PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اف ال یا سونار

DJ AVR IRIS
Saturday 29 March 2008, 07:25 PM
هر کی هر چی بلده بریزه رو دایره !!!!

DJ AVR IRIS
Saturday 29 March 2008, 08:45 PM
بله ممنونم همین خوفه عالیه !!!
هرکی هرچی از اف ال میدونه بگه حالا بهتر شد نه !!

Amirreza
Saturday 29 March 2008, 11:46 PM
بله ممنونم همین خوفه عالیه !!!
هرکی هرچی از اف ال میدونه بگه حالا بهتر شد نه !!

خب دوست عزیز شما خودت شروع کن ماهم پایتیم:9powok:

.t.A.T.u
Sunday 30 March 2008, 02:36 AM
دوست عزیز! تاپیک آموزش اف ال هم وجود داره، تاپیک سوال هم وجود داره...
پس فکر می کنم این تاپیک باید ادامه آخرین بحثی باشه که گارفیلد جان اشاره کردن، دقت کنید! آخرین بحث!

DJ AVR IRIS
Sunday 30 March 2008, 02:12 PM
باشه چشم من شروع میکنم اما نمیخوام اموزش بدم میخوام ببینیم کدوم بهتره باشه !؟ با مقایسه دانسته های شما !!

DJ AVR IRIS
Friday 18 April 2008, 09:14 PM
سلام با عرض پوزش بابت دیر حرف زدنم
من گفتم هر کس هر چیزی در مورد سونار میدونه بگه که به نظرش اف ال نداره !
تا ما مقایسه کنیم !! این طوری بهتره !

A.Sad
Friday 18 April 2008, 10:47 PM
دوست عزیز من خودم از طرفدارای پرو پا قرص اف ال استودیو هستم ولی به نظر من هیچوقت نمیشه دوتا برنامه رو اینطوری کلی که کدوم بهتره یا کدوم بدتر مقایسه کرد. بالاخره هر برنامه ای یه جایی قوی تره ویه جایی ضعف داره. یه موزیسین خوب کسیه که با همه ی اینا کار کرده باشه و نقاط ضعف و قدرت برنامه ها رو بدونه. حالا برای اینکه این موضوع روشن بشه شما صدای گیتار رو با اف ال استودیو دیستورت کن بعد ریورس بهش بده ببینم میشه یا نه. این کار رو با ساند ریکوردر ویندوز هم میشه انجام داد به سنار هم کار نداریم.
بعدم این برنامه ها هر کدومش تو خارج کلی پولشه شما ایرانو نگاه نکن که هرکسی سیدی خریدن از بقالیو یاد گرفت میاد 6 تا از این برنامه ها رو مفت میخره میره خونه بعدم میگه من خدای موزیکمو رپرمو دیجیم...

DJ AVR IRIS
Saturday 19 April 2008, 07:55 PM
سلام
باز پابرهنه پریدید نه شیرژه زدین بابا صبور باش دوست
ما نگفتیم مولف مجله ی Computer music هستیم که خواستیم این جو برداریم جون سونار قدیمیه بهتره حالا نمیگین این حرف در کل یه مقایسه تجربی !!! ضمنا منم 1000 تومان پول دادم اف ال خریدم از بقالیه سر کوچمون الانم دی جی یم !!! ( لطفا متلک نندازین )
من فقط گفتم یه مقایسه نمیخاییم که زبونم لال بگیم خدا وجود نداره یه بحث ابکی واسه سرگرمی !! چرا مخالفینو من هنوز نفهمیدم !؟

A.Sad
Sunday 20 April 2008, 09:35 AM
جناب دوست من منظورم با شما نبود با افرادی بود که امثالشون رو صبح تا شب تو کانال هایی مثل ایران میوزیکو ... نشون میدن حالا شما ببین اگه شبیه اونایی فرق نمیکنه طرف صحبت من با شما هم بوده
درثانی من پا رهنه پریدم یا شما که وسط سوال دیگران میای به بقیه میگی کاراتون در سطح ابتداییه از من یاد بگیرید که اهنگسازم کیبرد میزنم کارام قشنگه!!
در ضمن یه نیگا به اون بالا بندازین نوشته (مباحث مربوط به نرم افزارها و سخت افزار) اگه قرار بود برای سرگرمی باشه قسمت سرگرمیو درست نمی کردن. میتونید برید اونجا یه تاپیک بزنید با عنوان (اف ال قشنگ) هر چیز که خواستید توش بنویسید بحث الکی و ابکی رو تو یه انجمن تخصصی راه نمیندازن.

DJ AVR IRIS
Sunday 20 April 2008, 12:20 PM
سلام خدمت همه
واسه من که که جالب نمیدونم چرا زود از کوره در میرین !!!!!!!!!!!!
بگذریم بریم سر این مباحث من از خودم تعریف نکردم ولی ای کاش اینجا یه مسابقه میزاشت اونوقت تمام ملت نظر میدادن !!
منظورم به خودم نیست همه هستش . از نظر ابتداییم درست گفتم ولی شما حرف منو نگرفتین من گفتم چی گفتم آقا شما تو مباحث نرم افزاری سخت افزاری ضعیفید !!؟ انتقاد و پیشنهاد ممنوع آره ؟! بعدش نسبت به سایتای دیگه کم کارید البته نه در تمام قسمت ها خیلی جاها خیلی قشنگه ! بعدش من نگفتم آهنگام قشنگه اما مثل بعضییا (سو تفاهم نشه ) نیستم افال یا ریزن بگیرن هرچی ریتم اماده میدی چهمیدونم با Stylus و Guitar Turboo بندازم و میکس کنم ! بعدش چرا یه کم شروع نمیکنید به جای این بازی بچه گونه !!! یه تایپیک بفرسین در مورد سنار یا اف ال !؟ ما بحث کنیم ! تا از همدیگه یاد بگیریم شما اگه خیلی بلدین من شرمندم وقتی کسی میگه میدی در اف ال صدا نمیده (سو تفاهم نشه قصد تو هین ندارم ببخشید ) شما حتی پیش نرفتین یا ننوشتین داره !! اون وقت میگین تخصصی حرفه ای بهتر این بازی بچه گونه رو همین جا تموم کنید !!

