PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سختی اتود شماره یک

mohsen
Saturday 24 December 2005, 12:09 PM
مجلس تمام شدو و مجلس به پایان رسید /ما همچنان در اول وص? تو مانده ایم/
بچه ها برای من نواختن و ?را گیری اتود شماره یک خیلی سخت بود ولی به چند نکته رسیدم/ موقع نواختن حالت دست خیلی مهمه/هر چی که دست چپ به سمت سیم سل بچرخه بهتر دو تا انگشت دو و سه ج?ت می شوند/نکته دیگر اینکه اکثرا عادت دارن که حالت اصلی دستشون عمود بر دسته ویلون باشه/منظور که انگشت کوچک بیشترین ?اصله را با دسته دارهو اکثر اوقات جا می مونه/ و این طبیعی است چون نوازنده می خواهد جای نتها و انگشت گذاری را ببیند/که مازی بودن سطح ک? دست با خرک خیلی تو سرعت و ج?ت سدن انگشتها از یک سیم به سیم ماقبل کمک خواهد کرد/ در جواب ان خانمی که گ?ته بود چرا کسالت اور شده اینکه کلا راهنمایی ها با توضیح دادن نوشتنی خیل سخته که اکثرا حالش را ندارن.

Hmd_N
Saturday 6 January 2007, 11:52 PM
اتود 1 خيلي مهمه !!! حتما روش وقت بزارين !!! وقتي جلوتر ر?تين ميگيرين من الان چي ميگ?تم !!!! مو?ق باشين !!!

?دات‌: oracle

saeed_violinist
Wednesday 10 January 2007, 02:31 AM
منظورتون کدوم اتوده؟ اتور 1 خالقی یا ل ویلون !؟

به هر حال هرکدوم باشه به قول دوستان خیلی مهمه.

من هم یک توضیحی بدم، ک? دست باید صا? و بدون تا خوردگی باشه، ک? دست باید رو به دسته ویلن بچرخه یعنی نباید کاملا روبروی صورت باشه . این کار با چرخش ساعد رو به بیرون انجام میشه طوری که مچ وساعد در یک امتداد قرار بگیرند.

Amir
Wednesday 10 January 2007, 08:21 AM
از توضیحتون ممنونم

Hes_r
Wednesday 10 January 2007, 10:20 AM
اگه منظورتون اتود شماره ی یک در کتاب خالقی هست بله خیلی مهمه یادت باشه که مچ و ساعد در امتداد هم باشه این خیلیییی مهمه

ایشالله این د?عه اتود شماره یک رو ضبط میکنم و میذارم اینجا

قربانت : حسام cheshm

Amir
Wednesday 10 January 2007, 10:23 AM
لط? می کنی حسام جان

electronlover
Wednesday 17 January 2007, 06:53 PM
ایشالا به کتاب3 که رسیدین اتود شماره 10 سخت بودن اتود رو به همه یاد میده dandun

ویلنیست کوچک

Hes_r
Wednesday 17 January 2007, 07:23 PM
اتودای کتاپ 4 هم بعضیاش خیلی جالیه ولی خوب برا کسی که کتاب یکه اتود 1 سخته