاري انتخاب نشده ،بلكه خودشون كارهاي بازاري است . آقاي شجريان شاگرد مهرتاش بودند و خيلي آهنگهايي از اين قبيل نظير كليت قلف و .... دارند . چنانچه گوش كنيد فكر ميكنم خودتون ميبينيد قصد و غرض نبوده.
اين كه عرض شد به آقاي شجريان نشون نديد هم فقط شوخي بود.

arian
Tuesday 11 March 2008, 05:02 PM
با توجه به نظر دوستان كارهاي آقاي شجريان حذف شد.شرمنده.

alireza_amirsamimi
Tuesday 11 March 2008, 05:09 PM
با توجه به نظر دوستان كارهاي آقاي شجريان حذف شد.شرمنده.

کاش حذفش نکنی.من الان یکیش رو دانلود کردم به نظرم اومد که این تصنیف محلی مشهدی هست.از این تصنیف ها تو موسیقی ایرانی زیاده که بعضی هاش رو استاد دوامی هم روایت کردند و گهگاه استاد در کنسرت هاشون هم اجرا کردند.مثلا در یکی از اجراهای معمای هستی(تو کاستش نیست) تصنیف چرا میم ساز نمیشه رو به همراه استاد لطفی خوندند.به نظر میومد این تصنیف رو هم استاد لطفی سه تارش رو زده باشند(عاقبت این زنیکه...)یه نظر من نیازی نیست حذفش کنی وگر نه خود استاد نمیخوند و اینجا اجلزه ضبط نمیداد.یا در کنسرتش اون تصنیف رو نمیخوند.از این دست تصانیف در موسیقی محلی ما و تصانیف قدیمی زیاد هست.من هم توهینی نمیبینم.لطفا حذف نکن

Amir
Tuesday 11 March 2008, 08:58 PM
حمید جون داداش مگه بده ؟؟ مگه ما چی کم داریم که استاد نیاد بهمون هدیه بده

ایشالا یه عکس اختصاصی با استاد می گیرم تو همین تاپیک می ذارم

.t.A.T.u
Tuesday 11 March 2008, 09:17 PM
بحث سر این نیست که آیا ما چیزی کم داریم یا نه! اتفاقا ما خیلی هم خوب هستیم، اما وقتی چنین چیزی نیست چرا باید نوشته بشه؟

Leon
Tuesday 11 March 2008, 09:46 PM
عنوان تاپيک اصلاً مهم نيست،فايل هارو دنلود کنيد هالشو ببريد،ارزش بحث کردن نداره!

:n1civo:

arian
Wednesday 12 March 2008, 07:54 AM
سلام وببخشيد ، چند مورد فايلهاي صوتي قديمي از آرشيو شخصي بود كه آماده كرده بودم تا در تاپيكهاي مختلف از اساتيد بزرگ موسيقي ايران قرار بدم ، چون بيشتر آنها جنبه خصوصي داشت مسلما اساتيد (ببخشيد استادان) ديگه با كت و شلوار و كراوات حضور ندارند بلكه با پيژامه و عرق گير حضور پيدا كرده اند و من هم فكر كردم لطف اين آثار به همين است ، در تاپيك تلويزيون 1347 فايلهايي را ميخواستم اضافه كنم به نظرم اومد خيلي غمگين است .فكر كردم شايد بهتر باشه اينجا چند تا مطلب طنز اضافه كنم تا در زمان تعطيلات عيد موجب انبساط خاطر دوستان باشه ، اين مطالب همگي با عنوان هاي خودشون ذكر شد عنوان تاپيك را هم بنده به اين صورت به نظرم جالب اومد ، وقتي مديران اعتراض كردند و ديدم كه حتي خانم ماريا به عنوان كاربر از ايشون تشكر كرده اند. احساس كردم شايد كارم غلط بوده و كارهاي آقاي شجريان را پاك كردم ولي كار آقاي ايرج را گذاشتم تا بمونه. از آنجايي كه اين كارها بسيار ناب بوده و نمونه ان در هيچ سايتي يافت نميشه(و حتي در آرشيو هاي خصوصي) و براي اولين بار در اين سايت منعكس شده به خودم اجازه دادم بگم هديه شجريان و ايرج به كاربران نت آهنگ . و قصدم اين بود كه اين كار را با خاطرات و برنامه هاي نوروزي و شادباش هاي عيد بسياري از بزرگان موسيقي كه تقريبا تمامي فوت شده اند ادامه دهم به خصوص از شخصيتي ممتاز (از نظر بذله گويي) حسين تهراني.
خواهشمند است چنانچه اشتباه از سوي بنده بوده است نقطه نظرات مديريت را اعلام فرماييد تا به همان صورت عمل نمايم . فايلها مجددا اضافه شوند يا خير؟

