PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آدرس استاد قنبری

ciity_night
Wednesday 21 May 2008, 03:17 PM
سلام
لطفا اگه کسی آدرس و شماره تلفن استاد قنبری رو داره در همین تایپیک جواب منو بده
یا علی

Mojtaba
Thursday 22 May 2008, 10:40 PM
ببخشید اگه منظورتون همون قنبری هست که ساز میسازن باید بگم ایشون دیگه در ایران نیستد و برای زندگی به خارج از کشور رفتن ولی شاگردان ایشون هستند و مشغول به ساختن ساز هستند

parisa
Friday 23 May 2008, 06:21 PM
آخ آخ خیلی حیف شد...
اما اگه امیدی هست هر آدرسی گیر آوردین بزارین منم می خوام .
آدرس شاگرداشونم اگه بدین ممنون میشم...

Majed
Sunday 25 May 2008, 12:57 PM
دوست عزیز ممنون میشیم اگه خودت رو تو بخش معرفی دوستان به ما بیشتر بشناسونی..

همون طور که دوستان گفتن 20 تا قنبری داریم....

شما مشخصات کامل تر لطف کن بگو....

ciity_night
Tuesday 27 May 2008, 05:40 PM
فقط در همین حد میدونم اگه مشخصات کامل ترشو می داشتم که از 118 می گرفتم

bardyaa
Tuesday 27 May 2008, 09:52 PM
برادر، آخه اقلاً بگو چه‌کاره‌ست!

کسی «قنبری» می‌شناسه که «نوازنده»ست؟ من نمی‌شناسم.

آقای «[ابراهیم] قنبری[مهر]»، که تنها قنبری مربوط به ویولن‌ه که من می‌شناسم، سازساز‌ه و پیدا کردنش اصلاً ساده نیست!

ciity_night
Thursday 29 May 2008, 09:45 AM
ایشون سازنده ی ویولن در تهران هستند. فقط در همین حد می دونم

Mojtaba
Thursday 29 May 2008, 10:09 PM
من تا اونجایی که میدونم ایشون اصلا تو ایران نیستند و شاگردهای ایشون مشغول به ساختن ساز هستند ولی انقدر در قیمت دادن لطف دارن که ازشون نمیشه ساز خرید

اهنگر
Saturday 21 August 2010, 12:01 AM
سلام باید بدونین که اقای قنبری مهر دیگه ویولن نمیسازن ویولن هایی که از ایشون تو بازار هست قیمتاشون بالای 20 میلیونه ولی شاگرداش هستند شاگرد ارشد ایشون استاد هوشنگ اکبری که استاد قنبری مهر فقط سازهای اقای اکبری رو تایید میکنن استاد اکبری الان ارومیه هستن من خودم از سازهای ایشون دارم اگه خواستی با من تماس بگیر چون منم اهل ارومیه هستم behzad3g@aol.com

r_a_m_i_n
Saturday 21 August 2010, 10:15 AM
فکر کنم دوستمون منظورش آقای قنبری مهره...........ایشون علاوه بر ویلن تار هم میسازن
که البته آقا جان دنبالش نگرد نیستش

اهنگر
Saturday 21 August 2010, 02:53 PM
بله اقای قنبری مهر جزء ویولن و تار نیز سازهای بسیار دیگری نیز میسازند که من زیاد از انها اطلاع ندارم چون ساز تخصصی من ویولن هست به سازهای دیگه کاری ندارم من هم فکر کنم ایشون نمیتونن استاد قنبری رو خودشون پیدا کنن ولی اگر بخواهید با ایمیل من تماس بگیرید شماره استاد اکبری رو بهتون بدم ایشون حتما از استاد قنبری مهر با خبرند
behzad3g@aol.com

ahmad_
Saturday 30 October 2010, 09:09 PM
ببخشید شما خودتون پرسیدین؟(20 میلیونه رو میگم).بعد اگه کسی بخواد ویلن قنبری بخره کجا باید بره چی کار کنه؟؟

سید امیر حسینی
Monday 22 November 2010, 08:33 PM
من خودم آخرین سازی که از آقای قنبری دیدم 2 ساله پیش بود 15 ملیون.بعد که با خودشون اونم با هزارتا مشکل تونستم صحبت کنم فهمیدم اصلا قیمت این نیست و این قیمتها کاذبه و به خاطر دلال بازیه.قیمت واقعی تقریبا نصف قیمت های بازاره که تونم گیر نمیاد چون تماما باند بازیه.
خودم ترجیح دادم از ساز های آقای فاضل محمدی بخرم و بسیار راضی کنندست

Miri_Malek
Monday 3 January 2011, 09:58 PM
من خودم آخرین سازی که از آقای قنبری دیدم 2 ساله پیش بود 15 ملیون.بعد که با خودشون اونم با هزارتا مشکل تونستم صحبت کنم فهمیدم اصلا قیمت این نیست و این قیمتها کاذبه و به خاطر دلال بازیه.قیمت واقعی تقریبا نصف قیمت های بازاره که تونم گیر نمیاد چون تماما باند بازیه.

