PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در رای گیری بهترین کاربر نت آهنگ شرکت کنید ( همه پرسی عمومی )

Amir
Tuesday 20 May 2008, 08:23 PM
با سلام

از این پس قصد داریم هر سه ماه از مدیر و کاربر نمونه ی سایت تقدیر کنیم

از امروز تا یک ماه دیگر ( اول تیر ماه ) فعالیت مفید تمامی کاربران نت آهنگ در هر قسمتی از پورتال نت آهنگ زیر نظر گرفته می شود و پس از گفتگوی تخصصی مدیران در مورد کاربران یک نفر به عنوان کاربر برتر نت آهنگ انتخاب می شود . این نظر سنجی هر سه ماه یک بار تکرار می شود

نت آهنگ برای نفر برتر یک لوح تقدیر به رسم یادبود و یک عدد ربع سکه ی بهار آزادی در نظر گرفته است .

این جوایز هر سه ماه یک بار براساس پیشرفت سایت و مجموعه ارتقا می یابند

همچنین بعد از این مراسم طبق یک نظرسنجی از کاربران نت آهنگ بهترین مدیر نت آهنگ از نظر شما انتخاب شده و به او نیز یک لوح تقدیر به رسم یادبود و یک عدد نیم سکه ی بهار آزادی تقدیم خواهد شد .

دوستان توجه داشته باشید ملاک انتخاب کاربر نمونه فعالیت تخصصی او در نت آهنگ خواهد بود

امیدوارم رفته رفته بتوانیم گوشه ی کوچکی از زحمات شما دوستان را جبران کنیم و عاملی باشیم برای ماندگاری شما در دنیای مجازی اینترنت

با تشکر
موفق باشید

Amir
Wednesday 28 May 2008, 05:54 PM
لیست اعضایی که احتمال بهترین کاربر شدنشان وجود دارد از سوی تیم مدیران نت آهنگ تقریبا کامل شده است

به زودی لیست این عزیزان برای نظرسنجی و رای گیری عموم اعضا قرار داده خواهد شد تا بهترین فرد انتخاب بشه

تا 20 خرداد ماه احتمال افزوده شدن فعالان جدید به این لیست خواهد بود . پس عزیزانی که اسمشون در این لیست نیست تا 20 خرداد هنوز وقت دارند.

دوستان بار دیگر لازم به ذکر است که انتخاب بهترین کاربر و مدیر از این پس هر سه ماه به طور مستر انجام خواهد شد و چه بسا شاید با بالارفتن توان مالی سایت این دوره های سه ماهه به دوره های کوتاه تر نیز تبدیل شود

تا چند روز آینده تاپیک نظرسنجی ایجاد خواهد شد.

با تشکر
موفق باشید

Amir
Thursday 29 May 2008, 01:41 AM
دوستان اندک فرصتی یافتم و لازم دیدم که رای گیری را هرچه زودتر راه بیاندازم تا هم اکثر کاربران نظراتشان را بدهند و هم تازه واردین و تنبل های قدیمی ( شوخی ) به خودشون بیان و تا 20 خرداد خودشون رو نشون بدهند تا به نظرسنجی اضافه بشوند

دوستان رای بدهید . توجه داشته باشید تمامی نت آهنگی ها برای ما یکسان ارزشمندند ولی خوب به هر حال در اینجور برنامه ها یک نفر انتخاب می شود و یک حس رقابتی علمی ایجاد می شود

برای انتخاب فرد بهتر پیشنهاد می کنم که فعالیت او را در انجمن ها جستجو کنید

برای این کار به آدرس زیر رفته و در قسمت سمت چپ فرم باز شده نام کاربری که در گزینه های نظرسنجی هست را وارد کنید . هم پروفایل کاربر را ببینید تا با او بیشتر آشنا بشوید و هم فعالیت های قبلی او را در پست هایی که زده بررسی کنید و بعد رای بدهید تا خدایی نکرده حقی از کسی پایمال نشود .

You can see links before reply

یا

You can see links before reply

این 11 نفر از بین حدود 750 کاربر فعال انتخاب شده اند که خب اولین ملاک یعنی حضور مستمر رو داشته اند

منتظر به روز آوری این لیست باشید ( در صورت بیداری تنبل ها و فعالیت جدیدا )

شاد و پیروز باشید . به امید روزهای بهتر

Amir
Thursday 29 May 2008, 01:52 AM
دوستان با شروع این رای گیری و همه پرسی بنده به عنوان برگزار کننده ی این مراسم به تمامی دوستان یک رای دادم تا بی طرفی خود را اعلام کرده باشم .