Leon
Wednesday 12 March 2008, 08:09 AM
مرسی ارين جان که اين فايل های کمياب رو در اختيار دوستانتون قرار ميديد تا آنها هم استفاده کنن،و اين خودش يه دنيا ارزش داره،
اتفاقاً عنوان تاپيک برای من جالب بود ،چون خيلی هشيارانه انتخاب شده بود،و اين کاربر ها رو بيشتر به طرف اين تاپيک جذب ميکرد،
دوستان و مديران هم کم لطفی نکنن،و از کسی که فايل های شخصی و کمياب خودش رو در اختيار ما قرار ميده ،تشکر و تمجيد کنن،
به هر حال ارين جان،ناراحت نباش،هر کسی فقط نظر شخصی خودش رو به صورت انتقاد و پيشنهاد بيان ميکنه ،و هدف هيچ کس کم ارزش کردن و ضايع کردن کاره شما نيست،تمامی فايل ها رو هم لطفاً اضافه کن،مطمئناً دوستان خوشحال ميشن که بتونن به اين آثار دسترسی داشته باشن.:53:

Majed
Wednesday 12 March 2008, 08:12 AM
بله آریان جان ... چرا که نه.. من خیلی دوست دارم این ها رو ببینم. حتما بزارشون ...

مطمئنا خیلی های دیگه هم مثل من راغب هستند...

منم با لئون موافقم.. دلیلی برای این همه بحث نیست.... بزار کلیپ رو تا ببینیم حض کنیم...

نام تاپیک رو هم من اینجوری پیشنهاد میکنم تا مورد آزردگی بقیه هم نشه:

"کارهایی از شجریان و ایرج ... عیدی نت آهنگ به کاربران عزیز"

اگه آریان جان موافقی بگو تا عوضش کنیم

arian
Wednesday 12 March 2008, 11:36 AM

عاقبت اين زنكه مشت منو وا ميكنه

يارك كار مو و تو دار بالا مگره
با عرض معذرت آدرس ها اصلاح شد.

arian
Wednesday 12 March 2008, 11:47 AM
کاش حذفش نکنی.من الان یکیش رو دانلود کردم به نظرم اومد که این تصنیف محلی مشهدی هست.از این تصنیف ها تو موسیقی ایرانی زیاده که بعضی هاش رو استاد دوامی هم روایت کردند و گهگاه استاد در کنسرت هاشون هم اجرا کردند.مثلا در یکی از اجراهای معمای هستی(تو کاستش نیست) تصنیف چرا میم ساز نمیشه رو به همراه استاد لطفی خوندند.به نظر میومد این تصنیف رو هم استاد لطفی سه تارش رو زده باشند(عاقبت این زنیکه...)یه نظر من نیازی نیست حذفش کنی وگر نه خود استاد نمیخوند و اینجا اجلزه ضبط نمیداد.یا در کنسرتش اون تصنیف رو نمیخوند.از این دست تصانیف در موسیقی محلی ما و تصانیف قدیمی زیاد هست.من هم توهینی نمیبینم.لطفا حذف نکن

اين تصنيف طبق ركورد من با تار مجد و سه تار عبادي است . خيلي قبل تر از آقاي لطفي است.

alireza_amirsamimi
Wednesday 12 March 2008, 01:27 PM
اين تصنيف طبق ركورد من با تار مجد و سه تار عبادي است . خيلي قبل تر از آقاي لطفي است.

ممنون که گفتی.به خاطر نوع سه تاری که انتخاب شده بود من گفتم استاد لطفی بودند.استاد عبادی هم با سه تارهای به این شکل هم ساز زدند.اون یکی رو هم هنوز دانلود نکردم پس مرحوم لطف الله مجد ساز زدند.راستی یه چیزی؟؟؟!!تو اون تصنیفی که من دانلود کردم با توجه به جنس صدای استاد به نظر نمیات مال 40 سال پیش باشه!!تاریخش کی هست؟

arian
Wednesday 12 March 2008, 02:08 PM
ممنون که گفتی.به خاطر نوع سه تاری که انتخاب شده بود من گفتم استاد لطفی بودند.استاد عبادی هم با سه تارهای به این شکل هم ساز زدند.اون یکی رو هم هنوز دانلود نکردم پس مرحوم لطف الله مجد ساز زدند.راستی یه چیزی؟؟؟!!تو اون تصنیفی که من دانلود کردم با توجه به جنس صدای استاد به نظر نمیات مال 40 سال پیش باشه!!تاریخش کی هست؟
اگه اجازه بديد از روي دفتر چك كنم و هر دو مورد را دقيق تر فردا خدمتتون عرض كنم.

