PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ببینید!چهارشنبه عصر پخش مصاحبه استاد لطفی از شبکه 2

alireza_amirsamimi
Tuesday 13 May 2008, 11:54 PM
بچه ها نمیدونم آفتاب از کدوم طرف در اومده ولی قرار هست چهارشنبه ساعت 6:30 دقیقه عصر از شبکه 2 با استاد محمدرضا لطفی مصاحبه بشه

AliB
Wednesday 14 May 2008, 12:33 AM
علیرضا جون چه خبر هیجان انگیزی؟!!!
از کجا شنیدی داداش؟
راستی فکر میکنی لطفی چی میخواد بگه؟ یا اینکه چی میتونه بگه تو این مصاحبه؟
ولی کلا دیدن سیمای یک "نوازنده" درجه اول تار و موسیقیدان معروف ایرانی تو تلویزیون یه چیزه خارق العاده است که فکر کنم تلویزیون خونه ی ما کلی تعجب کنه :))

Hmd_N
Wednesday 14 May 2008, 12:53 AM
بله واقعا حقیقت داره !

بالاخره بعد از سالها انتظار، استاد لطفی به تلویزیون میاد !

این خبرو خود تلویزیون زیر نویس کرد !

این مصاحبه واقعا دیدن داره !!!!!!!!!

مرسی علیرضا جیگر !

Kamanche
Wednesday 14 May 2008, 02:03 AM
با سلام
من هم مثل شما باور نمیکردم ولی خب حقیقت داره.
اما خب برنامه زنده نیست و عمدی هم این کار صورت گرفته.یه برنامه زنده برای یک موسیقی دان ایرانی مثل لطفی که دنیایی حرف برای گفتن داره میتونست بهترین فرصت باشه تا هر چی دوست داره رو بگه. اما این طور نشد و برنامه از قبل ضبط شده.و معلوم نیست چقدر از حرفهاش رو سانسور کردند .(منتظر عکس العمل ها و حرف های لطفی بعد از پخش مصاحبه باشید)

Amir
Wednesday 14 May 2008, 07:52 AM
سلام دوستان

20 دقیقه قبل از اینکه این پست رو بزنم تلویزیون رسما این خبر رو اعلام کرد

دوستان امروز بعد از ظهر پای تلویزیون میخ کوب خواهیم شد

alireza_amirsamimi
Wednesday 14 May 2008, 10:05 AM
علیرضا جون چه خبر هیجان انگیزی؟!!!
از کجا شنیدی داداش؟
راستی فکر میکنی لطفی چی میخواد بگه؟ یا اینکه چی میتونه بگه تو این مصاحبه؟
ولی کلا دیدن سیمای یک "نوازنده" درجه اول تار و موسیقیدان معروف ایرانی تو تلویزیون یه چیزه خارق العاده است که فکر کنم تلویزیون خونه ی ما کلی تعجب کنه :))

اره داداش خیلی هیجان انگیزه.من حدس میزنم بیشتر بحث روی کارهای سابق شیدا و شجریان شروع بشه و روی شکل گیری جدید شیدا ادامه پیدا کنه.درسته استاد لطفی همون استاد لطفی سابق نیست(خوب سنش بالا رفته و یک واقعیت تلخ هست که باید بپذیریم)ولی هنوز استاد لطفیه!و هیچکس چشمه نوش و به خصوص عشق داند رو نمیتونه فراموش کنه

Hes_r
Wednesday 14 May 2008, 12:39 PM
ایول

دقیقا بعد فوتبال هم گذاشتن .

باید خیلی جالب بشه .

میخ کوب میشویم .