این 11 نفر همگی شایسته هستند و مطمئنا اگر بخواهید براساس فعالیت ها و پست هایی که داشته اند رای بدهید کار سختی در انتخاب افراد در پیش دارید

Babak_mix
Saturday 31 May 2008, 07:05 AM
امير جان، از شما و تمامي دوستاني كه منو قابل دونستيد و مورد لطف بي پايانتون قرار داديد صميمانه تشكر مي كنم و اميدوارم لايق اين همه محبت شما باشم، و فكر كنم يك اشتباه هم مرتكب شدم ، حواسم نبود و احتمالاٌ به خودم هم رأي دادم، اگه اينطوريه لطف كنيد راي خودمو حذق كنيد...
با سپاس، ارادتمند همتون Babak

ماریا
Saturday 31 May 2008, 08:25 AM
امير جان، از شما و تمامي دوستاني كه منو قابل دونستيد و مورد لطف بي پايانتون قرار داديد صميمانه تشكر مي كنم و اميدوارم لايق اين همه محبت شما باشم، و فكر كنم يك اشتباه هم مرتكب شدم ، حواسم نبود و احتمالاٌ به خودم هم رأي دادم، اگه اينطوريه لطف كنيد راي خودمو حذق كنيد...
با سپاس، ارادتمند همتون Babak

منم با بابک موافقم .خوب ادم وسوسه میشه دیگه که یه رای هم به خودش بده وقتی میبینه ان قد تحویلش نمیگیرن ( یکی از رای های من هم پاک کنید ممنون میشم ، صداقت حال کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!)

و با تشکر از اینکه من رو به عنوان فعالان سایت انتخاب کردید امیدوارم که بتونم فعالیتهای مفید و سازنده ای برای دوستانم داشته باشم :21ox66r:

Amir
Saturday 31 May 2008, 09:45 AM
با سلام خدمت ماریا جان و بابک عزیز

شما هم به عنوان کاربران سایت حق رای دادن دارید و اینکه یک رای به خودتون بدهید حق شماست .

و این مورد در مورد تمامی دوستان صادق است

با تشکر

كاوه هنر
Wednesday 4 June 2008, 08:29 PM
سلام من چون دوستي تازه واردم فقط ميتونم خوشحاليمو ابراز كنم .

Doyenfery
Friday 6 June 2008, 12:52 AM
*smart* جان - a.sad جان و monolith جان .. میشه منو تو خرید یه گیتار الکتریک آیبانز که تمام مشخصات یه گیتار کامل رو داشته باشه ( قفل دو طرفه - ویبره دو طرفه و 5 پیکابه) راهنمایی کنید .(درباره خوده این مشخصات هم منون میشم راهنمایی کنید)
شنیدم از یه فروشنده که Rg270 این مشخصات رو داره ..
ساخت ِ اندونزی
ژاپنیاش حرف ِ حداقل 700-800 بودش .. ولی اینو به من 285 تومان قیمت داد.
چجور سازیه ..؟
پیشاپیش ممنونم You can see links before reply

MonaLisa
Friday 6 June 2008, 01:01 AM
سلام دوست عزیز لطفا برای درخواست خودتون در این بخش (You can see links before reply) یک تاپیک جداگانه بزنید ....مرسی

arkhos
Saturday 7 June 2008, 10:40 AM
man dar zamineye santur navazi faaliat mikonam .age kari mitunam angam bedam befarmaeed.

Leon
Saturday 7 June 2008, 10:50 AM
دوست من،شما ميتونيد خودتون رو ابتدا در اين بخش معرفی کنيد تا ديگران بيشتر با شما آشنا بشن،ضمناً در بخش سنتور،شما ميتوانيد پيشنهاد خودتان را عنوان کنيد،و همچنين از فونت فارسی برای احترام به قوانين سايت استفاده کنيد.

کاربرای عزیز خودشون رو معرفی... (You can see links before reply)

فاطمه بايرامي
Tuesday 10 June 2008, 09:08 AM
لیست اعضایی که احتمال بهترین کاربر شدنشان وجود دارد از سوی تیم مدیران نت آهنگ تقریبا کامل شده است

به زودی لیست این عزیزان برای نظرسنجی و رای گیری عموم اعضا قرار داده خواهد شد تا بهترین فرد انتخاب بشه

تا 20 خرداد ماه احتمال افزوده شدن فعالان جدید به این لیست خواهد بود . پس عزیزانی که اسمشون در این لیست نیست تا 20 خرداد هنوز وقت دارند.

