PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : gem wk2 iranian

aminmusic
Saturday 15 March 2008, 10:42 PM
سلام
میخواستم از اساتید خواهش کنم راجب کیبورد gem wk2 تا اونجایی که میشه منو راهنمایی کنن و همچنین فرق اونو با yamaha a1000 بگن و یه سری اطلاعات کلی میخواستم راجبه کیفیت صدا و استایل هایی که به موسیقی ایرانی مربوط میشه و اینکه drum kit کدوم یک از اونها قویتره و سوماً اینکه کلا کیبورد gem مخصوصا wk2 به درد کارهای ایرانی و عربی و خلیجی میخوره یا نه؟
با تشکر از دوستان :dw26i1:

Amir
Friday 4 April 2008, 08:22 PM
انتقال : امیر

Hmd_N
Saturday 5 April 2008, 11:17 PM
سلام عزیز

امین جان من خودم gem ندارم ولی یکی از دوستان نزدیکم یه مدت داشت که منم پیشش خیلی میرفتم و با کیبورد هم ور میرفتم واسه همین یه سری اطلاعات ساده از روی تجربه گیرم اومد.

از لحاظ صداهای ایرانی و عربی واقعا خیلی سرتر از دو کیبورد دیگست ( چون با اونا هم کمی ور رفتم )
از لحاظ درام کیتی هم که گفتی سمپل های خیلی بیشتر و در عین حال زیباتری داره. مخصوصا صدای اسنر هاش که واقعا به آکوستیک صدای اسنر شباهت خیلی زیادی داره و تنوع بیشتر.
از لحاظ کاربرد هم ( در نواختن ایرانی و عربی ) کاربری و دسترسی آسان به کلیدها و پیدا کردن اونا
البته gem wk8 با کاربری بیشتر و سمپل های بیشتر هستش که اگه بتونی اونو بگیری خیلی بهتره، چون الان دیگه تا وقتی 8 اومده دیگه کسی زیاد سراغ 2 نمیره.

البته حالا اگه نظره منو می خوای، من میگم برو یه دونه genesis بگیر خیال خودتو راحت کن. چون وقتی با اون کار کنی اونوقت واقعا ساز زدن بهت حال میده و اونوقته که میگیری صداهای ایرانی و کلا سمپل های اصلی کیبورد در معنای واقعی چیه !

شرمنده فضولی کردم

ali1
Tuesday 12 March 2013, 06:36 PM
سلام دوستان عزیز کسی ریتمای GEMWK2نداره؟؟؟؟

hellboy9009
Wednesday 27 March 2013, 01:13 AM
سلام دوستان عزیز کسی ریتمای GEMWK2نداره؟؟؟؟

من 211 مگ ریتم wk2 دارم

- - - Updated - - -

اگه این کیبورد رو برای کارهای شرقی میخواید به نظرم گزینه مناسبیه

hamid324
Sunday 31 March 2013, 12:49 PM
من 211 مگ ریتم wk2 دارم

- - - Updated - - -

سلام میشه یک بار دیکه فایل را بگذارید چون قابل دانلود نیست

aligem
Friday 12 April 2013, 04:10 PM
سلام دوستان اگه کسی ریتمایGEMWK2روداره حتما بزاره توسایت؟؟اگه برای فروشم باشه مشکلی نیست.

aligem
Saturday 13 April 2013, 07:09 AM
اون دوست عزیزی که نوشته من 211مگ ست جیام دارم پس کجاست؟؟؟

mrbayatrizi
Monday 30 March 2020, 05:22 PM
من 211 مگ ریتم wk2 دارم

- - - Updated - - -

سلام . اتفاقا من هم شدیدا به ریتم ارگ wk2 یا wk3 احتیاج دارم اگه کسی داره ممنون میشم لینک دانلودش را بذارید.