PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ژوبین محمودی ( نوازنده درامز )

Hmd_N
Thursday 22 May 2008, 11:55 PM
ژوبين محمودي

متولد 1359 زاهدان

[از 13 سالگي به تمرينات جدي خود در زمينه سازهاي كوبه اي مخصوصا ساز درامز نمود . 18 سالگي به طهران آمد و با اساتيد زيادي در زمينه موسيقي در زمان كوتاهي آشنا شد كه از آن جمله ميتوان به استاد ها :

اهورا مزدا شاهاني ( عليرضا بناي شاهاني ) - كوروش يغمايي - كاوه يغمايي - پدرام مرنديز - مجيد عليزاده - محمد ذوالنوري - حميد رضا بزرگي - پژمان واثقي احمد خاك طينت و دیگر استاد ها ، اشاره نمود.

در همان سال ، اولين جشنواره موسیقی پاپ بعد از انقلاب جمهوری اسلامی ( بهمن ماه 1377، تالار شهيد آويني - فرهنگسرای بهمن ) برگزار شد كه به عنوان نوازنده درامز در كنار استاد مزدا شاهاني ايفاي نقش كرد .

همزمان با اين جشنواره ، در گروه " صفير عرش " در كنار پژمان واثقي امير حسين مستعد - فرزاد حيدري - هومان رضايي و امير توسلي به نوازندگي درامزمشغول بود .

بعد از تمرينات زياد با گروه هاي مختلف و متعدد ، مدتي به جزیره كيش رفته و به همراهي دوستانش آقایان : آرش رهنمون - شهرام فرشيد - فرشيد وحدت - علي قميشي- آدلف هپسپيان و … مدت 4 ماه را گذرانده و به طهران باز گشت .

پس از فعالیت بسیار زیاد با گروه صفیر عرش و مشکلات فراوان برای اجرای زنده و نشر آلبوم این گروه در ایران ، تصمیم به ترک ایران و زندگی در خارج از كشور را کرد و با دوستان خود وداع گفت. بعد از مدتی به ايران باز گشت و با دوستان سابق خودو به خصوص گروه صفير عرش را كه مدتي زياد با آنها در سالهاي گذشته مشغول به تمرين بود را باز يافت .

اولین آلبوم موسیقی گروه صفيرعرش به صورت كاملا رسمي توسط شركت " آواي باربد " بعد از 9 سال به بازار عرضه شد . براي خط درامز این آلبوم به نام " كوير درون " از ساز : مدل : استفاده شده است.

در سال 1381 به پيشنهاد شركت آواي نكيسا به گروه GAP ملحق شد و به عنوان نوازنده درامز فعاليت خود را با اين گروه آغاز كرد . گروه تا به امروز 2 آلبوم( به سبک پاپ ) به نام هاي " قصر عشق " و " تيك و تيك " از شركت آواي نكيسا به بازار ارائه كرده است. گروه تا به حال 51 كنسرت در سراسر كشور اجرا كرده كه آخرين آنها جشنواره موسیقی فجر سال 1386 ، تالار شهيد آويني واقع در فرهنگسراي بهمن می باشد .

همچنین به عنوان نوازنده سازهاي کوبه ای دیگر مانند : دف- تنبك- كوزه - تيمپاني و ... در گروه هاي پاپ – سنتي - تلفيقي- Metal - Hard Rock -ایفای نقش کرده است

همكاري با كوروش يغمايي ( در مدتي كوتاه ) - همكاري با گروه اهورا - همكاري در حوزه هنري - انجمن دوستي ايران و ژاپن ( گروه گپ ) - انجمن دوستي ايران و كوبا - گروه طنين - فعاليت در گروه هاي متعدد در خارج از ايران ( به مدت 2 سال ) - كنسرت براي حمايت از انجمن خيره توان خواهان فردا - اجرا در راديو طهران برنامه ترانه باران

سبک های موسیقی مورد علاقه :

[Rock - Hard Rock - Metal - Jazz - Latin - Pop Rock
Alternative Metal

گروه های موسیقی مورد علاقه :

[Dream Theater - Iron Maiden - Nickel Back - Eloy - Creed - AC/DC

نوازنده های درامز مورد علاقه :

[Carmine Appice - Vinnie Paul – Kenwood Dennard – Bill Ward
[Mike Portnoy - Dom Famularo – Stefanie Eulinbirg – Scott Travis Lars Ulrich

نظر درباره ساز های کوبه ای : هيجان انگيز ، لذت بخش و سيري ناپذير.
نظر درباره موسیقی : زباني بس دلنشين.

منبع : You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply

نقاره
Saturday 27 March 2010, 06:16 AM
سلام

نقاره
Saturday 27 March 2010, 06:18 AM
من نوازنده پرکاشن هستم اگه بشه یه سری اطلاعات از شما می خواستم

نقاره
Saturday 27 March 2010, 06:20 AM
اگه لطف کنی برام پیام بذار

parniyan
Monday 31 December 2012, 09:03 PM
سلام من اطلاعاتی راجع به نحوه برقراری ارتباط با آقای محمودی میخواستم البته عرض کنم که من و آقای محمودی در زاهدان در یک محله و با آشنایی کامل بزرگ شدیم ولی چند سالی هست از ایشون بیخبر هستیم ممنون :30: