PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه ی بزرگ ترانه سرایی

sara
Wednesday 23 April 2008, 07:17 PM
به نام خداوند جان آفرین حکیم سخن در زبان آفرین
نت آهنگ برگزار می کند:
در راستای پیشبرد اهداف سایت نت آهنگ و به منظور اجرایی کردن ایدههای نو و کاربردی در راه اعتلای شعر و موسیقی ایران زمین،سایت نت آهنگ در نظر داردمسابقه ی سرود اختصاصی نت آهنگ را برگزار نماید.از تمامی کاربران اهل ذوق و شعر وادب برای شرکت در مسابقه دعوت به عمل می آید.
شرایط مسابقه:
1.شرکت کنندگان صرفاً باید از اعضای سایت نت آهنگ باشند،رتبه یکاربری و تعداد پست های کاربر ملاک شرکت در مسابقه نمی باشد.
2.انتخاب قالب شعر و محتوا بر عهده ی خود شرکت کنندگان بوده ومحدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
نکته ی 1_اشعاری که با مضمون صلح،دوستی و میهن سروده شده باشند واشعاری که از نام نت آهنگ در آن ها استفاده شده باشد دارای امتیاز هستند.
نکته ی 2_اشعاری که در قالب های سنتی سروده می شوند نباید از 5بیت کمتر بوده و از 10 بیت بیشتر باشند.
3.شرکت کنندگان باید اسلوب صحیح شعر از جمله:قافیه،ردیف،وزن و ....را به درستی رعایت کنند.
4.مدیران اصلا حق شرکت در مسابقه را ندارند.
5.شرکت کنندگان آثار خود را به صورت پیام خصوصی برای یکی از مدیران بخش شعر و ترانه ارسال می کنند و مدیر مربوطه اثر را با نام کاربری شرکت کننده به نمایش می گذارد.
6.شرکت کننده ها فقط با نام کاربریی که در مسابقه شرکت کرده اند حق ارسال آثار خود را دارند.
زمان ثبت نام از پنجم الی دهم اردیبهشت می باشد.کسانی که موفق بهثبت نام نشوند حق شرکت در مسابقه را نخواهند داشت.
مهلت ارسال آثار از دهم الی بیستم اردیبهشت می باشد.به اشعاری کهپس از اتمام مهلت فوق ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
زمان اعلام نتایج:بیست و پنجم اردیبهشت
برنده ی مسابقه علاوه بر دریافت جایزه به رسم یادبود به لقب ملکالشعرای سایت مفتخر خواهد شد.
پس از اعلام نتیجه و انتخاب شعر برتر،آهنگ شعر توسط موزیسین هایسایت ساخته شده و این سرود به عنوان سرود اختصاصی نت آهنگ و به عنوان شناسه ی سایتدر همایش ها و کنسرت های آینده خواهد بود.

Amir
Thursday 24 April 2008, 02:19 PM
به زودی جایزه نفر برتر که به رسم یادبود به او اهدا می شود در همین تاپیک اعلام می گردد

sh.guitar
Thursday 24 April 2008, 11:50 PM
salam
ba in fekr movafegh hastam
ba arezooye didare shoma doostan

MonaLisa
Friday 25 April 2008, 12:04 AM
سلام دوست عزیز به سایت خودتون خوش اومدید

دوست گلم لطفا از این به بعد فارسی تایپ کنید اکر هم مشکل تایپ فارسی دارید به اینجا (You can see links before reply)مراجعه کنید

مرسی ار همکاریتون ...

kaka
Friday 25 April 2008, 11:25 AM
سلام

سارا جون من دو تا سوال برام پیش اومده یکی این که چرا مدیرا نمی تونن شرکت کننن شاید مدیرا بتونن شعری به مراتب بهتر از سایر کاربرا ارائه بدن...و دیگه این که چرا کسی که شرکت می کنه شعرشو به صورت پیام خصوصی بذاره ؟ خوب میشه یه تاپیک مشخص بذارید که فرد خودش شعرشو بنویسه و بعد شما تاییدش کنید ...

Amir
Friday 25 April 2008, 07:43 PM
سلام

چون برگزار کننده ی این مسابقه مدیران بخش شعر و ترانه هستند و طبیعتا هم رده های آنها نمی توانند شرکت کنند .

اگر مسابقه مربوط به بخش خاصی نباشه ایرادی برای شرکت وجود نداره

در ضمن در مورد نوازندگی و آهنگسازی این مطلب صدق نمی کنه و شعر و ترانه استثنا هست

با تشکر

Majed
Saturday 26 April 2008, 08:09 AM
اما من هنوزم نمیدونم چرا باید شعرها پی ام خصوصی بشه؟

بعدش یعنی منم نمیتونم شرکت کنم؟...
یا منظور همه ی مدیران بوده؟

sara
Saturday 26 April 2008, 09:43 AM
چون هر کسی می تونه شعر ارسالیه خودش رو ویرایش کنه.اگر این کار و یکی از ما مدیرا بکنیم شرکت کننده امکان ویرایش اثر خودش رو نخواهد داشت.

