PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی: بهترين اهنگساز

Leon
Monday 21 April 2008, 07:28 PM
بهترين آهنگساز پاپ ايران از 30 يا 40 سال پيش تا به امروز به نظره شما کيست؟در جامعه ما اکثراً همه شناخته زيادی از خواننده ها دارند،ولی در اين روند،کمتر به خالق اين اثر ها توجه نشان داده شده،و حتی در خيلی از موارد،حق آهنگ ساز ها به عنوان صاحب اثر،از بين رفته است،به قول فريد زلاند،فراموش نکنيم که صدای يه خواننده هم مثله يکی از ساز های ارکستر ميماند،و تأثير آهنگ ساز و تنظيم کننده هم کمتر از صدای يک خواننده نيست!در اينجا برای بهترين آهنگ سازان کشورمون،يک تاپيک نظر خواهی ميزارم،و پس از شرکت دوستان در اين نظر خواهی،در آخر،به آهنگساز انتخاب شده،جواب اين نظر خواهی،در وبسايت رسمی اون آهنگساز،به اطلاع رسانده ميشه.

Amir
Monday 21 April 2008, 07:55 PM
من با اجازه به حسن شماعی زاده رای دادم

کارهای ایشان واقعا معرکه هست

خان
Monday 21 April 2008, 08:07 PM
به نظرم کار های سیاوش قمیشی حرف نداره.همگی عالی هستن.

AliB
Monday 21 April 2008, 08:16 PM
دوستان عزیز سلام
من به جهان بخ پازوکی رای دادم.
چون کلا فکر می کنم کارهای باحالی ساخته و از شماعی زاده و مخصوصا قمیشی اصلا خوشم نمیاد. البته کارهای شماعی زاده و کارهای قمیشی قشنگه خوبه .
من از شخصیت قمیشی خوشم نمیاد. مصاحبه ای در کانال تپش داشت که با توجه به صحبت هاش نظر من نسبت به او 180 عوض شد.

Amir
Monday 21 April 2008, 09:04 PM
بنده هم در مورد سیاوش خان سر همون مصاحبه دچار تردید شدم

البته صحبت اینجا سر بحث فنی هست ولی خوب اینجور مسائل هم مهمه دیگه

Kamanche
Monday 21 April 2008, 09:29 PM
با سلام به دوستان عزیز
بنده به فرید خان زولاند رای دادم توی گزینه ها به نظر بنده ایشون ترانه های بسیار جاودانه ای دارند.با داریوش با ابی با ستار با گوگوش و ...
ترانه هاش رو هم همه شنیدید و اصلا نیازی به گفتن نداره
مورد بعدی منوچهر چشم آذر که چند تا کار بسیار بسیار زیبا با داریوش داره که من فوق العاده میدونم اونها رو.
اما سعید جان به نظر من جای یکی دو نفر خالی بود

بابک بیات با اون ملودی های جاودانش و صد البته واروژان که هر دو دیگه در میان ما نیستند و شاید نظر سنجی شما در میان کسانی بوده که در قید حیات هستند.

Leon
Monday 21 April 2008, 09:59 PM
واروژان و بابک بيات ،به ليست اضافه شد.

heiran
Monday 21 April 2008, 10:47 PM
سلام به همه دوستان که اصولا باید تک تک بهشون عرض ادب کنم اما...

نمیدونم چرا فقط افراد معدودی از آهنگسازها اینجا هستن؟؟؟

راستش من استاد <<مجید انتظامی<< رو یکی از بهترین / خوش قلبترین / نیک سیرتترین و کاردرست ترین آهنگ سازها میدونم.

ممنون...

AliB
Monday 21 April 2008, 11:13 PM
دوستان سلام
امیر جان درست می فرمایید من فراموش کردم که جمله ی از دیدمن به عنوان یک شنونده ی موسیقی رو اضافه کنم.
در مورد کار آهنگسازی و تنظیم چون تخصص ویژه ای ندارم و همینطور به صورت دقیق کارهای این آهنگسازان رو دنبال نکردم و مقایسه هم نکردم بالطبع نظر من هم نظری فنی نیست. فقط به خاطر شرکت در بحث و اونچه که به عنوان یک شنونده به نظرم می رسید بیان کردم.
پیشنهاد ویشتاسب عزیز هم به جا بود و خوب شد که به لیست اضافه شد. جایگاه واروژان در موسیقی پاپ و آهنگسازی اون زمینه خیلی ویژه است به نظر من.

Leon
Monday 21 April 2008, 11:41 PM
سلام به همه دوستان که اصولا باید تک تک بهشون عرض ادب کنم اما...

نمیدونم چرا فقط افراد معدودی از آهنگسازها اینجا هستن؟؟؟

راستش من استاد <<مجید انتظامی<< رو یکی از بهترین / خوش قلبترین / نیک سیرتترین و کاردرست ترین آهنگ سازها میدونم.

ممنون...

heiran عزيز،اينجا بيشتر آهنگ سازان سبک پاپ مد نظر بودن.

