PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست نرم افزارهاي متفرقه

Babak_mix
Sunday 25 May 2008, 07:51 AM
با سلام به تمام دوستانم در نت آهنگ.
هدف بنده از ايجاد اين تاپيك كمك تاچيزي به دوستان هنرمندمه، شايد بنا به دلايلي نتونستم اونجور كه بايد در موسيقي پيش برم ولي در مواردي ميتونم در خدمت عزيزانم باشم،

اينم يكي از اون خدمتهاست :
هر نرم افزاري كه خواستيد در اين تاپيك درخواست كنيد تا در كوتاهترين زمان ممكن در اختيارتون قرار بدم...

(اگر اين تاپيك مورد استقبال دوستان قرار گرفت،از مديران خواهشمندم كه به يكي از بخشها تبديلش كنن)

خاك پاي همتون Babak

samanfarkh
Monday 26 May 2008, 05:53 PM
با سلام به شما
من نرم افزاری میخوام برای شبیه سازی افکت های گیتار الکتریک. البته آمپلی تیوب رو دارم ولی غیر اون میخوام بدونم چه چیز بدرد بخوری هست.

kgpa80
Tuesday 27 May 2008, 11:17 PM
سلام . تاپیک بسیار خوبی هست . دنبال یه نرم افزار میگردم که مخصوص کیبورد و پیانو باشه و بشه باهاش نت نویسی کرد. خودش کیبورد و پیانو رو نشون بده . فایل ها رو mp3 ذخیره کنه و ...
یه نرم افزار دارم به نام Harmony Assistant ولی crack نشدست .
واقعا نرم افزار فوق العاده ای هست . اینطوری که crack نشده اعصاب خورد کنه . خیلی از قابلیت هاش غیر فعاله !!!!!!!!!!!!!
حالا شما اگر نرم افزاری بهتر از این در اختیار داری زحمت بکش بذار واسه دانلود . اگر هم crack این نرم افزار رو داری که بازم کار ما رو راه میندازی . قربان شما ... (آرین)

MonaLisa
Tuesday 27 May 2008, 11:54 PM
با سلام به تمام دوستانم در نت آهنگ.
هدف بنده از ايجاد اين تاپيك كمك تاچيزي به دوستان هنرمندمه، شايد بنا به دلايلي نتونستم اونجور كه بايد در موسيقي پيش برم ولي در مواردي ميتونم در خدمت عزيزانم باشم،

اينم يكي از اون خدمتهاست :
هر نرم افزاري كه خواستيد در اين تاپيك درخواست كنيد تا در كوتاهترين زمان ممكن در اختيارتون قرار بدم...

(اگر اين تاپيك مورد استقبال دوستان قرار گرفت،از مديران خواهشمندم كه به يكي از بخشها تبديلش كنن)

خاك پاي همتون Babak

سلام ....

بابک جان اول ممنون از فعالیت عالیتون و دوم بک خواهش داشتم که باز نظر خودتون هست برای اجراش ولی برای نظم بیشتر میگم ..اگر میشه درخواست نرم افزار رو در این تاپیک بگیرید ولی معرفی هر نرم افزار رو توی یک تاپیک جداگانه ارئه بدید تا دسترسی و سرچ اونها هم راحت باشه ...مرسی و موفق باشید

A.Sad
Wednesday 28 May 2008, 12:37 PM
با سلام به شما
من نرم افزاری میخوام برای شبیه سازی افکت های گیتار الکتریک. البته آمپلی تیوب رو دارم ولی غیر اون میخوام بدونم چه چیز بدرد بخوری هست.

حرفه ای ترین برنامه واسه این کار guitar rig 3 هست (از امپلی تیوب خیلی بهتره) ولی باید ساندت خوب باشه وگرنه کار نمیکنه حجمش زیاده اینترنتی نمیتونی بگیری ولی سیدیش بیرون زیاده.

Babak_mix
Saturday 31 May 2008, 06:58 AM
سلام . تاپیک بسیار خوبی هست . دنبال یه نرم افزار میگردم که مخصوص کیبورد و پیانو باشه و بشه باهاش نت نویسی کرد. خودش کیبورد و پیانو رو نشون بده . فایل ها رو mp3 ذخیره کنه و ...
یه نرم افزار دارم به نام Harmony Assistant ولی crack نشدست .
واقعا نرم افزار فوق العاده ای هست . اینطوری که crack نشده اعصاب خورد کنه . خیلی از قابلیت هاش غیر فعاله !!!!!!!!!!!!!
حالا شما اگر نرم افزاری بهتر از این در اختیار داری زحمت بکش بذار واسه دانلود . اگر هم crack این نرم افزار رو داری که بازم کار ما رو راه میندازی . قربان شما ... (آرین)

آرين جان ممنون از لطفت، اگه محبت كني ورژن دقيق نرم افزارتو بدي بهتر ميتونم كمكت كنم...

