PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکنوازی سنتور در دستگاه سه گاه - از Kamanche

Kamanche
Sunday 4 May 2008, 03:17 AM
با سلام خدمت دوستان
یه تکنوازی از سنتور خودم رو براتون گذاشتم که در دستگاه سه گاه زده شده و مربوط 2 سال پیشه.
ضبطش رو با یه MP3 Palyer ساده انجام دادم ولی خب بدک نشده.
یه توضیح هم بدم چون سنتور مال خودم نبود و نمی شد کوکش رو عوض کنم برای نواختن سه گاه مجبور شدم خرک ها رو جا به جا کنم . فقط هم سیم های سفید رو جا به جا کردم و بیشتر هم روی همین سیم ها مانور دادم و حسابی دست و پام از لحاظ تنوع سیم ها بسته بود.
آخرش هم یه رنگ از استاد محمد رضا لطفی زدم البته خیلی کوتاه در حد 30 ثانیه (بقیه ش رو حفظ نبودم :4: )
نکته ی آخر هم اینکه من ساز تخصصیم سنتور نیست ولی خب در کنار کمانچه گاه گاهی سنتور هم زدم .قصدم هم از گذاشتن این کار آگاهی پیدا کردن از نقاط ضعفم در سنتوره ، که امیدوارم همه (حرفه ای و غیر حرفه ای) گوش بدید و ما رو از تظراتون بی نصیب نذارین.

لینک: فقط چند ثاینه ای صبر کنید تا اجازه دانلود داده بشه.
You can see links before reply

ممنون

Leon
Sunday 4 May 2008, 08:10 AM
به به،دمت گرم،قشنگ بود :53:

alireza_amirsamimi
Wednesday 7 May 2008, 10:52 PM
دستت درد نکنه ویشتاسب عزیز.زیبا بود ولی سیمای آکتاو بم تر کاملا کوک نبودند.خوب سنتور میزنی.جمله بندی های خوبی رو به کار بردی ولی جمله ها خیلی شبیه به هم هستند و بعد از چند دقیقه نوازندگی تکراری میشن.دستت درد نکنه.اون شب که کنفرانس بود من و علی رو انداختی وسط ول کردی رفتی و ساز نزدی(البته یادم هست مشکل داشتی.شوخی میکنم).من و علی هم جور تو رو کشیدیم!:ilovemusic::guitarplay2: تا کنفرانس عدی میکروفونت رو درست کن.داداشت رو هم نمیذاریم بخوابه!.حالا یه کم برامون کمانچه بزن و بذار

Kamanche
Thursday 8 May 2008, 01:26 AM
با تشکر از علیرضای عزیز و لئون گرامی که لطف کردن کار رو گوش دادن.
از نظراتتون ممنون.

در مورد کمانچه هم علیرضا جان چند تایی کار از کمانچه م توی سایت هست .یه بیات اصفهان و یه شور زدم که توی همین بخش هستند.خوشحال میشم گوش کنی.

Amir
Thursday 8 May 2008, 11:52 AM
زیبا بود . مرسی

Mojtaba
Thursday 8 May 2008, 10:02 PM
مرسی ویشتاسب جان خسته نباشی بابا ماشاالله خودت یه پا استادی و به همه سازها احاطه داری احسنت دست مریزاد ولی کمانچت یه حسه دیگه ای داره.............

Kamanche
Thursday 8 May 2008, 10:16 PM
ممنون از شما مالاریای گل که زحمت کشیدی کار رو گوش کردی.
در مورد سنتور هم بگم چون برادرم سنتور میزد بهتر بگم چون سنتوری دراختیار داشتم طبق همون عادت که فکر کنم همه دارند و دوست دارند با سازهای مختلف ور برن من هم چند سالی میشه که در کنار کمانچه خودم به صورت خود آموز سنتور رو شروع کردم و تا الان ادامه ش دادم.ولی خب نه به جدیت کمانچه .اماسنتور رو هم بسیار دوست دارم و مطمئنا ادامه ش هم خواهم داد.
ممنون از شما به خاطر لطفتون.

خان
Friday 9 May 2008, 09:52 AM
ویشتاسب جان زیبا بود دستت درد نکنه.
خسته نباشی.