دوستان بار دیگر لازم به ذکر است که انتخاب بهترین کاربر و مدیر از این پس هر سه ماه به طور مستر انجام خواهد شد و چه بسا شاید با بالارفتن توان مالی سایت این دوره های سه ماهه به دوره های کوتاه تر نیز تبدیل شود

تا چند روز آینده تاپیک نظرسنجی ایجاد خواهد شد.

با تشکر
موفق باشید
لطفا يك سري اطلاعات كامل در مورد سايت و اين مسابقه تون بمن بدهيد
از همتون ممنونم :dw26i1:

.t.A.T.u
Tuesday 10 June 2008, 02:06 PM
لطفا يك سري اطلاعات كامل در مورد سايت و اين مسابقه تون بمن بدهيد
از همتون ممنونم :dw26i1:
سلام دوست عزیز!
عضویتتون رو تبریک می گم.
اما در مورد اینکه اینجا چه خبره:
اول اینکه شما الان در پورتال نت آهنگ و قسمت فروم اون هستید.
محور کار فروم بر پایه بحث و تبادل نظر در رابطه موسیقی هست، شما می تونید از موضوعات و مطالب موجود استفاده کنید و در صورتی که سوالی هم داشتید می تونید مطرح کنید...

در مورد قسمت های دیگه پورتال:

لیست نت ها (You can see links before reply): در این قسمت مجموعه ای از نت های آهنگ های ایرانی و خارجی قرار گرفته که می تونید به طور رایگان دانلود کنید علاوه بر این می تونید نت هم ارسال کنید تا در این بخش قرار بگیره...

انجمن موسیقی: که الان در همین قسمت قرار دارید و در ابتدای پست توضیح دادم.

آموزشگاه مجازی (You can see links before reply): از اسمش کاملا مشخص هست، یک آموزشگاه موسیقی البته به صورت مجازی!

خبرگزاری (You can see links before reply): در این بخش می تونید از جدیدترین اخبار دنیای موسیقی اطلاع پیدا کنید و همچنین می تونید خبر هم ارسال کنید.

مقالات (You can see links before reply): آرشیوی از مقالات متنوع در موضوعات مختلف

فروشگاه (You can see links before reply): اسمش گویا و معرف کارکردش هست!

پ.ن: در پست 1 همین تاپیک در مورد این نظر سنجی به تفصیل توضیح داده شده است.

صداي اعتراض
Tuesday 10 June 2008, 11:00 PM
از همه ي مديران و اعضاي فعال سايت ممنونم

:ilovemusic:

nima25
Saturday 14 June 2008, 05:54 PM
khoobe

akanani
Sunday 15 June 2008, 08:08 AM
مجتبی جان می بینم طبق معمول هنوز در صدر جدولی . امیدوارم موفق باشی

soheil_pa800
Monday 16 June 2008, 12:58 AM
سلام به همگی بروبچ باحال این سایت پر محتوا!!! اسمم سهیله اهل قمم تازه عضو این سایت شدم
امیدوارم بتونم فرد مفیدی برای دوستان باشم
Mojtaba
Tuesday 17 June 2008, 10:43 AM
مجتبی جان می بینم طبق معمول هنوز در صدر جدولی . امیدوارم موفق باشی

علی جان باید بگم که دوستان واقعا لطف دارن که این بنده حقیر رو انتخاب کردن ان شا الله اگه تا روز آخر زنده بودم یک شرینی بزرگ میخوام به دوستان بدم و از خجالتشون در بیام

saleh.yoosefian
Tuesday 17 June 2008, 09:57 PM
دوستان عزیز اگر ممکن یه مقدار بنده رو خرید گیتار الکتریک کمک کنید

MonaLisa
Tuesday 17 June 2008, 10:27 PM
دوستان عزیز اگر ممکن یه مقدار بنده رو خرید گیتار الکتریک کمک کنید

سلام ....!

دوست عزیز به سایت خودتو ن خوش آمدید....شاید این تاپیک (You can see links before reply)هم به دردتون بخوره ولی لطفا برای پرسیدن هر سوالی که با موضوع تاپیک مورد نظرتون تداخل داره یک تاپیک جداگانه (new thread) بزنید ...تو سوالتونم در آنجا بپرسید تاپیک مورد نظر شما هم باید در این بخش (You can see links before reply)باشد ...البته به این موضوع هم همیشه دقت کنید که تاپیکتون تکراری هم نباشد ...موفق باشید

arian
Wednesday 18 June 2008, 12:06 PM
سلام دارم خدمت دوستان و از اينكه به بنده لطف داشتند خيلي ممنونم ، از مديريت سايت هم خيلي تشكر ميكنم كه بنده را لايق اين ليست دونستند. اميدوارم همگي دوستان موفق باشند.

beatbox
Thursday 19 June 2008, 12:40 AM
چرا داش tatu تو لیست نیست؟

Leon
Thursday 19 June 2008, 02:25 AM
چرا داش tatu تو لیست نیست؟

چون اين نظر خواهی،شامل مديران نيست،فقط در مورد کاربران هست.

