PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک از دوستان ترانه سرا

peasegonzo
Thursday 15 May 2008, 10:57 AM
سلام به همه دوستان عزیزم
به خدمت دوستان عزیزم عارضم که بنده عضو یک گروه موسیقی کوچیکی هستم که با هزار زحمت یک آلبوم کوچیک جمع کردیم و متاسفانه در شرف اخذ مجوز به مشکل برخوردیم و متاسفانه آقایون از اشعار ما خوششون نیومد و فرمودند فنی نیستند.
القصه...
میخواستم از دوستان ترانه سرا بپرسم که آیا کسی کاری داده که بتونه مجوز بگیره و ثانیا بین عزیزان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه تا شاید بتونیم به قول عزیزان اشعارمون و فنی کنیم؟؟؟

با تشکر

helenmortazavi
Tuesday 20 May 2008, 12:10 PM
سلام نمیدونم دقیقا منظورتون از مجوز چیه؟اما من کتاب ترانه ای دارم که با مجوز چاپ شده و شاید به دردتون بخوره اگه کمکی از دستم بر میاد با کمال میل حاضرم.

peasegonzo
Thursday 22 May 2008, 01:11 PM
salam
helen jan mamnunam kheilly dust daram ketab e taranehat ro bekhunam.
vally moshkelle aslye ma ke dustan kam lotfy kardan okomakemun nakardand ba vezarate ershad
ke mojavez nemideh va malum nist ba khode taraneh moshkell dareh ya ba manye taraneh...

سلام
هلن جان ممنونم خیلی دوست دارم کتاب ترانه هات رو بخونم ولی مشکل اصلی ما که دوستان کم لطفی کردن و کمکمون نکردند با وزارت ارشاد که مجوز نمی ده و معلوم نیست با خود ترانه مشکل داره یا با معنی ترانه

aqa midunam nabayad finglish type konam alan yejayiam ke farsi nadaram
thanks

hichnafar
Thursday 22 May 2008, 01:56 PM
سلام
لطفا" اگر خواستید درمورد فرستادن ترانه باهم صحبت کنید در پیام خصوصی ادامه بدید .
خیلی ممنون.