PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محلی برای خریداری قطعات موسیقی کلاسیک

ماریا
Monday 12 May 2008, 05:53 PM
سلام به همگی یه سوال خیلی مهم

شما جایی رو سراغ دارید که بشه با قیمت مناسب سی دی های کنسرتو های ویالن ،سونات ویالن و سمفونی ها رو تهیه کرد منظورم اینه که یه جایی که مطمئن هستید این جور موسیقی ها رو داره
اخه من خیلی باید بگردم تا یه چیزی پیدا کنم

الان باید تا 5شنبه این هفته کنسرتو ویالن مندلسون پیدا کنم و دوشنبه باید سر کلاس بزنم تر خدا هر کی جایی رو سراغ داره زودتر معرفی کنه ممنون
احتمالا خیلی زیاد میدونم که دوست خویم اقای لئون بدونه ولی ممنون میشم اگه حتی شما دوست عزیز هم اطلاعاتی داری در اختیار من قرار بدی

مرسی منتظرم

ماریا
Thursday 19 June 2008, 09:35 PM
سلام

یه سایت توپ توپ پیدا کردم همه کلاسیک کارا بیان سریع زود زود

You can see links before reply (You can see links before reply)

اگه تو گوگل هم فارس تایپ کنید ارشه این سایت براتون می یاره به من که خیلی کمک کرد

راستی میتونید به شهر کتاب شهرک غرب سر ایران زمین مراجعه کنید مثل اینکه اسم شهر کتاب ابن سیناست من که هنوز نرفتم ولی استادم میگه دی وی دی به درد بخور حدود 3 یا 4 هزار تومن خیلی داره که به درد بخوره
امتحانم تمام شه میرم

akanani
Saturday 21 June 2008, 08:30 AM
سلام - ماریا خانم اکثر این سی دی هایی را که شما می خواهید من در شهر کتاب دیدم می توانید از آنجا تهیه کنید .

ماریا
Saturday 21 June 2008, 09:18 AM
سلام - ماریا خانم اکثر این سی دی هایی را که شما می خواهید من در شهر کتاب دیدم می توانید از آنجا تهیه کنید .

ممنون فقط یه سوال منظورتون همین شهر کتاب شهرک غرب یعنی ابن سیناست ؟

Khashayar
Saturday 21 June 2008, 10:18 AM
فروشگاه بتهوون هم محصولات خوبی داره و تقریبا من هرچی خواستم چه از کتاب و چه نوار و سی دی موسیقی تونستم توش پیدا کنم اگر هم نداشته باشن چیزی رو سفارش بدین میارن

Leon
Saturday 21 June 2008, 10:43 AM
سلام به همگی یه سوال خیلی مهم

شما جایی رو سراغ دارید که بشه با قیمت مناسب سی دی های کنسرتو های ویالن ،سونات ویالن و سمفونی ها رو تهیه کرد منظورم اینه که یه جایی که مطمئن هستید این جور موسیقی ها رو داره
اخه من خیلی باید بگردم تا یه چیزی پیدا کنم

الان باید تا 5شنبه این هفته کنسرتو ویالن مندلسون پیدا کنم و دوشنبه باید سر کلاس بزنم تر خدا هر کی جایی رو سراغ داره زودتر معرفی کنه ممنون
احتمالا خیلی زیاد میدونم که دوست خویم اقای لئون بدونه ولی ممنون میشم اگه حتی شما دوست عزیز هم اطلاعاتی داری در اختیار من قرار بدی

مرسی منتظرم

اگه شما،cd های کلاسيک و نت ميخوايد،اسمش رو به من بگيد،احتمال زياد،لينکی برای دانلود براتون پيدا ميکنم!!!

ماریا
Saturday 21 June 2008, 07:59 PM
فروشگاه بتهوون هم محصولات خوبی داره و تقریبا من هرچی خواستم چه از کتاب و چه نوار و سی دی موسیقی تونستم توش پیدا کنم اگر هم نداشته باشن چیزی رو سفارش بدین میارن

تا جایی که من در جریانم و منزل خالم هم تو میرداماد فروشگاه بتهوون خیلی وقته پلوم شده و 3000 تا سی دی صوتی نایاب از خانه صاحب فروشگاه مصادره کردند

وقتی به استادم گفتم گفت اره خیلی وقته که پلوم شده

ماریا
Saturday 21 June 2008, 08:56 PM
اگه شما،cd های کلاسيک و نت ميخوايد،اسمش رو به من بگيد،احتمال زياد،لينکی برای دانلود براتون پيدا ميکنم!!!

لئون جان ممنون بابت نت که صد در صد مزاحمت میشم
ولی قطعه که یکی د و تا نیست تازه تابستان هم که شروع شده و بعد از پایان یافتن امتحانات دانشگاه باید روزی حداقل 1 ساعت موسیقی کلاسیک گوش بدم همراه با نت هاش

سرعت اینترنت هم که نگو و نپرس دیزلی کار میکنه ولی بازم مزاحمت میشم

Khashayar
Saturday 21 June 2008, 09:27 PM
اره اون شعبه تو میر داماد رو میدونم قبلشم که تو ولیعصر بود بسته شد اما از این سایت میتونید سفارش بدین
You can see links before reply