PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دومین فعالیت بزرگ فرهنگی نت آهنگ

Amir
Tuesday 11 March 2008, 11:00 PM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی شما دوستان گل و گرامی

امیدوارم که هرجا هستید خوب و خوش و خرم باشید و ساز دلتون همیشه کوک باشه و ماهور بزنه

دوستان عزیز من , در ادامه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی نت آهنگ ( خونه دومون ) در زمینه موسیقی پس از گروه موسیقی تونیک پس از جلسات توجیهی مکرر بالاخره با یکی از بزرگترین دانشگاه های استان گیلان (دانشگاه رشت) به توافق رسیدیم تا پشتیبانی ستاد موسیقی آنها در اینترنت ( فعلا اطلاع رسانی و در سال جدید فروش بلیط کنسرت ها و اینجور چیزها ) را به عهده بگیریم .

این قدم بزرگ دیگر را نیز به فال نیک گرفته و انشاءالله به زودی زود بتونیم به تهران هم برسیم و همینجور وسعت فعالیت فرهنگی خودمون رو بیشتر کنیم

زین پس ستاد موسیقی دانشگاه رشت در انجمن ما دارای بخش های اختصاصی هستند و در قبال آن زیر تمام بلیط های کنسرت های آنها ( که زیاد هستند ) آدرس سایت ما درج خواهد شد .

به اینجا رسیدن ما حاصل تلاش شماست . از تمامی دوستان گلم نهایت سپاس را دارم و امیدوارم بتونیم براشون هرروز بهتر از دیروز باشیم

با تشکر
موفق و موید باشید.

DJ EMPO
Tuesday 11 March 2008, 11:11 PM
سلام داش امير منم به شما و حسام و بقيه بر و بچه هاي نت آهنگ تبريك ميگم چون وقتي الآن دارم نگاه ميكنم نت آهنگ نسبت به يه سال پيشش به يه قطب توي سايت هاي موسيقي تبديل شده ..!!

soheilhelper
Tuesday 11 March 2008, 11:13 PM
امیدوارم روز به روز موفقتر باشید
انشالا بعد از عید مذاکراتی با انجمن ترانه ی دانشگاه شیراز در مورد این سایت انجام میدم شاید سببی شد برای آغاز همکاری ....

Amir
Tuesday 11 March 2008, 11:35 PM
علی جان خیلی دوستت دارم لطف داری . بهتره به گل های نت آهنگی تبریک بگیم که تو این مدت وقتشونو گذاشتن و فعالیت کردند .

حیات ما به وجود عزیزانی مثل شما بسته هست

سهیل جون قربونت برم که اینقدر باحالی . بچه ها داداش سهیلمون یکی از اون برو بچ با مرام روزگاره . تازه با هم رفیق

شدیم . حواشو داشته باشید مثل خودمون عشق هنره

از همگی ممنونم

Majed
Wednesday 12 March 2008, 07:58 AM
بسیار عالی...
این قدر این مشهد ما رو اذیت کرد که عقب موند... تقصیر خودشه.. هاها

اول به بچه های نت آهنگ تبریک میگم.. دوم به دانشگاه رشت برای انتخاب شایستش..

به امید پیشرفت روز افزون نت آهنگ..
هیپ هیپ .. هورااااااااا

Khashayar
Wednesday 12 March 2008, 10:08 AM
درود.
منم تبریک میگم .خوبه این کارها مقدمات پیشرفت و خوب بچه های نت آهنگ هم از نظر موسیقی در سطح خوبی هستند.امیدوارم شاهد پیشرفت روز افزون موسیقی و نت آهنگ باشیم.
"ashoo"

.t.A.T.u
Wednesday 12 March 2008, 10:34 AM
سلام!
فقط می تونم بگم با وضعیتی که الان داریم بهترین سایت موسیقی ایران هستیم...

AliB
Wednesday 12 March 2008, 10:59 AM
امیر جان خیلی خبر خوشحال کنده ایست به قوب معروف "شجاعت عباس فخر علیست".
به همه ی بچه ها تبریک می گم چه کار بر چه مدیر . همه به بودن در سایت افتخار می کنیم و خوشحالیم.
ان شاالله موفقیتهای بعدی و ان شاالله حرکت تا نقطه ی نهایی :ilovemusic:

Hes_r
Wednesday 12 March 2008, 12:11 PM
این اتفاق رو به فال نیک میگیرم و به همه تبریک عرض میکنم .

خدمت دوستان عرض کنم که خود مسئول کل ستاد موسیقی دانشگاه رشت هم بسیار بسیار از این همکاری راضی هستند و خیلی خوشحال هستند بابت این همکاری .

ان شا الله طبق قرارهایی که گذاشتیم ایشون چهارشنبه از سایت ما دیدن میکنند .

