PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرا رسیدن نوروز باستانی بر شما مبارک باد!

AliB
Thursday 20 March 2008, 11:52 AM
You can see links before reply

You can see links before reply

AliB
Thursday 20 March 2008, 11:55 AM
دوستان عزیزم سلام
پیشاپیش فرا رسیدن نوروز را به شما تبریک می گویم. برای همه ی شما دوستان عزیزم در این سایت برای همه ی شما عزیزان اهل دل و اهل هنر و مخصوصا موسیقی سالی بسیار خوب همراه با موفقیت آرزومندم.
بنا به پیشنهاد مجتبی عزیز من 35 ثانیه بدون فکر یه چیزی ضبط کردم برای دوستانم به همراه اون تصویر زیبا تقدیم به همه ی دوستان خوبم.
علی

Kamanche
Thursday 20 March 2008, 03:04 PM
با سلام
علی جان ما که اصلا در حدی نیستیم در مورد کارات نظر بدیم ولی چرا اینقدر کوتاه.
تا خواستیم باهاش حال کنیم تموم شد.
سال نو هم مبارک ولی ما منتظر یه عیدی بزرگتری از شما بودیم .
با تشکر از شما
خسته نباشی

.t.A.T.u
Thursday 20 March 2008, 03:28 PM
سلام!
علی جان مرسی، کارت خیلی قشنگ بود!
لذت بردم...
فقط خیلی کوتاه بود!

AliB
Thursday 20 March 2008, 05:19 PM
((: برگ سبزی بود تحفه ی درویش . حقیقتش رو بخواهید بعد از اینکه مجتبی عزیز این پیشنهاد رو داد من به فکر افتادم یه چیزی ضبط کنم. خلاصه تو این شلوغ پلوغی و گرفتاری آخر سال گفتیم حالا که اینطوره با این میکروفن گازوییلی که نمیشه (البته میکروفن که چه عرض کنم هدست ) چون این میکروفن یک محدوده ی کوچکی از فرکانس ها رو میگیره و اصلا صدا واقعی نیست. خلاصه سرتان را درد نیارم رفتیم چندین مغازه رو یکی کردیم دریغ از میکروفن خلاصه آخر یه جا بعد از کلی گشتن یک میکروفن خوش رنگ و لعابی پیدا کردم و خریدمش و خوشحال اومدم که یه شاهکاری ضبط کنم ((: هیچی وصلش کردم و دیدم او وحشتناک نویز داره کیفیت صدا طبیعی بود ولی نویز فراوان و ضعیف هم میگرفت صدا رو هیچی شکست خورد پروژه .
این 35 ثانیه هم حقیقت می خواستم یه جوری روی اون عکس میکس کنم مثل یه اینترو هست و خلاصه شرمنده.
دیگه با همون میکروفون نفتیه ضبط کردم .
مخلص همه ی دوستان.

shbaharehs
Thursday 20 March 2008, 09:58 PM
خیلی خیلی کار قشنگی بود!!! راستی عید شما هم مبارک:ی:ی:ی
ممنون

heiran
Thursday 10 April 2008, 01:02 AM
مرسی علی جون. زیبا بود (بیشتر از همه از شخصیت زیبات خوشم امد)
راستی همیشه مضرابتو کوتاه نگه میداری؟ (یا من اشتباه میکنم؟)

ممنون...

AliB
Monday 28 April 2008, 12:13 PM
با تاخیر فراوان و پوزش از این تاخیر
تشکر می کنم از محبت شما.
نه اشتباه نمی کنید. ناخن من معمولا کوتاه هست البته اخیرا گاهی اوقات بلند تر نگه می دارم . ولی صدای مطلوب من با این حالت(ناخن کوتاهتر) ایجاد میشود .