PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیر جدید انجمن متفرقه و سرگرمی

Hes_r
Saturday 19 April 2008, 07:54 PM
با سلام

دوستان با توجه به اینکه دوست خوبمون fanoos مدتی هست به خاطر مشغله های کاری از مدیریت استعفا دادند ... تصمیم به این شد که مدیر جدیدی رو برای این بخش انتخاب کنیم ...

به همین جهت دوست عزیز h_r به عنوان مدیر جدید بخش سرگرمی انتخاب شدند .

امیدوارم بتونند موفق باشند و به هر چه بهتر شدن این بخش کمک کنند .

خوش باشید

hichnafar
Saturday 19 April 2008, 08:04 PM
سلام
جناب h_r خیلی بهتون تبریک می گم ، موفق باشین .
امیدوارم فانوس عزیز هم همیشه موفق باشه

moomak
Saturday 19 April 2008, 10:24 PM
جای فانوس خیلی خالیه
امیدوارم هر کجا که هست خوب و خوشحال زندگی کنه
H_R جان تبریکات صمیمانه
ارادتمند

Hmd_N
Sunday 20 April 2008, 12:12 AM
واقعا باید یه خسته نباشید عالی به فانوس عزیز گفت !

آقای h_r عزیز انتخاب شما رو به عنوان مدیریت بخش سرگرمی تبریک گفته و آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما رو دارم !

Kamanche
Sunday 20 April 2008, 12:35 AM
با سلام
گر چه دوستان همه گفتند ولی من هم از دوست عزیز فانوس تشکر میکنم برای فعالیتشون توی بخش سرگرمی. استقبال فراوان کاربرای نت اهنگ از بخش متفرقه و سرگرمی نشان از موفقیت این بخش و مدیریتش داره.
به دوست عزیزمون h_r که اسمشون رو هم نمیدونم صمیمانه تبریک میگم و امیدوارم ایشون هم در هدایت این بخش موفق باشن.

Babak_mix
Sunday 20 April 2008, 07:04 AM
انتخاب شايسته اي بود، به h_r عزيز تبريك ميگم...

اميدوارم فانوس عزيز هم مارو فراموش نكنه !!

h_r
Sunday 20 April 2008, 07:59 AM
با سلام
از تمامی دوستان محترمی که من را مورد لطف خود قرار دادند،از خانم سارای عزیز ، مومک ، حمید ، کمانچه و بابک عزیز نهایت سپاسگزاری را دارم.بنده هم ضمن خسته نباشید و آرزوی موفقیت برای خانم فانوس که عملکرد بسیار موفقی در بخش متفرقه و سرگرمی داشتند،امیدوارم که ادامه دهنده ی خوبی برای این بخش باشم.از همه ی دوستان نت آهنگی هم در خواست می کنم که به من در این راه کمک کنند.باید بخش سرگرمی در نت آهنگ تبدیل به بخش همدلی شود،اگرچه مجموعه ی نت آهنگ تاکنون این گونه بوده است.از لطف همه ی دوستان سپاسگزارم.

خان
Sunday 20 April 2008, 08:08 AM
سلام به تمامی دوستان و هنر مندان گرامی.
آره فانوس بخش متفرقه و سرگرمی رو بسیار رونق داد .این حرف از روی پست های زیبا و تاپیک های متفاوتش نمایان هست ولی حتم دارم که h_r هم در این بخش دست به ابتکار و نو آوری میزنه تا بخش سرگرمی برامون جالب تر باشه.
موفق باشی رفیق.

h_r
Sunday 20 April 2008, 09:14 AM
با سلام
خان عزیز از لطف شما ممنونم.ان شاءالله با یاری شما و سایرین همینطور خواهد شد.با سپاس فراوان

h_r
Sunday 20 April 2008, 09:29 AM
با سلام
از لطف حمیدرضای عزیز ممنونم.امیدوارم دوستان خوبی برای یکدیگر باشیم.

sara
Sunday 20 April 2008, 10:09 AM
آقای اچ تبریک.فکر می کردم شما آدم خشکی باشین و بخش سرگرمی یه بخش پر جنب و جوش.(ببخشین اگه رک صحبت می کنم)شاید به خاطر نشناختن شما باشه.حسام شما رو بشتر می شناسه.امیدوارم از پسش بر بیاین و موفق باشین.

Amir
Sunday 20 April 2008, 12:02 PM
بنده هم به نوبه ی خودم به حنظله ی عزیز تبریک می گویم و امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشند

Majed
Sunday 20 April 2008, 01:04 PM
منم تبریک میگم....
امیدوارم که مثل مدیران گذشته روز به روز شاهد رونق این بخش و به طبع اون کل سایت باشیم..