Amir
Thursday 19 June 2008, 03:37 AM
با تشکر از تمامی دوستانی که در این نظرسنجی شرکت کردند

مجتبی جان از بابل ( malaria ) دوست خوبم به عنوان بهترین کاربر انتخاب شدند . برای سه ماه گذشته

بهشون تبریک می گم

به زودی باهاشون برای ارسال هدیشون تماس خواهیم گرفت

لوح تقدیرو ربع سکه مبارکتون باشه

دوستان اگر می خواهید تبریک بگویید بسمه الله چون تاپیک به زودی قفل میشه تا نظرسنجی بعدی

.t.A.T.u
Thursday 19 June 2008, 11:24 AM
من به عنوان اولین نفر به مالاریا عزیز که به شایستگی این عنوان رو کسب کردند تبریک می گم.
انشاالله هر دوره به عنوان بهترین کاربر شناخته بشید.

Leon
Thursday 19 June 2008, 11:55 AM
من هم رتبه اول رو به malaria عزيز،و رتبه دوم رو به arian عزيزتبريک ميگم.

hichnafar
Thursday 19 June 2008, 12:16 PM
سلام
منم به همه ی بهترین های نت آهنگ و اول از همه به جناب مالاریا تبریک می گم.

Majed
Thursday 19 June 2008, 02:13 PM
خیلی خوشحالمکه نفر اول با اقتدار انتخاب شد که دلیلی بر صحت رای گیری باشه...

اما رقابت بسیار فشرده ای بین کاکا عزیز و آریان بود که تا همین روزهای آخر کاکا جلو بود.. اما آریان گوی سبقت رو گرفت خلاصه..

رتبه اول رو به مالاریای عزیز تبریک میگم و شایستگیش رو برای کسب این عنوان یادآور میشم..

آریان و کاکا ی عزیز.. به شما هم تبریک میگم....

قطعا هیچ چیز برتر از محبوبیت و اعتبار بین دوستان نیست که شما همگی به اون رسیدید..

انشالا شاهد فعالیت های بیشتر از همه ی دوستان باشیم..

خان
Thursday 19 June 2008, 02:33 PM
تبریک به مالاریای دوست داشتنی به خاطر کسب مقام اول در این نظر سنجی.
همان طور که majeddotcom گفتند ایشون با اختلاف به این رتبه نایل شد.
در ضمن به آرین و کاکای گرامی و دیگر عزیزانی که نامشون تو این نظر سنجی قرار داشت تبریک میگویم.
امیدوارم این نوع اقدام ها در سایت موجب بیشتر شدن فعالیت و انگیزه دوستان بشه.
و در نظر سنجی های دیگه هم تعداده عضو های فعالمون بیشتر شده باشه.

maryama
Thursday 19 June 2008, 04:44 PM
مالاریای عزیز تبریک

ماریا
Thursday 19 June 2008, 08:28 PM
من هم به نوبه خودم به مالاریا ی عزیز تبریک میگم
همین طور به کاکا و ارین عزیز که به ترتیب رتبه های دو م و سوم کسب کردند

همیشه سبزو پایدار باشید تا ابد

Mojtaba
Friday 20 June 2008, 08:54 AM
من نمیدونم واقعا از شما دوستان عزیز چطور تشکر کنم باید بگم در ظرف مدت به این کوتاهی من دوستانی پیدا کردم که مثل برادر و خواهر من بودن و انقدر باهاشون نزدیک بودم{امیر .حسام . alib. akanani. حمیدجیگر. ویشتاسب. ماریا. خان.سعید.آرین . ماجدو ..........و تمام کسانی من اونا رو نمیشناختم و اومدن به من رای داد.....} فقط ببخشید اسمی از قلم افتاد

من الان تو فکر اینم چه چیزی لایق هست بعنوان یک هدیه کوچیک برای تمام دوستان بفرستم ولی تا دقایق دیگه اونو میفرستم

بازم تشکر میکنم از همه دوستان عزیز که منو انتخاب کردن

ماریا
Friday 20 June 2008, 12:25 PM
مالاریای عزیز وجود خودت تو این سایت برای همه بچه ها بهترین هدیه است امیدوارم که همیشه سلامت و سرخوش باشی و همه از وجودت در تمامی مراحل زندگیت بهره مند بشن و مطالب مفیدو اموزنده ،از تو دوست عزیز رو بیش ازپیش یاد بگیرند
همیشه سبزو سر افراز باشی
در پناه حق

Hes_r
Friday 20 June 2008, 01:54 PM
به تمام دوستان عزیز تبریک میگم ... شاید این تبریک به مالاریای عزیز که یکی از دوستای خوب بنده هم هست بیشتر باشه ولی تبریک من به همه ی کاربران نت آهنگه .