alireza_amirsamimi
Wednesday 12 March 2008, 10:32 PM
آقا ترک دوم ( عاقبت این زنیکه .... ) لحجه ی کجاییه ؟

'گفتم که مشهدیه.البته این حرف من به خاطر دوستانی که تو دانشگاه از مشهد و خراسان داشتم میگم.فکر میکنم اگه مشهدی نباشه مال خراسانه

Majed
Thursday 13 March 2008, 01:40 AM
با اجازه از استارتر تاپیک نام تاپیک عوض شد..

ناظم

arian
Thursday 13 March 2008, 11:17 AM
شجريان /عبادي /بيات ترك ضربي به لهجه خراساني: كو شرابي كه مرا ميزون ميزون بكنه.

اين كار فكر ميكنم از قبلي ها خيلي زيباتر باشه و تقديم ميكنم به آقاي امير صميمي كه علاوه بر ذوق بسيار ، مشخصا تبحر زيادي هم در موسيقي دارند.
در مورد هر سه كار بايد بگم با عبادي است فقط يارك كار من و تو دار بالا مگره -عبادي و مجد هستند.(ضربي سه گاه)
عاقبت اين زنكه نيز در شور ضربي است با عبادي كه دو بار در آرشيو است ويكي از آنها در سال 47 در بغداد است.

arian
Thursday 13 March 2008, 11:27 AM
شوخيهاي حسين تهراني با حبيب سماعي:

You can see links before reply

arian
Thursday 13 March 2008, 11:37 AM
كسي اين آقاي مهندس كارلوس را ميشناسه؟
انوشيروان روحاني چنين ميگه.

تقديم به همه ي ويولنيستهاي سايت

arian
Thursday 13 March 2008, 11:49 AM
اين هم ضربي تند از تجويدي (تقديم به آقاي اكانيني عزيز)

arian
Thursday 13 March 2008, 12:17 PM
جناب آقاي مالاريا تالي آقاي بديعي و استاد علي (اليب) دونوازي بديعي و شهناز به عنوان هديه عيدتقديم ميگردد:

arian
Thursday 13 March 2008, 12:42 PM
آقاي پايور ميگه اين كار در موسيقي ايران بي سابقه بوده(البته 6 آذر 1347) و.... خودتون گوش كنيد:
تقديم به آقا ماجد عزيز

arian
Thursday 13 March 2008, 12:54 PM
اين هم پيانوي آقاي پايور . تقديم به جناب لئون .نوروز را خوش باشيد.

arian
Thursday 13 March 2008, 01:14 PM
ضربي درخشان از تهراني و همراهي پايور تقديمي به آقاي خان عزيز

arian
Thursday 13 March 2008, 01:26 PM
تهراني با زخمه هاي مجد تقديم به آقاي تاتو

Amir
Thursday 13 March 2008, 02:13 PM
آرین جان خیلی عالیه ادامه بده :ilovemusic:

arian
Thursday 13 March 2008, 02:35 PM
شور با ويولن بديعي با اشعار پژمان بختياري تقديم به سارا خانمهاي بخش شعر

arian
Thursday 13 March 2008, 03:56 PM
عود آقاي شهيدي 1348 تقديم به آقاي حميد رضا ذوالفقار

arian
Thursday 13 March 2008, 04:08 PM
اينهم خانم هايده در مجلسي خصوصي با تار حافظي تقديم به آقا حسام كه عيد هم مسافرت تشريف دارند:

tarane
Thursday 13 March 2008, 07:24 PM
واقعا محشره ارین جان، خیلی ممنوووووووووووووووووووووو وووووووون!!!

arian
Friday 14 March 2008, 09:36 AM
اين هم آواز بهاري در اين بهار به آقاي كمانچه عزيز

Leon
Friday 14 March 2008, 11:07 AM
مرسی ارين جان،واقعاً به همه حال دادی،دمت گرم،خيلی زحمت ميکشی،همين قدم ها،در بهتر شدن کيفيت سايت خيلی اهميت داره.:give_rose::m:az

Hes_r
Friday 14 March 2008, 11:24 AM
واقعا عیدی خوبی بود .

