PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: استاد ویولن کلاسیک

golpesar85
Saturday 24 December 2005, 05:18 PM
سلام
من میخوام بدونم بهترین استادهای ویولن کلاسیک تو تهران چه کسانی هستن؟
و تو کدوم موسسه تدریس میکنن؟
ممنون

saeed
Sunday 25 December 2005, 04:32 PM
سلام
آقای مازیار ظهیرالدینی در یک آموزشکاه در خیابان شریعتی بالاتر از خیابان یخچال به نام ?رهنگ شماره :P تماس 22617275
ایشان در نوار بوی باران با استاد شجریان گویا همکاری کرده اند ولی تخصص در کلاسیک دارند
امیدوارم به کار شما بیایند .

Hmd_N
Saturday 6 January 2007, 11:48 PM
ويولن كلاسيك توي ايران :
1 - استاد ارسلان كامكار
2 - استاد سياوش ظهيرالديني
3 - استاد مازيار ظهيرالديني

arian
Thursday 22 November 2007, 11:37 AM
ببخشيد دوستان ولي گويا بهترين استادان كلاسيك كار در مركز موسيقي صدا و سيما در محل جديد آن جنب باشگاه انقلاب هستند ومطلب ديگر اينكه بعضي از نامبرده هاي فوق نوازنده هاي بسيار خوبي هستند مانند آقاي كامكار كه نابغه هستند.و خانم قنبري مهر كه بسيار باسواد هستند .ولي تعدادي از آنها از نظر تئوري ضعيف هستند و تعدادي از نظر نوازندگي و تعدادي از نظر هنر آموزش. نميتوان در مورد تك تك آنها به صورت علني توي سايت توضيحات داد ولي فكر ميكنم با حضور مستقيم در مركز و پيگيري از شاگردان بتوان بهترين را انتخاب كرد.

klozy
Thursday 22 November 2007, 12:31 PM
با سلام اساتیدی که نامبرده شدن خیلی عالی هستن ولی اکثرا وقت برای هنرجوی جدید ندارن من مدتی با خانم لیدیا کاشیر سکایا کار کردم و به نظر من کارشون خیلی خوبه وقت میذارن برای کار کردن با هنرجو الان ایران نیستن ولی برمیگردن اگر مایل به کار کردن باایشون بودید به من پیام بزنید تا زمان اومدنشونو اطلاع بدم

winx
Sunday 21 August 2011, 01:31 AM
بچه ها اگه استاد خوب توی کرمانشاه میشناسید ممنون میشم بگید!سبک کلاسیک

Violin_jahanshah
Sunday 21 August 2011, 10:09 AM
بچه ها اگه استاد خوب توی کرمانشاه میشناسید ممنون میشم بگید!سبک کلاسیک

تو اون تاپیکیم که خودت زده بودی بهت گفتم فقط برو پیش استاد مراتی(تو خونه خودش درس میده )

bamdadonline
Monday 22 August 2011, 04:02 PM
استاد همایون رحیمیان مایستر ارکستر سمفونیک صدا سیما...آموزشگاه فرآوای هنر ... فلکه دوم تهرانپارس.

amir1055
Saturday 10 December 2011, 08:46 AM
سلام دوستان ویلونیست،
اگه ممکنه یک استاد ویلن کلاسیک -نه بهترین در تهران همین که هنرجوها راضی باشن کافیه- تو منطقه پاسداران معرفی کنید. ترجیحا برای منزل. متشکرم.

majidghm
Wednesday 9 July 2014, 05:48 PM
سلام بستگی داره در چه سطحی بخواید اگر استاد حرفه ای میخواین استاد ارسلان کامکار هستن.ولی حداقل باید 6 سال ساز زده باشی مبتدی قبول نمیکنن.
اگرم نیمه حرفه ای یا مبتدی هستید آموزشگاه نسیم سحری خانم کیخسروی.تخصصشون کلاسیک هست.لیسانس موسیقی