PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعات برگزیده کلاسیک

hichnafar
Sunday 25 May 2008, 05:16 PM
سلام
کتاب قطعات برگزیده کلاسیک برای ویولن(The Selected Pieces For Violin) شامل قطعات معروفی از آهنگسازان مختلف و دارای 44 قطعه است .
گردآوری :محمدرضا گرگین زاده
انتشارات :سرود
قیمت : 2500تومان

چندنمونه از قطعه ها :
Minuet-Bach
Minuet- Handel
Song whithout words- Mendelssohn
Hungarian dance- Brahms
Serenade-Schubert
Eine Kleine Nachtmusik-Mozart

,...

violin-m
Wednesday 5 November 2008, 11:26 AM
مرسی اگه تو همین مایه بازم هست لطف کنین معرفی کنید

digilap
Tuesday 27 December 2011, 08:49 AM
خودم دنبال مجموعه سوناتها بتهوون انقلاب رو زیر رو رو کردم پیدانکردم

یا اینکه مجموعه کاپرسهای پاگانینی پیدا نمیشه لااقل مطمئنم در بازار قانونیش نیست!چون گشتم نبود!
اگر کسی لازم داشت به بنده پست بزنه در خدمتم!

Yngwie_5
Tuesday 27 December 2011, 10:54 AM
خودم دنبال مجموعه سوناتها بتهوون انقلاب رو زیر رو رو کردم پیدانکردم

یا اینکه مجموعه کاپرسهای پاگانینی پیدا نمیشه لااقل مطمئنم در بازار قانونیش نیست!چون گشتم نبود!
اگر کسی لازم داشت به بنده پست بزنه در خدمتم!

سوناتهای بتهوون (You can see links before reply)

کاپرسهای پاگانینی (You can see links before reply)

digilap
Wednesday 28 December 2011, 06:28 AM
آقا ممنون ولی کاشکی اون موقع که من چند جا پست گذاشتم و اینها رو خواستم شما به من معرفی میکردید!همه دوستان معرفی کردند اما همه لینکها ***** بود!اما اینکه شما معرفی کردید فکر نمیکنم ***** باشه

سعادت یارتان

m_rv_2008
Wednesday 28 December 2011, 10:26 AM
کاپریسهای پاگانینی رو که انتشارات چنگ منتشر کرده. همه جا هست. جلدش قرمز رنگه.

digilap
Wednesday 28 December 2011, 11:17 AM
بابا بی خیال من دو هفته پیش انقلا ب رو گشتم رفتم کنار سینما بهمن و چند جای دیگه از جمله باربد توی خیابان اگه اشتباه نکنم بهبودی ! باور کنید هیچکدام نداشتند!
منم دنبال یه اجرای درست و حسابی میگشتم! خوب حالا بد کردم گفتم اگه کسی خواست بگه تا کمکش کنم؟

به هر صورت در بازار قانونی یعنی شرکتی و در فروشگاههای معروف این کارها وجود ندارند!یه مجموعه هست به نام ریلکس و یه مجموعه هست به نام کنسرتهای پیانو بتهوون!پاگانینی که تموم شده و تجدیدم نشده!

من گشتم نبوده! برید بپرسید!

به هر صورت عذر میخوام خواستم کمک کنم که کسی به مشکلی که برای من پیش اومد برخورد نکنه!

ببخشید خواستم کمک کنم!

یادم رفته بود اینجا ایرانه