Babak_mix
Saturday 31 May 2008, 07:15 AM
سلام ....

بابک جان اول ممنون از فعالیت عالیتون و دوم بک خواهش داشتم که باز نظر خودتون هست برای اجراش ولی برای نظم بیشتر میگم ..اگر میشه درخواست نرم افزار رو در این تاپیک بگیرید ولی معرفی هر نرم افزار رو توی یک تاپیک جداگانه ارئه بدید تا دسترسی و سرچ اونها هم راحت باشه ...مرسی و موفق باشید

گارفيلد عزيز خيلي ممنونم از نظرت، اطاعت امر ميكنم...
دوستان عزيز : از اين پس درخواست نرم افزار يا كرك رو در اين تاپيك بديد و در يك تاپيك جديدي به نام
«نرم افزارهاي درخواستي دوستان» بنده يا دوستان محترم ديگر، نرم افزار مورد نظرتونو قرار ميدن...

با سپاس Babak

Sensation
Saturday 31 May 2008, 10:24 AM
سلام بابک جان نرم افزار Mp3Tag رو میخوام البته ورژن قدیمیش رو.میشه گفت ورژن 1.3 بود اگه اشتباه نکنم.چون ورژن جدیدش کرکش مشکل داره و مدارم روی این مخ بنده راه میره...!
مرسی و ممنون.

kgpa80
Sunday 1 June 2008, 02:18 PM
این سایتش هست که از خود برنامه پیدا کردم : You can see links before reply
اول برنامه که باز میشه نوشته 9.2.0 Evaluation

A.Sad
Saturday 7 June 2008, 01:47 AM
آقا من برای این guitar rig 3 با زیر 100 تومان میتونم کارت صدای خوبی تهییه کنم. مدلشم بگید ممنون میشم.

فکر کنم دست دوم بتونی یه چیزایی گیر بیاری ولی در کل با ساند کارت نمیتونی خوب دیسترشن بگیری. افکتای دیگش مثل دیلی یا phaser بد نیست خوبه ولی رو دیسترشنش حساب نکن. البته اینم بگم اگه فقط برای تمرین کردن می خوای همین ساند کارتای معمولی حتی انبرداشم با همین fx box یه مدت کارتو راه میندازه یه مدت باهاش کار کن بعدن برو یه چیز خوب بگیر.

marzi_a1732
Saturday 7 June 2008, 05:50 PM
سلام
اگه ممکنه من نرم افزار all media fixer رو می خوام
یکی ازش دارم اما وقتی شماره سریالشو وارد می کنی و بعد یه فایل رو باز می کنی کل برنامه بسته میشه
اگه کسی این نرم افزار رو برام بذاره ممنون میشم:ilovemusic:

Babak_mix
Sunday 8 June 2008, 07:43 AM
سلام
اگه ممکنه من نرم افزار all media fixer رو می خوام
یکی ازش دارم اما وقتی شماره سریالشو وارد می کنی و بعد یه فایل رو باز می کنی کل برنامه بسته میشه
اگه کسی این نرم افزار رو برام بذاره ممنون میشم:ilovemusic:

Marzi جان، نرم افزار مورد نظرتو در تاپيك نرم افزار هاي درخواستي دوستان (You can see links before reply) قرار دادم...

موفق باشي Babak

do14
Monday 3 May 2010, 09:36 AM
نرم افزار تایپ نت سنتی ایرانی که با امکانات زیاد باشه

violon13
Monday 3 May 2010, 10:50 AM
سلام یه نرم افزار میخوام که مبنای کارش بر اساس نت نویسی باشه و سبک کارشم کلاسیک

do14
Monday 3 May 2010, 07:44 PM
ممنون از آقای Violon13 بابت معرفی
درخواست من دانلود نرم افزاری برای نت نویسی بود که کلیه نت های موسقی سنتی (ویلن)را داشته باشد چند نرم افزار امتحان کردم ولی کارایی خوبی نداشتند لطفا اگر نرم افزار خوب سراغ دارید لینک آن را برای دانلود ارائه نمایید با تشکر

violon13
Monday 3 May 2010, 10:28 PM
من آرمان محمدی هستم جناب do14