PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سال 1387 بر شما مبارک باد

Amir
Wednesday 19 March 2008, 09:50 PM
با سلام

پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی را به تمامی شما دوستان گلم تبریک عرض می کنم و امیدوارم در سال جدید به تمام خواسته های دلتون برسید و در تمامی مراحل زندگی موفق باشید

سال 86 با تمامی بدی ها و خوبی هایش تمام شد . مشکلات زیاد بود خیلی از برنامه هایی که باید انجام می شد به خاطر یک سری مسائل مثل تغییر سرور انجام نشد و ما پیش شما شرمنده شدیم .

امیدوارم در سال جدید بیشتر بتونیم به شما خدمت کنیم.

موفق و موید باشید :8ysyvb::8ysyvb::8ysyvb::8ysyvb:

امیرحسین خوش لفظ
مدیر کل پورتال موسیقی نت آهنگ

خان
Thursday 20 March 2008, 01:02 AM
مرسی امیر از زحماتت.
سال 86 برای من با نت آهنگ زیبا تر شد .از تمامی نت آهنگی ها فراوان آموختم.دیدیم که میشه از راه های دور هم دوشادوش در کناره هم باشیم و صادقانه برای اهدافی دلپذیر تلاش کنیم.بدونه اینکه هم دیگر رو دیده باشیم یا با هم فامیل باشیم.
من هم سال جدید رو به همه عاشقان ایران زمین و تمامی دوست داران نت آهنگ تبریک عرض میکنم.
همچون خورشید مشرق تابان همچون ایران پاینده باشید.
محمد.

tarane
Thursday 20 March 2008, 08:11 AM
سـلام دوستــان عزيز ، بـا اميــد ســـلامتي و سعـادت در ايــن ســال جـديد و اينكــه تمـام خوبيهـــا همنشيـن لحظه لحظه زنـدگيتــان بــاشد.

AliB
Thursday 20 March 2008, 11:58 AM
من هم نوروز رو تبریک می گویم.
برای همه ی دوستان خوبم در این سایت و مخصوصا امیر عزیز و دوستانی که برای پیشرفت سایت همراهی و تلاش می کنند سالی همراه با موفقیت و پیروزی آرزومندم.
دوستدار همه شما
علی

shbaharehs
Thursday 20 March 2008, 09:54 PM
منم خیلی خیلی به همه تبریک میگم و امیدوارم که بتونم یک ساله دیگه کنار بچه ها توی نت اهنگ بگذرونم:fish2::fish2::fish2::fish2::fish2: ازم عید همه مبارک:2rw592q:!!
ممنون

Kamanche
Friday 21 March 2008, 08:29 AM
من هم سال جدید را به همه نت آهنگی های گل و دوست داشتنی تبریک میگم ایشالا که سال 87 هم در کنار هم باشیم و از دوستی هامون لذت ببریم.
ارادتمندهمه ویشتاسب
ساعت 9:00 صبح

بیا تا قدر یکدیگر بدانیم
که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم

غرض ها تیره دارد دوستی را
غرض ها را چرا از دل نرانیم

گهی خوش دل شوی از من که میرم
چرا مرده پرست و خصم جانیم

چو بر گورم بخواهی بوسه دادن
رخم را بوسه ده،کاکنون همانیم

alireza_amirsamimi
Wednesday 26 March 2008, 02:17 AM
عید همه مبارک.من دیر رسیدم!!!امیدوارم که سال خوبی رو پشت سر گذاشته باشید.سال 86 با همه اتفاقات نت آهنگی اون تموم شد و به نظر من سال خوبی براین نت آهنگ بود.چون کلی دوست جدید اومدن تو نت آهنگ و کلی پیشرفت داشت.امیدوارم امسال برای همه دوستان سالس بهتر از پارسال و با خیر و برکت باشه