PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی در مورد فعالیت جدید نت آهنگ

Amir
Wednesday 12 March 2008, 06:12 PM
با سلام

والا فعالیت های سازنده در زمینه موسیقی اینقدر زیاد هست و جذاب که من نمی دونم کدوم رو انجام بدیم و کدوم رو انجام ندیم

فعالیتی که اخیرا با پیشنهاد چند تن از دوستان بدجوری ذهن من رو مشغول کرده ........ خیلی فعالیت خوبیه :D

دوستان پیشنهاد دادند که بخشی از فعالیتمون رو شبیه به شرکت هایی مثل Caltex Records یا Avang بکنیم به این صورت که چون سیل و جمعیت عظیمی از نوازندگان و موزیسین ها را در اختیار داریم کار کاست و کلیپ های افرادی که می خواهند کاری در زمینه موسیقی انجام دهند رو به عهده بگیریم . به این صورت که سرمایه از متقاضی و کار از ما و صددرصد این هزینه صرف مواد لازم برای اجرای کار که درصد زیادیش اعضای نت آهنگ ( اعضای کمپانی جدید نت آهنگ ) هستند می شود .

به دلیل اینکه ما پتانسیل این کار را از همه لحاظ داریم بد ندیدم که این مساله رو با شما سرمایه های نت آهنگ هم در میان بگذارم تا بهتر بتونیم تصمیم بگیریم.

کار , کار نوعیست و بنده به شخصی تا به حال شرکت موسیقی را ندیدم که از سایت و اینترنت به اینجا برسد .

فرصت خیلی خوبی هست برای اشخاصی که توانایی لازم ( از لحاظ مادی ) را ندارند و می خواهند در زمینه موسیقی کار حرفه ای انجام دهند .

ممکن است کسی کنسرت بخواهد . کسی کلیپ بخواهد یا کسی کاست بخواهد .

در هر سه موردش باید قوی ظاهر بشویم . لا اقل خود من تو همین سایت اندازه 10 تا ارکستر سمفونیک نوازنده و آهنگساز و اینجور چیزا می شناسم و دوستانی که تا به حال خودشون رو معرفی نکردند هم لطفا همین جا خودشون رو به ما نشون بدهند .

باشد که اینگونه فعالیت ها روزی بتواند آینده زندگی علاقمندان به موسیقی را به خوبی تامین کند و ارزش موسیقی کمی بالاتر برود

منتظر نظرات سازندتون هستیم

با تشکر

Hes_r
Wednesday 12 March 2008, 06:18 PM
امیدوارم این ایده و تفکر نت آهنگ هم مثل سایر ایده ها و تفکراش به بار بشینه .

ما پتانسیل و فکر و کاربر مناسب رو داریم .

باشد که روزی بتوانیم موسیقی کشور خود رو به درجات عالی برسانیم

به امید آن روز

moomak
Wednesday 12 March 2008, 06:39 PM
ایده بسیار خوب و پولساز و آتیه داریه
فقط یه مدیریت قوی می خواد که اونم داریم
به امید موفقیت روز افزون
فعلا

shbaharehs
Wednesday 12 March 2008, 07:46 PM
خیلی عالیه! قبلانم گفتم منم هر کمکی لازم باشه میتونین روم حساب کنید:ilovemusic:
ممنون

Khashayar
Wednesday 12 March 2008, 10:32 PM
درود.
بسیار جالبه.و میتونه کار خوبی باشه.اما امیدوارم با مدیریت خوب مثل بعضی از این شرکت های موسیقی نشه که پول هنگفتی میگیرن و موزیکی بسیار در پیت میسازند و به خورد جامعه میدهند.که 99% اطمینان دارم این طور نخواهد شد.به هر حال ایده خوبیه اما جای بحث و تبادل نظر و برنامه ریزی دقیق داره.اگه محور اصلی این طرح پول نباشه طرح خوب و موفقی میتونه باشه.

Majed
Thursday 13 March 2008, 01:32 AM
نظر دوستان رو تایید میکنم ...

یا علی

Sensation
Thursday 13 March 2008, 01:35 AM
صد البته كه خوب هست ولي خوب هميشه بايد اول انتهاي راه رو ديد و بعد جلو رفت و به تناسب اون ژله ها رو پيمود ولي نه به اين قيمت كه ما نيازمند شبكه هاي خارجي هستيم...! چون هستن افرادي كه در ايران هستن و به قول خودمون كار ميكنن ولي حضور در شبكه هاي ماهواره اي به معناي افزايش كيفيت و يا كمبودي در دوستان ايراني نخواهد بود كما اينكه خيلي از دوستان كه در اروپا و آمريكا دارن فعاليت ميكنن با وجود اون همه امكانات هنوز حرفي باري گفتن ندارن پس بايد جوري با اين قضيه برخورد بشه كه دوستان در اون سوي مرزها فكر نكنن ايران منتظر اينه كه كسي بياد دستشو بگيره..!
بسيار ايده جالبي هست نيت عمل خوبه.

ENDIRA
Thursday 13 March 2008, 08:25 AM
كار سختيه.اميدوارم موفق شويد.از دست من هم اگه كاري بر بياد دريغ نمي كنم.

mkhn49
Thursday 13 March 2008, 12:49 PM
با ارزوي موفقيت

ebramim
Thursday 13 March 2008, 05:58 PM
عا لیه کاری خواست منم هستم...

Hmd_N
Thursday 13 March 2008, 11:11 PM
بسیار بسیار فکره جالبو عمل شدنیه ! البته به قول داش هومن یه مدیریت قوی و کارآمد میخواد که ما خیلی بهترشو داریم !!!!!!!!!!!!

با آرزوی موفقت روزافزون

Hamid_Love
Friday 14 March 2008, 12:07 AM
برای پیشرفت همیشه نیاز به طرح های جدید هست پس منم کاملا با این طرح موافقم امیدوارم موفق باشید

hichnafar
Sunday 16 March 2008, 07:20 AM
سلام
خیلی عالیه
منم اگه کمکی ازم بربیاددرخدمتم .

paya
Thursday 20 March 2008, 12:16 PM
به نظرم عالیه ما پاییم داداش

guitar
Thursday 20 March 2008, 05:35 PM
سلام
ایده خیلی خوب و جالبیه ولی مشکله ... یک مدیریت قوی که بتونه از عهده این کار بر بیاد هم می خواد که این جوره ..
امیدوارم روز به روز کارها تون بهتر شه ....
موفق باشید...

ronak
Wednesday 26 March 2008, 08:29 AM
من موافق هستم

شهیار
Saturday 5 April 2008, 12:46 AM
موفق باشید

lionel messi
Saturday 5 April 2008, 06:02 PM
منم به شما amir جان تبريك ميگم انشالله وسعت كارمون بشيتر از اين حرفا شه