خدا واسه نت آهنگ حفظت کنه ایشالله :دی

arian
Friday 14 March 2008, 11:35 AM
اين كار رو معرفي نميكنم تا مجبور باشيد دانلودش كنيد تقديم به امير خان مدير كل سايت:

arian
Friday 14 March 2008, 11:41 AM
اين كار هم تقديم به حامد خان (اگه اشتباه نگفته باشم hmd -n)
آواز بهاري و ضرب حسين

arian
Friday 14 March 2008, 11:51 AM
حرفهاي مرتضي خان محجوبي آنقدر بي ادعاست و شنيدني يا شور زيباي پيانوش تقديم به آقاي لئون عزيز و پيانوي رويالش:

arian
Friday 14 March 2008, 12:07 PM
اين هم اثري از بديعي
تقديم به خانم ترانه ، فانوس ، كاكا و ماريا خانم

arian
Friday 14 March 2008, 12:31 PM
اين هم عود و ويولن شما بگيد كار كياست؟تقديم به كساني در سايت فعاليت ميكنند .

arian
Friday 14 March 2008, 12:48 PM
هنرمندان و گويندگان برنامه گلها فرخنده جشن نوروز را شادباش ميگويند:

Mojtaba
Friday 14 March 2008, 02:44 PM
رین جان دست گلت درد نکنه عجب بدیعی فرستادی به من که واقعا عیدی خوبی دادی خصوصا اون شوری که بدیعی زد واااااااییییییی محشر بود اگه بازم کار قشنگی از بدیعی داری لطفا آپ کن آخه من عشق بدیعی هستم

یا علی

arian
Sunday 16 March 2008, 07:38 AM
رین جان دست گلت درد نکنه عجب بدیعی فرستادی به من که واقعا عیدی خوبی دادی خصوصا اون شوری که بدیعی زد واااااااییییییی محشر بود اگه بازم کار قشنگی از بدیعی داری لطفا آپ کن آخه من عشق بدیعی هستم

یا علی
سلام خدمت تمامي دوستان .
جناب مالارياي عزيز حتما در يك تاپيك تخصصي به اميد خدا سعي ميكنم تمام كارهاي ويولنيست هاي معروف از حسين ياحقي و صبا و جهانبخش پازوكي گرفته تا كارلوس و فرجاد و .... را در دستگاه ها يا گوشه ها به تفكيك قرار بدم تا بشه بهتر روي آنها بحث كرد و مورد استفاده قرار بگيره .اين تاپيك بيشتر جهت سال نو در نظر گرفته شده بود. ولي كار هاي تخصصي هنوز مونده تا انشاءا... در سال 87 نت آهنگ غوغاي بزرگتري به راه بياندازد.

lمسلم
Thursday 5 February 2009, 01:24 PM
با سلام و ادب
متشکرم از اینکه مرا در جمع صمیمی خود پذیرفتید.

محمد شفیعی
Friday 6 February 2009, 10:34 PM
با سلام,آرین جان بابا چه داری می کنی شما با بچه های نت آهنگ...
دم شما گرم

at@sh
Tuesday 12 October 2010, 05:02 PM
سلام

میشه آواز "ای صنم زود بیا " از استاد ایرج رو اگه دارین بزارین چند

ساله دنبالشم گیرم نیومده

ممنون

Mehraneh
Tuesday 12 October 2010, 05:44 PM
واااااییییی واااایییی مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییی
مرسییییییییییییییییی خیییلییی خییییلیییی زیاد مرسی
من شخصا خاک پاتتونم....
مخصوصا به خاطر آهنگ های استاد ایرج
دمتون گرممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممم

sarsabz
Tuesday 12 October 2010, 07:02 PM
:43::43::43::43::43:
بابا عجب تاپیکی رو کشیدید بالا! نمیدونم چرا تاحالا ازش غافل موندم!!
:clapping::clapping::clapping:
دست همتون درد نکنه:41:
ایکاش آرین عزیز ادامه میدادن به این کار...

koronzo_piti
Tuesday 12 October 2010, 07:23 PM
اااااااااااااااااااا
چرا *****هیییییی؟؟؟؟؟؟؟؟