مطمئن باشید دانشگاه گیلان آخرین دانشگاه و گروهی نخواهد بود که با نت آهنگ همکاری میکنند بلکه خیلی زود دانشگاه های دیگه هم همکاریشون رو با سایت ما آغاز میکنند

خوش باشید

یا علی

Amir
Wednesday 12 March 2008, 12:25 PM
ماجد , آشو , سعید ( تاتو ) , علی و حسام عزیز تلاش شما واقعا در نت آهنگ مثال زدنی هست از همتون ممنونم

در ضمن یه تشکر ویژه هم از خانواده رستمیان ها ( حسام اینا ) می کنم که فوق العاده در این مساله زحمت کشیدند

shbaharehs
Wednesday 12 March 2008, 04:19 PM
ااااااااا جدی؟!:105: کلی تبریک میگم!!!:bd:bd منم خیلی خیلی تشکر میکنم:53: واقعا باعث افتخاره:ی:ی

بازم تبریک و تشکر:ak

rsad
Thursday 13 March 2008, 10:51 PM
واقعاً خبر خوشحال كننده اي بود. :untitled: از صميم قلب به همه اعضاء به ويژه اميرخان عزيز تبريك ميگم. با آرزوي پيشرفت هاي روزافزون سايت، با تلاش همه دوستان هنرمند.:am

Hmd_N
Thursday 13 March 2008, 11:08 PM
به به به به.........

شرمنده یه مدت غیبت داشتم !!!!!!!!!!!!!! جبران میکنم

واقعا باعث افتخار منو تمامه جیگرای نت آهنگیه !

ایشالا به همین زودیا شاهد رشد بسیار بسیار بیشتر نت آهنگ در تمامه زمینه ها در کل دنیای مجازی باشیم !

قربونه همتون

rezahea
Sunday 16 March 2008, 10:43 PM
سلام:8ysyvb: خوبه

maryam_kh
Saturday 22 March 2008, 08:45 PM
سلام من نت غوغای ستارگان واسه ویلن میخواستم خیلی واجبه لطفا واسم بزارین

hamid_barzegar
Tuesday 25 March 2008, 01:14 PM
سلام ، من عضو جدید این سایت هستم و با این گروهی که شما اسم بردی ( تونیک ) آشنا هستم و موزیک هاشونم گوش کردم ، تمام فعالیت های سایت هم خوندم و به نظر من خوبه ،
شما در مورد کنسرت ها تو فعالیتهاتون نوشتید آیا این کار انجام شده ؟؟؟

یعنی گروه هایی که شما پشتیبانی آنها رو بر عهده دارید تا به حال داخل تهران یا شهرستانا کنسرت گذاشتن ؟؟

گروه تونیک با اینکه کارهای بسیار زیبایی ارائه میده که خیلی شنیدنی تر از بقیه کسانی که تو سبک و زمیه فعالیت میکنن اما تا به حال زیاد مطرح نشده با اینکه کارای زیبایی ارائه میده . آیا این از نقاط ضعف نت آهنگ هست ؟؟؟

سال جدید هم بر همه اعضای نت آهنگ تبریک میگم

.t.A.T.u
Tuesday 25 March 2008, 02:34 PM
سلام من نت غوغای ستارگان واسه ویلن میخواستم خیلی واجبه لطفا واسم بزارین

سلام دوست عزیز!
لطفا درخواستت را در بخش در این (You can see links before reply) بخش مطرح کن.
پ.ن: البته به نظر من قبلش یه سری به بانک نت (You can see links before reply) سایت بزن، شاید نت مورد نظرت را پیدا کردی...

4mezrab
Wednesday 26 March 2008, 10:50 PM
سلام خیلی خوبه ...

mehdi d
Wednesday 26 March 2008, 11:32 PM
من هم به نوبه خودم از بچه های سایت تشکر میکنم امیدوارم روز به روز موفقتر باشید.

taban200082
Saturday 29 March 2008, 02:03 AM
مرسی

A.Sad
Saturday 29 March 2008, 11:41 AM
(Anonymouse)
منم این موفقیت رو به همه ی اعضای سایت تبریک می گم. من تا حالا تو بخش موزیک چند تا سایت دیگه فعالیت داشتم ولی هیچکدوم تا این اندازه موفق نبودن. در کل فکر می کنم اولین و بزرگ ترین سایت موزیک ایران باشه و هنوز خیلی جای پیشرفت داره. فقط حیف قسمت گیتار الکتریکش که به من مربوط میشه یه کم سوت و کوره.

chobin
Sunday 6 April 2008, 07:39 PM
بهتریین سایتی که در مورد موسیقی دیدم امید وارم بهتر هم بشه