برای شروع من یه چیز میگم یعنی 2 تا چیز اول آیا در سونار سیستم Scratcher Board هست یا نه ( تو ریزنم نیست !) ؟؟
دوم چگونه تو اف ال مید ی رو فعال کنیم که صدا بده و Fruity Vibrator در اف ال چی کار میکنه ؟؟؟!!!

A.Sad
Sunday 20 April 2008, 01:36 PM
دوست من کسی نگفت که نقد کردن کار دیگران اینجا ممنوعه اصلا این سایتا برای همین کاره ولی خیلی ببخشید قصد توهین ندارم هیچوقت کار دیگران رو با کلماتی از قبیل ضعیف هستید یا کاراتون ابتداییه نقد نمی کنن مثلا میگن از نظر من بهتر بود فلان جاش به این صورت کار شه. عزیز منم تازه عضو این سایت شدم قبلش نبودم که بخوام به کسی کمک کنم یا از کسی چیزی یاد بگیرم وگرنه حتما فعالیت می کردم درکل شرمنده اگه چیزی گفتم تو این جور مسائل حساسم.
از این حرفها بگذریم
من چون خیلی کاری با رپ و پاپ ندارم خیلی کم پیش میاد با Scratcher Board کار کنم بیشتر تفریحی باهاش کار می کنم اف ال که مطمئنم داره ولی سونار فکر نکنم داشته باشه.
در مورد سوال دومتون هم اینکه midi input رو چطور فعال کنیم یا اینکه فایل میدی رو چطوری تو fl ایمپورت کنیم؟
fruity vibrator هم کارش ویبریشن صداست و برای feedback هم ازش استفاده میشه
در ضمن یه نکته ی دیگه هم اینکه fl میدی رو کاملا ساپورت میکنه هم midi in هم midi out تازه کسایی هم که میگن نت نمیشه به اف ال داد اشتباه میکنن با برنامه های دیگه میشه نت نویسی کرد بعد میدی کرد با اف ال استودیو ایمپورت کرد. همینطوری می تونید خیلی از اهنگای معروف رو باهاش ریمیکس کنید.

DJ AVR IRIS
Sunday 27 April 2008, 02:49 PM
سلام بازم معزرت دیر حرفی من
خوب دوست خوبم جواب داد اما بقیه نه !!!!!!! (چرا؟)
بگذریم منظورم از MIDI پورت و اتصال و خوندن اون نبود منظورم به MIDI OUT اف ال استودیو بود که وقتی آهنگ با پسوند میدی توش باز میکنی اونو با نتاش نمایش میده صداهاشو انتخاب میکنه اما صدا پخش نمیکنه ؟!!!!!!!
جالب نه ؟ من منتظر جوابم خودم جوابشو میدونم یه بارم اشاره کردم !
یه چیز دیگه خوب Vibrator کارش feedback دادن به صداس اما منظور چیه و کاربرد این روش در چیست ؟

A.Sad
Tuesday 29 April 2008, 12:02 AM
اف ال میدی رو مثل مدیا پلیر یا برنامه های دیگه نمیشناسه و تا وقتی که صدایی براش تعریف نکنید صدا نداره باید حتما چیزی مثل یه ts404 یا ... تایین کنید تا صدا بده.
اگه منظورتون اینه که feedback چیه بزارید کلی بگم اگه تا حالا گیتار الکتریک رو توجه کرده باشید بعضی وقتا نوازنده ها گیتار رو با فاصله ای از امپ نگه میدارن که این دوتا همدیگرو تشدید کنن. تقریبا یه صدایی شبیه جیغ کشیدن ازش در میاد. سازهایی هم هستن مثل ترمین که از همین اصل استفاده میکنن و فرکانس رو از طریق فاصله کم و زیاد میکنن. فیدبک اف ال هم تقریبا همین کار رو انجام میده البته به صورت شبیه سازی کاربرد های زیادی هم داره حالا تو هر سبک متفاوته.

DJ AVR IRIS
Wednesday 30 April 2008, 12:15 AM
سلام
کسی دیگه نظر نده ها !!؟؟
ممنون
دوست عزیز .
حالا کسه دیگه نظری نداره ؟
این جواب دوست عزیزمون کامل نیست و نقص داره ؟

MonaLisa
Wednesday 30 April 2008, 10:39 PM
هی دوستان خواهشن به نظرات هم دیگه احترام هم بذارید تا خدایی نکرده تاپیکتون دچار مشکل نشه ....قراره با هم موضوع رو پیش ببرید تا ما هم استفاده کنیم نه با دعوا اینجوری ما هم مجبوریم به جای خوندن مطالب مفیدتون بشینیم دعواتون رو بخونیم ....حیف تاپیک با ناراحتی به فراموشی سپرده بشه ....

لطفا برای تاپیکتون احترام قایل بشید تا دیگران هم رغبت کنن سری به اینجا بزنن ....(حرفمم با همه بودا)

بازم مرسی از شما 2 تا دوست گل بابت اطلاعاتتون