شما که اگر شرکت کنین 100% قبولی.پس اینجا کاربرای عادی چه نقشی پیدا می کنن؟مدیرای نت آهنگ همه استادن ما می خوایم بین کاربرای عادی این کار انجام بشه.امیدوارم قانع کننده باشه.

Majed
Saturday 26 April 2008, 12:19 PM
با اینکه قبول ندارم 100 درصد قبولم ولی میپذیرم..

اما 1 مساله .. هر کسی چه مدیر باشه و چه نباشه پست خودش رو میتونه ویرایش کنه.. پس به نظر من بهتره یه تاپیک به این منظور باشه تا پی ام خصوصی زده بشه..

soheilhelper
Saturday 26 April 2008, 08:58 PM
دوستان سلام
میشه یک ایمیل مشخص بشه حالا یا ایمیل یکی از مدیرا یا ایمیل دورا
شرکت کننده ها اثر خودشون رو میل کنن
بعد یه پست توسط داور یا مدیر باز بشه و ترانه هارو بگذاره اینجوری هم مسابقه مطمئن تره هم رسمی تر

h_r
Saturday 26 April 2008, 09:29 PM
با سلام
از مسئولین برگزاری این مسابقه خواهش می کنم به این سردرگمی ها پایان بدن.لطفاً یک میل مشخص یا تاپیک مشخص رو برای ثبت نام و ارسال مطلب اختصاص بدید.این که چندین آدرس برای این منظور اختصاص داده بشه مقداری نا مناسبه.لطفاً به این مسأله توجه داشته باشید.

Amir
Sunday 27 April 2008, 10:26 AM
سلام

دوستان شاعر لطفا اشعار خود را در قالب یک فایل Word یا PDF به صورت ضمیمه شده به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید

فقط توجه داشته باشید که حتما نام کاربری خود در انجمن را هم در متن ایمیل بنویسید

poem@noteahang.com

با تشکر

sara
Sunday 27 April 2008, 07:50 PM
برای ثبت نام باید توی همین تاپیک اعلام آمادگی کنن.

پس این جوری لازم نیست ما شعر کسی رو ارسال کنیم؟خودت این کار رو می کنی؟

Amir
Monday 28 April 2008, 08:52 AM
من اطلاعات این ایمیل رو به خودت می دم چک کردن ایمیل هم با خودت

sara
Tuesday 29 April 2008, 12:15 PM
امروز آخرین روز برای ثبت نام می باشد.

Amir
Tuesday 29 April 2008, 01:32 PM
سارا جان چند نفر ثبت نام کردند ؟؟

اگر صلاح می دونید زمان ثبت نام تمدید بشه

h_r
Tuesday 29 April 2008, 04:37 PM
با سلام
امیر جان من دلیلی برای مخالفت شرکت مدیران در مسابقه نمی بینم.فقط خانم های سارا و داوران نباید حق شرکت در مسابقه رو داشته باشند.ما در مدیرانمون شاعران خوبی رو داریم.از شما می خوام که اجازه بدید مدیران هم شرکت کنند.قرار بود جایزه مسابقه رو هم اعلام کنی که هنوز این کارو نکردی.ما منتظریم امیر جان.

Amir
Tuesday 29 April 2008, 08:05 PM
با سلام

با صلاحدید مسئولین برگزار کننده ی مسابقه قرار براین شد که مدیران ( غیر از شعر و ترانه و داورین ) نیز بتوانند در این مسابقه شرکت کنند

sara
Wednesday 30 April 2008, 12:50 PM
تاجمعه 13 اردیبهشت تمدید شد

sara
Saturday 3 May 2008, 06:54 PM
نکته ی شماره 2 حذف شد(اشعار سپید و موج نو امکان شرکت در مسابقه راندارند.)

Amir
Sunday 4 May 2008, 06:53 PM
جوایز این دوره از مسابقات برای نفر اول

1- ربع سکه ی بهار آزادی

2- اختصاص یک هاست به میزان 50 مگ و یک دامین با نام دلخواه شخص یه مدت سه سال رایگان و نصب یک انجمن یا سیستم مدیریت محتوای Open Source برای آن به دلخواه خود شخص

3- لقب ملک و شعرای سایت

zizigooloo
Friday 9 May 2008, 09:10 PM
سلااااااااااااااااام من دوباره اومدم!!!!

خیلی دیر از مسابقه مطلع شدم ولی خدا رو شکر جا نموندم.
خیلی کار جالبی بود حسابی حال کردم .
از همتون ممنون.

helenmortazavi
Wednesday 14 May 2008, 06:35 PM
سلام من تازه به جمع شما اومدم من تازه در مورد مسابقه فهمیدم دوباره کی بر پا میشه ممنون خسته نباشید.

hichnafar
Wednesday 14 May 2008, 07:11 PM
مسابقه هنوز برگزار نشده و درمرحله ی ثبت نام هست
شما می تونید به این آدرس اثرتون رو بفرستید .
poem@noteahang.com
کارتون هم در قالب PDF یا word باشه .

موفق باشید .

mehdifulot
Thursday 9 June 2022, 05:35 AM
You can see links before reply