چون وجودشون برای ما باعث اینه که ما همیشه خوشحال باشیم و به امید اونها کار کنیم و سختی ها رو تحمل کنیم و برار ما مایه ی دلگرمی هستند .

هر کاربری تو نت آهنگه برای ما عزیزه و موجب افتخار .

این لیست به عنوان یه نمونه از کاربران گل نت آهنگ هست .

چون هر کدوم از اعضای این لیست و هر کدوم از کاربران سایت ( از مالاریا و آریان و کاکا و ماریا و گیتارو و اسمارت و اسد و بابک میکس و امیر اس ان و مونولیس و بردیای عزیز و فعال و ... ) بگیرید تا آخرین کاربر عضو شده برای ما عزیز و قابل احترامند ... چون هدف مشترکی داریم و اون هم پیشرفت موسیقی هست .

شاد باشید

یا علی

bardyaa
Friday 20 June 2008, 11:17 PM
مجتبی جان، مبارک‌ه!

برای فشار دادن دست، دکمه نداریم؟!

Hmd_N
Friday 20 June 2008, 11:28 PM
به به مجتبی جان عزیز

خیلی خیلی تبریک به مجتبی جیگررررررر خودم و آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی و به امید روزی که ببینیم یکی از بزرگترین ویولنیستای جهان شدی و ما بیاییم ازت امضا بگیریم !

از بقیه ی جیگرای دیگه مثل کاکای عزیز، آرین عزیز، ماریا عزیز، بردیا و دیگر دوستان گلم هم که زحمات زیادی رو واسه سایت خودشون یعنی نت آهنگ تا به امروز کشیدن واقعا تشکر میکنم و برای همه ی عزیزان آروزی سربلندی و سلامتی و موفقیت دارم.

قربونتون جیگرا

Babak_mix
Saturday 21 June 2008, 10:57 AM
تبريكات صميمانه بنده كوچكتر از همه رو هم بپذيريد، خيلي خوشحالم كه در اين راي گيري حضور داشتم و تونستم يه رقابت كوچيك با دوستان عزيزم انجام بدم،و از لطف مهربانانه شماهايي كه به من راي داديد واقعاً ممنون و سپاسگزام...

مجتبي جان (malaria) انتخاب شايسته شما باعث افتخار و سربلندي همه ماست.

اميدوارم هميشه اول سلامت دوم موفق سوم شاد باشي...

دوستدار هميشگيت Babak

Mojtaba
Monday 23 June 2008, 07:54 PM
دوستان واقعا از همتون ممنونم که انقدر منو مورد عنایت خودتون قرار میدین ان شا الله بتونم جبران کنم

A.Sad
Monday 23 June 2008, 09:05 PM
منم به عنوان کوچکترین کاربر نت اهنگ این موفقیت بزرگ رو به مالاریای عزیز تبریک میگم و از کسایی هم که به بنده لطف داشتن سپاسگزاری میکنم امیدوارم بتونم لطفشون رو جبران کنم.

از کلیه دوستانی هم که فعالیت میکنن و اطلاعات ارزشمند خودشون رو به امید پیشرفت موسیقی در اختیار دیگران قرار میدن کمال تشکر رو دارم.

saleh.yoosefian
Sunday 13 July 2008, 12:22 PM
دوستان در مورد نت های قطعات کلاسیک ویولن کسی می تونه همکاری کنه؟ تو بانک نت که سراغی ازش نبود

Babak_mix
Sunday 13 July 2008, 02:04 PM
دوستان در مورد نت های قطعات کلاسیک ویولن کسی می تونه همکاری کنه؟ تو بانک نت که سراغی ازش نبود

با سلام به دوست عزيزم
صالح جان ورودت رو به سايت خودت خوش آمد ميگم، اميدوارم در آينده فعالتر ببينيمت..

يه خواهش كوچيك داشتم : قبل از درخواست و پستي كه قرار هست بزني به عنوان و بخش مربوطه دقت كن كه مواردي مثل اين پيش نياد، فكر كنم جاي اين پست در قسمت ويولن باشه (اگه اشتباه نكرده باشم) يا ميتوني در خواستت رو با مسئول بخش نتها جناب روح الامين عزيز در ميون بزاري.

ببخشيد فضولي كردم...

قربانت Babak