موفق باشید

h_r
Sunday 20 April 2008, 02:15 PM
با سلام
خانم سارا،امیر و ماجد عزیز
از همه ی شما ممنونم.امیدوارم که با کمک شما بتونم از پس مدیریت این بخش پر طرفدار بر بیام.ممنون

shbaharehs
Sunday 20 April 2008, 05:02 PM
فانوس جان واقعا بهتون خسته نباشید میگم:ی امیدوارم که همیشه موفق باشی:ی

h_r جان منم خیلی بهتون تبریک میگم و واقعا هم انتخاب خوبی بود.
بازم مبارکه:ی

ممنون

kaka
Sunday 20 April 2008, 06:42 PM
سلام منم که مث همیشه دیر رسیدم ...

آقای h-rمنم خیلی خیلی بهتون تبریک می گم واقعا انتخاب شایسته ای بود امیدوارم که تو بخش سرگرمی سنگ تموم بذارید و

موفق و موید باشید .

h_r
Sunday 20 April 2008, 06:47 PM
با سلام
خانم بهاره و خانم کاکا ی عزیز
از اظهار لطف و محبتتون ممنونم.به یاری شما در این بخش خیلی نیازه.مخصوصاً خانم بهاره چند وقتیه که حضورش کم رنگ شده.ان شاءالله با کمک هم بخش رو به پیش می بریم.بازم ممنونم.

Leon
Monday 21 April 2008, 05:58 PM
h_r عزيز،صميمانه تبريک ميگم،انتخاب بجايی بود.

h_r
Monday 21 April 2008, 08:29 PM
با سلام
لئون جان ممنونم.از شما می خوام که تجربیات گرانبهاتون رو در اختیار من بزارین.به کمک شما نیاز دارم.ممنون

AliB
Monday 21 April 2008, 08:51 PM
سلام به دوستان
تبریک فراوان اول به بچه های نت آهنگ و مدیریت سایت که یکی از دوستان و کاربران متفکر و اهل ذوق و اندیشه به جمع مدیران سایت افزوده شدو دوم تبریک به خود حنظله ی گرامی امیدوارم که حضور شما هر چه بیشتر به غنا و جذابیت سایت برای دوستان کمک کنه .
همیشه شاد و سربلند باشید

h_r
Monday 21 April 2008, 09:12 PM
با سلام
علی جان خیلی شرمنده کردی.امیدوارم لایق محبتهای تو باشم.ان شاءالله نت آهنگ با کمک همه ی بچه ها هر روز بهتر از دیروز میشه.ممنونم علی جان

MonaLisa
Tuesday 22 April 2008, 05:32 PM
واو

شرمنده منم با تاخیر تبریک میگم به ایشون امیدوارم که همکاری خوبی با هم داشته باشیم و از فانوس گلم تشکر بابت همه ی کارایی که برای این بخش انجام دادن ....

موفق باشید هر دو

h_r
Tuesday 22 April 2008, 08:49 PM
با سلام
ممنونم گارفیلد جان.شما هم موفق باشی

.t.A.T.u
Tuesday 22 April 2008, 08:53 PM
خب، منم تبریک می گم، امیداورم موفق باشید...

h_r
Tuesday 22 April 2008, 08:58 PM
ممنونم،شما هم همینطور

alireza_amirsamimi
Wednesday 23 April 2008, 12:22 AM
مبارکه عزیز.موفق باشی:ilovemusic::8ysyvb:

fanoos
Wednesday 23 April 2008, 08:53 AM
سلامممممممم

خوب من فانوسم :ilovemusic:
انشاالله که من و فراموش نکردید ....منم به آقای h-r تبریک میگم ...امیدوارم که موفق باشن ...از لطف همه شما عزیزان ممنونم من کاری برای سرگرمی نکردم ...اونی که سرگرمی رو میچرخوند همه بچه ها بودن نه من .
ایشالا بعد از کنکور با دستی پر بر میگردم ...مارو از دعای خیرتون بی نصیب نکنین.

یا علی:connie_24:

h_r
Thursday 24 April 2008, 10:17 AM
با سلام
علیرضا جان و خانم فانوس.از لطف شما ممنونم.برای شما آرزوی موفقیت می کنم.

mehdifulot
Friday 17 June 2022, 12:49 AM
You can see links before reply

mehdifulot
Friday 17 June 2022, 08:05 PM

mehdifulot
Sunday 19 June 2022, 07:53 AM