PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: نرم افزار گيتار ريگ

Mohammad R. Sho
Tuesday 8 April 2008, 01:02 PM
سلام

من چند تا سوال در مورد نرم افزار Guitar Rig دارم:
1- اين نرم افزار تا چه حد مي تونه جايگزين ديسورشن بشه؟ يعني كيفيت صداش در مقابل ديسورشن چه جوريه؟

2- صداي خروجي خيلي تاخير داره! راه حل؟

3- ورودي من ميكروفنه، علاوه بر صداي خروجي نرم افزار صداي خود ميكروفن هم شنيده ميشه!!! چيكار كنم؟ ميكروفن رو هم كه خاموش مي كنم كلا ديگه تو نرم افزار ورودي و لول ندارم!

4- هر صدا سه چهار بار تكرار ميشه! يه چيزي شبيه اكو!

خلاصه كه خيلي اذيتم كرده! نجاتم بديد...

با تشكر

A.Sad
Tuesday 8 April 2008, 01:48 PM
تقریبا در حد 505II هست بدرد کارای حرفه ای نمی خوره.
اگه ساندتون انبرده و صداش درست در نمیاد برید تو قسمت ...file>audio and midi و sample rate رو بیارید پایین احتمالا درست میشه.

فکر کنم اگه صدای میکروفونو از volume control کم کنید بجای اینکه میوت کنید درست بشه اگه نشد یه بار با line in این کار رو انجام بدید.

سواله اخرتونم هم مربوط میشه به ساند کارتتون همون کاری رو که بالا گفتم بکنید احتمالا درست میشه.

Mohammad R. Sho
Wednesday 9 April 2008, 11:07 AM
تقریبا در حد 505II هست بدرد کارای حرفه ای نمی خوره.
اگه ساندتون انبرده و صداش درست در نمیاد برید تو قسمت ...file>audio and midi و sample rate رو بیارید پایین احتمالا درست میشه.

فکر کنم اگه صدای میکروفونو از volume control کم کنید بجای اینکه میوت کنید درست بشه اگه نشد یه بار با line in این کار رو انجام بدید.

سواله اخرتونم هم مربوط میشه به ساند کارتتون همون کاری رو که بالا گفتم بکنید احتمالا درست میشه.

انبرده اما با اين كاري كه شما مي گيد درست نميشه. قبلا تست كردم. volume control هم كم كردم اما درست نشد!

برم يه ديسورشن بگيرم خيلي بهتره پس! ها؟

A.Sad
Wednesday 9 April 2008, 04:21 PM
میتونید برنامه ی guitar fx box 2.6 رو از اینترنت بگیرید استفاده کنید حجمش 2 مگه.من خودم رو ساند انبردم تستش کردم جواب میده اما به پای گیتار ریگ نمی رسه.
در کل اگه ساندتون انبرده زیاد گیتارو بهش وصل نکنید چون ضعیفه زود خراب میشه یه افکت بگیرید با اون دیستروشن بگیرید از همه ی اینا بهتره.

A.Sad
Thursday 10 July 2008, 02:56 PM
خیلی از دوستان که ساند انبرد دارن با نرم افزار guitar rig مشکل دارن یه راه بگم تا حدودی بتونید مشکلشو حل کنید
اول از همه مشکل تاخیر صدا هستش
برای رفع این مشکل باید از سایت زیر جدید ترین نسخه ی asio 4 all رو دانلود کنید

You can see links before reply (You can see links before reply)
بعد از دانلود و نصب برنامه asio 4 all و guitar rig برای اولین بار که برنامرو اجرا می کنید این صفحه ظاهر میشه

You can see links before reply

اگه نشد بعد که برنامه run شد برید تو قسمت file>Audio+MIDI Settings و بیاریدش

از صفحه ای که باز میشه قسمت device output رو بگذارید asio 4 all اونوقت مشکل تاخیر صداتون حل میشه
مشکل دیگه هم نویزه که میتونید از قسمت component>vol با دو اپشن noise gate و noise reduction تا حدی از بین ببریدش از قسمت output تو صفحه ی اصلی هم master رو کم کنید جاش ولوم خود امپ یا اسپیکر رو زیاد کنید یکمی هم از نویزتون اینجوری کم میشه
موفق باشید

habib_best
Monday 4 October 2010, 05:07 PM
میشه سایت دانلود گیتار ریگ رو بزارید؟

Orpheus
Monday 4 October 2010, 05:26 PM
کمپانی Native Instruments نسخه جدید گیتار ریگ را را با عنوان GUITAR RIG 4 PRO وارد بازار کرد.

این برنامه در حال حاضر جدیدترین و قویترین برنامه افکت گیتار الکتریک میباشد که حتی میتوان آنرا با افکتهای حرفه ای دنیا (مانند Digitech GNX3) مقایسه نمود.