Hmd_N
Monday 21 April 2008, 11:53 PM
با احترام به همه ی اساتیدی که نامشون در این تاپیک بسیار بجا و خوب سعید جان آورده شده، با اجازه من به منوچهر چشم آذر رای میدم !

به نظرم من آهنگساز با استعداد و دارای خلاقیت زیاد و ساخته های ماندگار و همچنین ذوق و خلاقیت ایشون در زمینه تنظیم آهنگ بسیار تحسین برانگیزه !

Kamanche
Tuesday 22 April 2008, 01:06 AM
واروژان و بابک بيات ،به ليست اضافه شد.

سعید جان حالا که ما رای دادیم چی کار کنیم؟:dash2:

AliB
Tuesday 22 April 2008, 01:11 AM
ویشتاسب جان این سوال من هم هست .

Leon
Tuesday 22 April 2008, 01:46 AM
سعید جان حالا که ما رای دادیم چی کار کنیم؟:dash2:

راستش نميدونم،،در اين مورد ببينيم نظره امير چيه،،شايد بشه تغييرش داد!:ad

bamdadonline
Tuesday 22 April 2008, 08:14 PM
من نه تنها در این نظرخواهی شرکت نمیکنم بلکه فکر میکنم اسم یک نفر از قلم افتاده.آیا کسی که تعداد سازهایی که حرفه ای مینوازد دو رقمی است و تمام سبکهای موسیقی را کار کرده( سنتی 9 سال, کلاسیک 3سال, پاپ10سال و کارهایی در سبک جاز وحتی رپ)و آهنگ ساز بسیار حرفه ایی هم هست فقط به دلیل سن کم نباید استاد نامیده بشه و در لیست بالا باشه؟؟؟؟؟ استاد شادمهر عقیلی از قلم افتاد ...

Leon
Tuesday 22 April 2008, 09:23 PM
من نه تنها در این نظرخواهی شرکت نمیکنم بلکه فکر میکنم اسم یک نفر از قلم افتاده.آیا کسی که تعداد سازهایی که حرفه ای مینوازد دو رقمی است و تمام سبکهای موسیقی را کار کرده( سنتی 9 سال, کلاسیک 3سال, پاپ10سال و کارهایی در سبک جاز وحتی رپ)و آهنگ ساز بسیار حرفه ایی هم هست فقط به دلیل سن کم نباید استاد نامیده بشه و در لیست بالا باشه؟؟؟؟؟ استاد شادمهر عقیلی از قلم افتاد ...

شادمهر؟بله منم مثل شما به شادمهر علاقه دارم،ولی به چند دليل اسم شادمهر رو نياوردم،
چون که منظور آهنگ سازنی بود که از 30 يا 40 سال پيش تا الان فعل هستن،و بيشتر آهنگ سازانی مد نظرم بود که بيشتر واسه ديگران آهنگ ساختن تا خودشون،ببينيد اگر اسم شادمهر بياد،پس اسم Bijan هم بايد بياد،و يا اسم فرامرز اصلانی،يا...
ولی اگه دوستان ترجيح ميدن،ميتونم اضافه کنم.

_______________________________________-

ولی فکر ميکنم که بهتر بود که اول يک نظر خواهی ميزاشتم تا با توجه به سليقه ديگران،اسم آهنگ سازان مشخص ميشد،بعد تاپيک زده ميشد.

Hmd_N
Saturday 26 April 2008, 11:43 PM
درسته شادمهر آهنگساز خوبیه ! البته به نظره من از وقتی که از ایران رفته فقط 2 تا از آهنگاشو میشه گفت آهنگ شادمهری !
ولی فکر نکنم کناره این اساتید بزرگ که هر کدام 40 - 50 ساله که دارن آهنگسازی و تنظیم بسیاری از آهنگای بزرگ و بیاد ماندنی خوانندگان بزرگ را انجام میدن، جای اسم شادمهر عقیلی درست باشه بیاد !

این نظره بنده بود !

whiteviolin
Sunday 4 May 2008, 04:00 PM
pas ostade tamame in ahangsaz ha ostad bijan mortazavi kojast?

.t.A.T.u
Sunday 4 May 2008, 06:08 PM
pas ostade tamame in ahangsaz ha ostad bijan mortazavi kojast?
سلام دوست عزیز!
لطفا فارسی تایپ کنید...

Amir
Sunday 4 May 2008, 06:25 PM
ببخشید من خودم یکی از طرفداران پرو پا قرص بیژن مرتضوی هستم

میشه بگید منبع تون برای اینکه می فرمایید بیژن مرتضوی استاد این اشخاص بوده کجاست ؟؟

مگر داریم در مورد یک سری فرد گم نام صحبت می کنیم که شما اینجوری در یک خط فتوا می دهید ؟؟

violin10
Wednesday 7 April 2010, 09:18 PM
پس بیژن مرتضوی کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

hossein_faran
Wednesday 7 April 2010, 10:16 PM
هیچکدام

شادمهر عقیلی

Khashayar
Wednesday 7 April 2010, 10:44 PM
درود
مقایسه هنرمندان به این صورا{سلیقه ****ممنوع است...
بهتر است به نقد و بررسی و بحث در مورد این آهنگسازان بپردازید..
تاپیک قفل شد.