AliB
Friday 9 May 2008, 11:13 AM
ویشتاسب جان شرمنده که دیر کردم
چند روز پیش و در یه فرصت کوتاه با ته اکانتم که نیم ساعتی بیشتر نمی شد سری به نت و سایت زدم و این تاپیک رو دیدم و بلادرنگ شروع به دانلود کردم. بخش اعظم کارت دانلود شده بود و قسمتیش مونده بود که ارتباطم با شبکه قطع شد و فرصتی نشد تا امروز . همون مقدار رو گوش دادم و کلی حال کردم . اونچه که در کار شما و در موسیقیت مشخصه استعداد و ذوق عالیست که با توجه به سن شما و مدت زمانی که مشغول به موسیقی هستی خیلی عالیست و آینده ی درخشانی رو برای شما به نظر من رقم خواهد زد. چون کاملا مشهوده که در اصطلاح"این کاره" ای و خواهی بود ذوق و درک موسیقی در ذات شما هست البته با توجه به منطقه ای که از اون برخواستی "کردستان" که موسیقی در خون مردم جریان داره و البته حتما خانواده ی اهل ذوق و هنری که داری تایید کننده ی نظر من درباره ی ذوق و استعداد شماست.
اما دقیق تر بخوام صحبت کنم من سنتور زن نیستم که بخوام از نظر تکنیک نوازندگی سنتور نظری ابراز کنم. فقط در مورد فواصل همونطور که خود شما هم اشاره کردی به نظرم فضای سه گاه رو به اندازه ی کافی القا نمی کرد(از اون نظر های خفن دادم ها خیلی فشار آوردم که یه چیزی بگم :)) )
در آخر خوشحالم که دوست هنرمند و باذوقی مثل شما دارم امیدوارم هر روز کارهای بهتر از شما بشنوم و البته خبر های پیشرفت و ترقی در راه هنر.
ارادتمند شما
علی

Hes_r
Friday 9 May 2008, 12:47 PM
دستت درد نکنه ویشتاسب جان

کارت خیلی زیبا بود و به دل میشست

خسته نباشی

یا علی

Kamanche
Friday 9 May 2008, 04:43 PM
با سلام خدمت دوستان
و تشکر از خان عزیز آقا حسام و علی آقای گل که زحمت دانلود کار رو کشیدند.
علی جان نسبت به من مثل همیشه لطف داشتی. در مورد فواصل شاید همون طوری که گفتم دلیلش کوک ی هست که به وسیله ی خرک ها گرفته شده چون همونطور که میدونید کار جالبی نیست با پس و پیش کردن خرک ها کوک کردن .
هرچند من خیلی تلاش کردم تافواصل مثل سه گاه بشه.ولی خب مثلمه که کاستی هایی داره که شما ذکر کردید و نشان از حساسیت گوش شما نسبت به اجرای درست فواصل داره.
ممنون از شما مثل همیشه
ارادتمند همیشگی

Majed
Saturday 10 May 2008, 08:36 AM
سلام ..

من یه کم دیر کردم.. ولی خوب میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست دیگه..
کارت خیلی خوب بود ویشتاسب جان... ولی همون طور که گفتی کارای کمانچت جالب تر بود ....
البته به عنوان ساز دوم و خودآموز واقعا فکر نمیکردم اینجوری بزنی..(یعنی هنوز هم فکر نمیکنم خودآموز باشه .. خالی بندی آخه تا چه حد؟).....لول

نظرات کارشناسی رو هم دوستان زحمتش رو کشیدن.. جایی برای ما تازه کارا نیست.. ایشالا موفق و موید باشی..
شاهد کارهای بعدیت باشیم

Kamanche
Saturday 10 May 2008, 11:08 PM
سلام ..

من یه کم دیر کردم.. ولی خوب میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست دیگه..
کارت خیلی خوب بود ویشتاسب جان... ولی همون طور که گفتی کارای کمانچت جالب تر بود ....
البته به عنوان ساز دوم و خودآموز واقعا فکر نمیکردم اینجوری بزنی..(یعنی هنوز هم فکر نمیکنم خودآموز باشه .. خالی بندی آخه تا چه حد؟).....لول

نظرات کارشناسی رو هم دوستان زحمتش رو کشیدن.. جایی برای ما تازه کارا نیست.. ایشالا موفق و موید باشی..
شاهد کارهای بعدیت باشیم

ممنون از ماجد عزیز برای دانلود کار
ماجد عزیز بنده سنتور رو به طور خود آموز شروع کردم و نزدیک 6-5 سال هست که در کنار کمانچه سنتور هم میزنم
اما همونطور که قبلا هم گفتم هیچ وقت به جدیت کمانچه دنبالش نکردم.
ممنون از شما و همه ی دوستان که کار رو گوش دادند و نظراتشون رو گفتند.

Hmd_N
Saturday 31 May 2008, 12:11 AM
شرمنده من دیر دانلود کردم !

مرسی مرسی ویشتاسب عزیز

کارت خیلی زیبا بود لذت بردم

به امید موفقیتهای بیشتر در زندگی

Kamanche
Thursday 27 November 2008, 02:07 AM
آقا اگه میشه یه لینک دیگه هم بزار این لینک خرابه
سلام به شما
بله متاسفانه لینک خراب شده .منم متاسفانه تر ، این کار رو دم دستم ندارم. اما در حال ویرایش لینک های اجراهام توی سایت هستم . و به زودی اصلاحش میکنم.
اما یه کار دیگه از سنتورم رو گذاشتم توی سایت . خوشحالم میکنید اگه گوش کنید .
لینکش رو هم همین امشب اصلاح کردم .
ممنون از توجه شما.

Kamanche
Saturday 29 November 2008, 09:08 AM
سلام
دوست عزیز واقعا شرمنده .
گویا لینک یه جای پرتی رو به شما دادم. از این بابت عذر می خوام .
اینه لینک درست :