دوست عزیز اگه شما واقعا با استاد قنبری مهر صحبت کردین بهتره اطلاعات تماس رو اینجا قرار بدین وگرنه بقیه رو به باند بازی محکوم نکنین چون ویولن بلیط کنسرت نیست که باند بازی بشه . تعداد محدوده و کسی که ساز به این کیفیت داره دیگه نمیفروشه . استاد هم دیگه ساز نمیسازن
همون طور که بهزاد عزیز هم گفتن الان سازهای استاد اکبری بسیار خوبه و استاد رضوانی که ایشون هم از دستیاران استاد قنبری بودن . قیمت سازهاشونم از 2 میلیون تا حدود 6 تومن هست . من یه 2.300 از ایشون دارم که خیلیا دنبالشن

*nvidia*
Monday 31 January 2011, 08:04 AM
دوستان من شماره ی استاد اکبری رو می خوام.
لطفا هر کدوم از دوستان که داره برام پ.خ کنه.

ممنون

iilia
Monday 1 April 2013, 01:56 AM
درود.اگرشما میخواهید براحتی با استاد قنبری ارتباط برقرار کنید تنها راهش اینکه از طریق استاد ساکت به ایشون دسترسی پیدا کنید.

maahoor
Tuesday 30 July 2013, 01:27 PM
سلام دوستان چون خودم مدتی در کار ساخت ویلن بودم اینو عرض کنم
خود استاد قنبری مهر قبلا منزلشون در کرج بود اما به علت کهولت سن سالهاست ساز نمیسازند
از اخرین نسل از شاگردهاشون که گواهینامه کتبی ساخت ساز از استاد قنبری مهر گرفتند اقای شاملو هست در تهران خ ازادی خ دکتر محمد قریب که ایشون علی رغم جوانی بسیار حرفهای هست کارشون وحدود 6 تومن قیمت سازشون هست که واقعا میارزه
در اصفهان هم برادران محمدی که سایت هم دارندو تو گوگل راحت میتونید پیداشون کنید و تخصصشون ساخت تار هست از شاگردان نزدیک استاد قنبری هستند ومدام با استاد در ارتباطند میتونید در صورت میاز باهاشون تماس بگیرید

AFRooGH
Tuesday 30 July 2013, 01:48 PM
شماره تماس محسن شاملوmaking&repair violin
09127654045

white_violin
Friday 13 November 2015, 10:17 AM

دوست عزیز یکی از بدترین تجربه های من با ساز آقای فاضل محمدی است
ایشون کاسبن نه هنرمند
من سازی رو از دست ایشون داشتم که یکی از بدترین و تلخ ترین خاطراتم هست، ساز صداش مثل کمانچه بوده و به بدترین نحو ممکن ورنیش شده و تازه 4 میلیون بابتش پول دادم. من دوست ندارم تجربه ی من رو کس دیگه امتحان کنه. ایشون سازی رو به من فروختن که در حد یک میلیون قیمتش بوده و تمامی اساتید ایرانی و کلاسیک اون ساز رو تایید نکردن و صداشو قبول نداشتن. برخورد ایشون هم دور از انسانیت بود و وقتی برای پس دادن ساز بهشون مراجعه کردم با من برخوردی دور از یک انسان هنرمند کردن. به قول یکی از دوستانم ایشون سازهای چینی و تعمیری رو درست میکنه و یه رنگ میزنه و به عنوان ساز دست ساز میفروشه.

maahoor
Sunday 22 November 2015, 01:09 PM
دوستان اخیرا متوجه شدم استاد فریدون صالحی شاگرد استاد قنبری مهر از طریق وبلاگشون اقدام به فروش مستقیم ویلنهاش با قیمت بسیار مناسب کردن که فرصت خوبی برای خرید هست
اینهم لینکش
You can see links before reply

elshan999988
Friday 12 February 2016, 03:37 PM
اقا قیمت فاضل محمدی چنده