در زیر برخی از خصوصیات و کارایی های این افکت به همراه برخی از عکسهای آن آورده شده است.
۱- تمامی مدلهای آمپلی فایر های ساخته شده برای افکتهای گیتار.
۲- بیش از ۸۰ مدل بسیار دقیق آمپلی فایر با تکنولوژی DSM .
۳- ترکیب و وصل کردن اجرا مختلف برای ساختن افکت و صدای دلخواه شما(در حدود ۲۰۰۰۰) ترکیب آمپلی فایر.
۴- بیش از ۴۰۰ افکت زیبا و آماده با قابلیت پخش از ۸ طریق مختلف.
۵- ۳۲ عدد راک افکت وStomp با قابلیت تغییر با امکان ایجاد افکت برد همراه با پدال.
۶- ۲ سری موازی تشکیل شده از : ۱ تیونر و ۲ راک افکت و ۲ آمپلی فایر و ۲ CAB و ۲ Stomp که میتوان به دلخواه برای هر افکت به ۸ طریق بین آنها ارتباط برقرار کرد.
۷- همراه با قابلیت پخش فایل های MP3 و ... به صورت لوپ برای استفاده زیر صدا.
۸- همراه تیونر و مترونوم

در این برنامه حرفه ای شما میتوانید فایلهای mp3 و فایلهای موجود در خود برنامه را به صورتloop پخش نمائید و با گیتار بر روی آن بنوازید و از امکانات حرفه ای آن برای ضبط نیز استفاده کنید.این نرم افزار به یه پدال احتیاج داره که میتونید به صورت جداگانه هم اونو تهیه کنید اما تو خود برنامش هم یه پدال مجازی داره که فکر کنم خیلی مشکل باشه با اون کار کنید
محبوب ترين و قدرتمند ترين مولتي امپ و مولتي افكت براي گيتار و بيس.
این نرم افزار قویترین و پرطرفدارترین افکت گیتار که بسیاری برای افکت صدای خواننده و مسترینگ نیز از این نرم افزار استفاده میکنند.
داراي امپ هاي قدرمتند و افكت ها و ديستورشن ها بسيار قدرتمند براي هر سبكي.در این نرم افزار چند قسمت مختلف از جمله Equalizer جدید قرار داداه شده است. دارای پیش فرض های متفاوت و جدید می باشد. همچنین این امکان را ب شما می دهد که از بانک ها و پیش فرض های نسخه قبلی نیز استفاده کنید. 15 آمپلی فایر عالی در این پلاگین وجود دارد. می توانید از آنها به صورت ترکیبی نیز استفاده کنید. قسمت Cntrol Room بخش جدیدی است که به این پلاگین یا نرم افزار اضافه شده است و امکان داشتن صدایی طبیعی با وضوح کامل و بی همتا را برای شما فراهم می آورد.حتی میتونید چندین یونیت رو با هم ترکیب کنید و صداها و افکتهای فوق العاده حرفه ای رو به وجود بیارید.
شما میتونید یه پدال که به صورت جداگانه خریداری کنید و اون رو به کامپیوتر متصل کنید. Guitar Rig این قابلیت رو داره که با پدال کار کنه. هر چند که داخل خود نرم افزار هم یه پدال نرم افزاری وجود داره.

Specifications
-Windows XP with Service Pack 2 or Windows Vista (32/64 bit),

-Pentium/Athlon XP 1.4 GHz, 1024 MB RAM
-ASIO (recommended), DirectSound, WASAPI
Supported Platforms
-Windows: Stand-alone, VST, RTAS)Pro Tools 7/8)

PART 1 DOWNLOAD
You can see links before reply!download|570|339977197|Guitar_Rig_4.part1.rar|10 0431
PART 2 DOWNLOAD
You can see links before reply!download|471|339988669|Guitar_Rig_4.part2.rar|10 0431
PART 3 DOWNLOAD
You can see links before reply!download|406|339997746|Guitar_Rig_4.part3.rar|93 920
Password : X-maestro

habib_best
Monday 4 October 2010, 06:50 PM
کمپانی Native Instruments نسخه جدید گیتار ریگ را را با عنوان GUITAR RIG 4 PRO وارد بازار کرد.

قیمتش چنده تو بازار؟دانلود کردنش میکشه آدمو

Porya
Monday 4 October 2010, 06:58 PM
قیمتش چنده تو بازار؟دانلود کردنش میکشه آدمو

1000 تا 2000 تومن .

habib_best
Monday 4 October 2010, 07:13 PM
1000 تا 2000 تومن .

به به چه ارزون.پس یکی میخرن از دانلود کردن با صرفه تره.(از نظر وقت گیربودنش)مرسی دوست عزیز

symphony-x
Monday 4 October 2010, 07:21 PM
ممنون یه نرمافزار بسیار حرفه ای هست حتی خیلی از بند های بزرگ هم از این استفاده میکنن

Orpheus
Monday 4 October 2010, 08:06 PM
ممنون یه نرمافزار بسیار حرفه ای هست حتی خیلی از بند های بزرگ هم از این استفاده میکنن

جدا!!؟!
من با وجود این که افکت دارم ولی زده به سرم که از این هم استفاده کنم:19: :39: