PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان ویولونیست بیشتر باهم آشنا بشن

hamidviolon
Monday 26 May 2008, 06:59 PM
سلام من می خواهم در این تاپیک ما ویولونیست ها بیشتر با هم آشنابشیم ( مخصوصاً کلاسیک کار ها بیشتر خودشونو به من معرفی کنند ) تا یک رفاقت موسیقیایی بین ما بیشتر بشه و ما به وسیله اون کار موسیقی مونو بهتر انجام بدیم .
:connie_24::connie_24:

hamidviolon
Monday 26 May 2008, 07:05 PM
برای شروع هم من خودم رو معرفی می کنم :
من حمید ، 17 ساله ، 5-4 ماهی میشه ویولون کار می کنم و بدون رفتن پیش استاد و کلاس یه سری چیز های ابتدایی رو از ویولن یاد گرفتم .
چون تازه کارم رو شروع کردم دوستان ( استادان ) با سابقه به من بگن که چه سبکی کار کنم و اصلا پیش استاد برم یا نه ؟:guitarplay4:
با تشکر ( به امید همکاریتون )

akanani
Wednesday 28 May 2008, 03:08 PM
من حمید ، 17 ساله ، 5-4 ماهی میشه ویولون کار می کنم و بدون رفتن پیش استاد و کلاس یه سری چیز های ابتدایی رو از ویولن یاد گرفتم .
چون تازه کارم رو شروع کردم دوستان ( استادان ) با سابقه به من بگن که چه سبکی کار کنم و اصلا پیش استاد برم یا نه ؟:guitarplay4:

سلام دوست عزیز ضمن خوش آمد گوئی به شما به نظر من شما بدون استاد نمی توانی کار کنی مخصوصا کلاسیک . در ضمن به نظر من شما اول کار نمی توانی بگی می خواهی فقط کلاسیک کار کنی یا سنتی اولش تا 2 سال اول عمومی است . همه از کتابهای هنرستان یا ل ویولن شروع می کنن . به هر حال موفق باشی :21ox66r:

Mojtaba
Wednesday 28 May 2008, 05:48 PM
منم با نظر علی جان موافقم یکی از مهمترین چیزهایی که یک نوازنده باید یاد بگیره اون اشنایی با فواصل هست که شما فالش نزنید فقط اینو یک استاد باتجربه میتونه یاد بده

maryam_kh
Thursday 29 May 2008, 03:46 PM
سلام من مریم هستم 21 سالمه حدود4 ساله ویلن کار میکنم هم کلاسیک هم ایرانی
من فکر نکنم بدون استاد بشه که ویلن یاد گرفت چون استاد اشتباهات ادم و میگه و خیلی از تکنیکها و ............

hamidviolon
Saturday 31 May 2008, 04:58 PM
سلام دوست عزیز ضمن خوش آمد گوئی به شما به نظر من شما بدون استاد نمی توانی کار کنی مخصوصا کلاسیک . در ضمن به نظر من شما اول کار نمی توانی بگی می خواهی فقط کلاسیک کار کنی یا سنتی اولش تا 2 سال اول عمومی است . همه از کتابهای هنرستان یا ل ویولن شروع می کنن . به هر حال موفق باشی :21ox66r:

دوست عزیز باید اینو بگم که من قبلاً حدود 2-3 سال سه تار کار می کردم ( پیش استاد ) و از مسایل عمومی موسیقی سر در می یارم . و به خاطر این که از سازش خوشم نیومد و از همون اول ویولون رو ترجیح می دادم به سمت ویولون اومدم . و حال سوال من این است که با این که اطلاعاتی در مورد سه تار دارم می تونم بدون استاد ویولون رو یاد بگیرم ؟

ciity_night
Saturday 31 May 2008, 06:37 PM
سلام من اسمم محمد 20 ساله از استان گلستان (اگه اینطرفا آمدین حتما خبر کنین) الان حدودا 1 ساله ویولن کار می کنم .
ویولن ساز اولی که انتخاب کردم و تا آخر باهاشم . از اول پیش استاد کار کردم و استادم و خیلی دوستا دارم .
یا علی

hamidviolon
Saturday 31 May 2008, 07:12 PM
دو ستان بیشتر خودشونو معرفی کنن ؟ خوشحال می شم .

hamidviolon
Saturday 31 May 2008, 07:15 PM
من خودم اهل بروجن هستم ( اطراف اصفهان ) جز استان چهار محال و بختیاری ( همون جا که بهش می گن بام ایران )
من هم حرف محمد رو تکرار می کنم . اگه یکی از دوستان این طرفا اومد بگه قدمش رو چشم .

Hmd_N
Sunday 1 June 2008, 12:30 AM
دوست عزیز باید اینو بگم که من قبلاً حدود 2-3 سال سه تار کار می کردم ( پیش استاد ) و از مسایل عمومی موسیقی سر در می یارم . و به خاطر این که از سازش خوشم نیومد و از همون اول ویولون رو ترجیح می دادم به سمت ویولون اومدم . و حال سوال من این است که با این که اطلاعاتی در مورد سه تار دارم می تونم بدون استاد ویولون رو یاد بگیرم ؟

سلام خدمت حمید جان

عزیز همونطور که خودتم می دونی ساز ویولن با سه تار از لحاظ ساختار ساز و نوازندگی خیلی فرق داره.
شما با آشنایی اولیه از موسیقی و آشنایی با سه تار می تونی در شناختن صداهای نت ها و فالش نزدن تو ویولن سود ببری ولی در نوازندگی و استایل ویولن نمی تونه زیاد به کمکت بیاد.
آرشه ویولن، انگشت گذاری، استایل و... همه ی اینا در ویولن خودش یه دنیایی داره که فکر نکنم بدون کمک گرفتن از استاد و بدون راهنمایی های ایشون بتونی به پیشرفت خوبی برسی.
به نظره من شما بهتره تا دیر نشده پیش یه استاد خوب بری و از ابتدا شروع کنی تا هم استیلت درست باشه و آرشه کشی و ...
( راستی آقای علیرضایی مگه رفت ؟؟؟؟ ):guitarplay5::guitarplay5::guitarplay5::ilovemusi c:

قربونت
حمید

m_vilon
Sunday 1 June 2008, 08:31 AM
من معصومه ام، 23 سالمه،اهل تهرانم، 1 سال کلاسیک و 4 سال ایرانی کار کردم (البته عمرم هم به قول استادم خیلی حروم کردم!)

hichnafar
Sunday 1 June 2008, 10:25 AM
سلام
معصومه جان یه سؤال شما اول رفتین کلاسیک یا ایرانی ؟از نظر پیشرفت هم ممنون می شم یه کم توضیح بدین .

akanani
Sunday 1 June 2008, 01:26 PM

سلام مجدد

اگر جسارت نباشه مگم نه نميشه . البته هيچ کاری نشد نداره ولی ویالن ساز بسيار سختی است بهمين دليل دوستانی که به سراغ اين ساز می آيند اگر علاقه نباشه زود زده می شن . شما يک استاد خب پيدا کن چند جلسه باهاش کار کن ببين اطلاعاتت مجابت می کنه که بدون استاد کار را ادامه بدهی

موفق باشی

maryam_kh
Sunday 1 June 2008, 01:48 PM
معصومه جان منم نزدیک 2سال کلاسیک کار میکردم بعد الان نزدیک 3ساله ایرانی با اینکه به ایرانی خیلی بیشتر علاقه دارم و باید از اول لیرانی کار میکردم ولی فکر نکنم عمرم حروم شده باشه
و اینکه از 3 تار کار میکردین خب ویلن خیلی سخت تره فقط فقط فکر کنم شما نت هارو برای ویلن بلد باشین فقط چون ویلن بسیار سخته

m_vilon
Sunday 1 June 2008, 09:43 PM
من به خاطر این عمرم تلف شد که: اولاً با یک استاد خوب شروع نکردم، دوم به خاطر سفرهام استادای زیادی داشتم و از همه مهم تر به دلایل مشغله های زیاد با اینکه خیلی ویولن رو دوست دارم ولی نتونستم روش خوب تمرکز کنم! به همین دلیل خیلی کمتر از زمانی که صرف کردم، پیشرفت کردم!
سارا جان من اول با کلاسیک شروع کردم و جزو اون دسته ام که با شروع کلاسیک موافقن. البته من چون خودم هر دو سبک رو امتحان کردم به خودم اجازه اظهار نظر میدم (اگرچه نظر هیچ کسی رو هم در این مورد رد نمیکنم) به نظر من، شروع با کلاسیک با تکنیک های خوب و به جاش خیلی بهتره چون واسه خوده من، اپل ویولونیست به اندازه ساز زدنش مهمه. البته نمیگم تو ایرانی این مسائل بی ارزشه، نه، ولی من احساس می کنم کمتر بهش توجه شده و یک امر بدیهی فرض شده.

hamidviolon
Monday 2 June 2008, 07:18 PM
مرسی مرسی از تمام دوستانی که به سوال من پاسخ دادن و با نظراتشون مرا از راهی انحرافی نجات دادند . راستش من خودم هم چند روزی بود که فکر می کردم باید برم پیش استاد . پس تصمیم گرفتم برم پیش استاد البته بعد از تموم شدن امتحاناتم .
خیلی ممنون از شما .

hamidviolon
Monday 2 June 2008, 07:21 PM
مریم خانوم میشه یک خواهشی از شما بکنم ..... ببخشید میشه شما که 4 ساله ویولون میزنید ( اون هم هم ایرانی و هم کلاسیک ) یه قطعه کلاسیک و یه قطعه ایرانی برام بزنید و بگذارید و ممنون میشم از شما .
:21ox66r::21ox66r:

ciity_night
Tuesday 3 June 2008, 02:19 PM
آره مریم خانوم اگه میشه یک قطعه ایرانی و کلاسیک برای بچه های نت آهنگ و مخصوصا ویولنیست ها بزارید.ممنون میشم
یا علی

violin-m
Wednesday 4 June 2008, 12:02 AM
سلام من محمد هستم عضو تقریبا تازه وارد هستم حدود 4سال یا کمی بیشتر ویولن میزنم و امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم. قربان همه دوستان.

violin-m
Wednesday 4 June 2008, 12:22 AM
سلام من محمد هستم 20 سالمه 4-5 ساله که ویولن میزنم (ایرانی-کلاسیک) از شهرکرد.
من هم حرف سایرین را تایید میکنم چون ویولن یک ساز فردلس یا همون بدون پرده هست و سختی اون هم به همین خاطر هست به نظر من اگه میخای این ساز را خوب یاد بگیری حتما پیش یک هنرآموز یا استاد خوب و دلسوز برو.

ronak
Wednesday 4 June 2008, 10:37 AM
من فرنيا 22 سال دارم 3 سال ويولن ميزنم سعي كنيد براي شروع هميشه پيش استاد خوب . دلسوزوباتجربه برويد كه تعداد خيلي كمي دارند

marzi_a1732
Wednesday 4 June 2008, 07:11 PM
سلام بچه ها
من مرضیه هستم و نزدیک 8 ماهه که ویولن سنتی کار می کنم
خیلی تجربه ندارم اما تو همین مدت کم متوجه شدم که رفتن پیش یه استاد خوب چقدر اهمیت داره
استاد اول من اصلا خوب نبود و بعد از یه مدت رفتم پیش یه استاد دیگه
استادی که الان پیشش می رم ( استاد مهران مهتدی ) خیلی استاد خوبیه و من این تفاوت رو حس می کنم
البته این استاد خیلی خوب رو دوست عزیزم مالاریا بهم معرفی کرد و من خیلی از این بابت ازش ممنونم:ilovemusic::ax

متزوسوپرانو
Thursday 5 June 2008, 03:40 PM
سلام
من نوشین هستم (16 ساله ) و دیوانه وار موسیقی و سازم رو دوست دارم . هر چند که با مخالفت خانواده م روبرو هستم اما نهایت سعیم رو برای ادامه دادن می کنم

AliGh
Thursday 5 June 2008, 07:50 PM
سلاممن علی هستم تقریبا 9 ماه که ویولن می زنم و عاشق این ساز هستم

hamidviolon
Sunday 8 June 2008, 07:00 PM
مریم خانم جواب ندادی ...................... من منتظرم ها ................. ممنون میشم ازت اگه کمی زود تر بشه .....

goodgirl
Wednesday 16 July 2008, 03:04 PM
سلام من ثمین هستم 2 ساله که پیش آقا کریمی آموزش میبینم :ax.استاد سخت گیری اند ولی اگه کسی می خواد واقعا ویلن زدن یاد بگیره پیشنهاد می کنم به ایشون مراجعه کنه:au

mrdlord
Thursday 17 July 2008, 11:08 PM
محمدرضا هستم 16 سالمه از مشهد مدت کمی تقریبا شروع کردم ویولن زدنو . حدود 5ماه
منم خوشحال میشم با دوستایی که همسازیم اشنا بشم اما به نظرم توی چت برقراری این ارتباط خیلی سری تر و راحتتره
ای دی من mrdlord ایمیلمم که میشه mrdlord@yahoo.com
خوشحال میشم اگر بتونیم باهم ارتباط بر قرار کنیم ویولونیستهای عزیز

Mojtaba
Tuesday 19 August 2008, 06:03 PM
دوستان ویلنیست بهتره بیان اینجا خودشون رو بیشتر معرفی کنه چون در شب میتینگ هر کسی که ویلن میزنه باید بیاد وسط
پس توصیه میکنم که همگی حسابی تمرین کنند

arian
Tuesday 19 August 2008, 06:27 PM
دوستان ویلنیست بهتره بیان اینجا خودشون رو بیشتر معرفی کنه چون در شب میتینگ هر کسی که ویلن میزنه باید بیاد وسط
پس توصیه میکنم که همگی حسابی تمرین کنند
مجتبي جون اين جوري كه شما گفتيد فردا ديگه اصلا كسي به سايت سر نميزنه!!!!!!

Mojtaba
Tuesday 19 August 2008, 10:39 PM
اگه بدونند تو این دو روز چه حبر هست همشون میان

mamali_1382
Tuesday 19 August 2008, 11:14 PM
من محمد هستم و حدود یک و نیم سالی هست که ویلن میزنم .

negri
Thursday 4 September 2008, 10:15 PM
سلام من نگار هستم و 2 سال ویولن میزنم ، ایرانی و کلاسیک

Hmd_N
Friday 5 September 2008, 12:29 AM
به تمام عزیزانی که ما رو با ورود خودشون به جمع نت آهنگ سرافراز کردند خوش آمدید میگیم و منتظر پست های خوبشون و اطلاعات خوبشون و همچنین کارای قشنگشون هم هستیم.

forough11
Monday 20 October 2008, 06:28 PM
سلام دوستان خوب من. من فروغ هستم . 18 سالمه. 4 سال و یه کم بیشتره که ویولن می زنم. کلاسیک سبک اصلیم بود و یک سالی می شه که دستگاه های ایرانی رو هم دارم کار می کنم. و از کتاب ردیف سوم استاد صبا هم چند تا قطعه رو زدم. دوستان خواهش می کنم کمکم کنید یعنی راهنمایی کنید. استاد من می گه من خوب ویولن می زنم یعنی مهارتای ویولن زدنم خوبه . یه چیزی که هست اینه که به نظر خودم اون قدرتی رو که پسرا موقع نواختن ویولن دارن ندارم. منظورم قدرت آرشه کشیه. و از این بابت خیلی ناراحتم و کم کم داره اشکم در میاد. وقتی ویولن می زنم صداش کمه. یعنی اون طنین قدرتمندی رو که دلم می خواد نداره. نمی دونم شایدم مشکل از سازم باشه. کسی می تونه کمکم کنه؟باید چیکار کنم؟:106::dash2::h

Mojtaba
Monday 20 October 2008, 06:40 PM
دوست عزیز شما برای مشکل خودتون لطفا تاپیک جداگانه بزنید این بخش فقط مختص معرفی ویلنیست ها هست
با تشکر از شما

violin-m
Monday 20 October 2008, 06:59 PM
فکر کنم آقا مجتبی اشتباهی رخ داده باشه؟؟؟

mehdiataei
Wednesday 22 October 2008, 01:39 PM
من مهدی عطایی هستم 5 سالی هست که ویولن میزنم و 17 سالمه و از آشنایی با شما دوستان خوشبختم.

در ضمن من اکثرا روی یاهو هستم در خدمتتون هستم .

id : shadows_lord:ax

mehdiataei
Wednesday 22 October 2008, 02:06 PM
سلام
من نوشین هستم (16 ساله ) و دیوانه وار موسیقی و سازم رو دوست دارم . هر چند که با مخالفت خانواده م روبرو هستم اما نهایت سعیم رو برای ادامه دادن می کنم

نوشین جان سعی کن با پیشرفت و زیبا زدن خونوادتو عاشق سازت کنی . منم مثل تو بودم ولی حالا از خداشونه که ساز بزنم و اونا گوش بدن.

آرزو می کنم همیشه سربلند باشی.

shadnaz
Wednesday 10 December 2008, 08:20 PM
سلام به همه دوستان عزیز،من شادناز هستم 19سالمه و6ماه که دارم ویولن میزنم،عاشق این سازم و امیدوارم روزی برسه که زیبا ترین آهنگ ها رو بتونم بزنم:21ox66r:

violin-m
Wednesday 10 December 2008, 08:55 PM
سلام به همه دوستان عزیز،من شادناز هستم 19سالمه و6ماه که دارم ویولن میزنم،عاشق این سازم و امیدوارم روزی برسه که زیبا ترین آهنگ ها رو بتونم بزنم:21ox66r:
من و سایر بروبچه های نت آهنگ هم دعا میکنیم که شما نوازنده قابلی بشید ولی انا همه در گرو تلاش و همت خود شماست

Black_Violin
Thursday 11 December 2008, 10:45 AM
سلام...
من مسعود 3 ساله ويلن كار مي كنم و به دليل علاقه اي كه به كلاسيك دارم زياد دنبال
سنتي نبودم هرچند به دليل رفع بعضي حوئج گه گاهي سنتي هم ميزنم.
صداش تاپه . هر كي مي خواد اين سازه بزنه توصيه مي كنم اول سلفژ + تمرينش
بعد حتما يك استاد چيره دست و دلسوز كه متاسفانه اين روزها كمه....
و بعد اعتماد به نفس توكل بر خدا و تمرين مستمر

رمز موفقيت همينه.

موفق باشيد.

ماریا
Thursday 11 December 2008, 01:17 PM
سلام...
من مسعود 3 ساله ويلن كار مي كنم و به دليل علاقه اي كه به كلاسيك دارم زياد دنبال
سنتي نبودم هرچند به دليل رفع بعضي حوئج گه گاهي سنتي هم ميزنم.
صداش تاپه . هر كي مي خواد اين سازه بزنه توصيه مي كنم اول سلفژ + تمرينش
بعد حتما يك استاد چيره دست و دلسوز كه متاسفانه اين روزها كمه....
و بعد اعتماد به نفس توكل بر خدا و تمرين مستمر

رمز موفقيت همينه.

موفق باشيد.

با سلفژ کاملا موافقم من و یکی از دوستام الان سه ساله که میزنیم .دوستم به خاطر امتحان عملی موسیقی یه دوماهی که سلفژ میره به قدر ی تو زدن تاثیر داره که نگید .استادم به من گفت اگه به خاطر حجم درسات نمیرسی که هم کلاس ویالن بیای هم سلفژ دو ماه کلاس ویالن نیا برو سلفژ بعد از ان دوماه تو به اندازه 8 ماه حتی در خیلی از مواقع به اندازه یک سال جلوتر رفتی .من هم می خوام همین کار بکنم . البته طوری برنامه ریزی کردم که کلاس ویالن هم برم اخه هفته ای بگیم نهایت دوساعت با رفت وامد کلاس سلفژ تاثیر شگرفی تو کام اوردن وقت نمیزاه . و تمریناتشم که شما میتونی حتی زمانی که از جایی برمیگردید انجام بدید .

Black_Violin
Thursday 11 December 2008, 05:39 PM
با سلفژ کاملا موافقم من و یکی از دوستام الان سه ساله که میزنیم .دوستم به خاطر امتحان عملی موسیقی یه دوماهی که سلفژ میره به قدر ی تو زدن تاثیر داره که نگید .استادم به من گفت اگه به خاطر حجم درسات نمیرسی که هم کلاس ویالن بیای هم سلفژ دو ماه کلاس ویالن نیا برو سلفژ بعد از ان دوماه تو به اندازه 8 ماه حتی در خیلی از مواقع به اندازه یک سال جلوتر رفتی .من هم می خوام همین کار بکنم . البته طوری برنامه ریزی کردم که کلاس ویالن هم برم اخه هفته ای بگیم نهایت دوساعت با رفت وامد کلاس سلفژ تاثیر شگرفی تو کام اوردن وقت نمیزاه . و تمریناتشم که شما میتونی حتی زمانی که از جایی برمیگردید انجام بدید .

و بعد از همه اينهايي كه شما گفتين.بازم ميگم و داد ميزنم. تمرين تمرين تمرين و خلاصه تمرين

violin-m
Friday 12 December 2008, 06:09 PM
آقا مسعود ولی تمرین هم باید با برنامه ریزی و مستمر و اصولی باشه در غیر این صورت تاثیری نداره

sheid
Thursday 8 July 2010, 03:15 PM
سلام من شيدا هستم 1 ساله كه ويولن مي زنم واقعا عاشق سازم هستم و منم ارزومه يه روزي بهترين ويولنيست بشم

jupiter3437
Thursday 8 July 2010, 03:26 PM
من محسن هستم.27 سال از گلستان. حدود 3 سال که ویولن ایرانی کار میکنم

FARZANEH.ZAFAR
Thursday 8 July 2010, 08:34 PM
من فرزانه هستم
10 ماهه ویولن میزنم. آرزو دارم هر روز بهتر از دیروز ساز بزنم. از بچگی دیونه ویالون بودم

Cellist
Thursday 8 July 2010, 08:42 PM
منم قبلا ویلن میزدم.
5سال ویلن کلاسیک کار کردم و یه آشنایی مختصر هم با سبک سنتی دارم.
الان هم 1 سال و چند ماهه که ویلنسل میزنم و از وقتی ویلنسل رو شروع کردم دیگه ویلن نزدم.

mansoor.violin
Thursday 8 July 2010, 10:23 PM
منم قبلا ویلن میزدم.
5سال ویلن کلاسیک کار کردم و یه آشنایی مختصر هم با سبک سنتی دارم.
الان هم 1 سال و چند ماهه که ویلنسل میزنم و از وقتی ویلنسل رو شروع کردم دیگه ویلن نزدم.

میگن کاملا دو ساز جدا هم هستن و به هم ربطی ندارن درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Cellist
Thursday 8 July 2010, 10:26 PM
میگن کاملا دو ساز جدا هم هستن و به هم ربطی ندارن درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دقیقا!
فقط توی یه سری از تکنیک ها با هم مشترکن وگرنه توی نت نویسی،نه گرفتن ساز و آرشه گیری و ویبراسیون و ... کاملا با هم فرق دارن!
به نظر من ویلنسل سخت تره!

mansoor.violin
Thursday 8 July 2010, 10:30 PM

داداشم
ویالون سازیه که اشکالات ریز بعدا میشن مشکلات بسیار بزرگ چون مکمل همدیگرن از نحوه ی دستگیریه آرشه گرفته تا تکنیکای ویلون
بدون استاد امکان نداره بتونی کار کنی
امکان نداره
نظر منه البته

mansoor.violin
Thursday 8 July 2010, 10:33 PM
دیگه همه میشناسنم
منصور
(مغز خلاق سایت) خالی میبندم الکی از خودم در آوردم

نزدیکه 1/5ساله ویولن روی شونه ی من جا گرفته
عاشخشم

mansoor.violin
Thursday 8 July 2010, 10:35 PM
بله دقیقا!
فقط توی یه سری از تکنیک ها با هم مشترکن وگرنه توی نت نویسی،نه گرفتن ساز و آرشه گیری و ویبراسیون و ... کاملا با هم فرق دارن!
به نظر من ویلنسل سخت تره!

ویبراسیونشون هم فرق داره؟:43:
نام سیم هاش به ترتیب چیه؟ مثله ویلون می لا ر سل هستش؟

Cellist
Thursday 8 July 2010, 10:46 PM
ویبراسیونشون هم فرق داره؟:43:
نام سیم هاش به ترتیب چیه؟ مثله ویلون می لا ر سل هستش؟

ویبراسیون در ویلنسل به طور عمودی و شبیه گیتار کلاسیکه!
سیم هاش هم از زیر به بم : لا ر سل دو!

mansoor.violin
Thursday 8 July 2010, 10:58 PM
ویبراسیون در ویلنسل به طور عمودی و شبیه گیتار کلاسیکه!
سیم هاش هم از زیر به بم : لا ر سل دو!

ممنون از راهنماییت دوسته خوبه خوبم

korutzer
Thursday 8 July 2010, 11:39 PM
سلام. من حمیدرضا هستم 23 سالمه
4 ساله که ویلن کلاسیک کار میکنم
تهران هم هستم.

mina_gh
Sunday 18 July 2010, 10:51 AM
سلام خدمت آقا حمید

شما مگه استاد علیرضایی را میشناسین ؟؟؟ من شاگرد ایشونم . البته 1 ماهه شروع کردم . لطفا اگر از سبکشون و مهارتهاششون اطلاع دارین بهم بگین . خیلی دوست دارم بدونم استادم در چه حدی هستن . آخه میگن 40 ساله ویلن میزنن .
ممنون میشم جواب بدین .

iranzamin
Sunday 18 July 2010, 11:44 AM
عارف هستم 2 ویلن سنتی کار میکنم از شیراز

Mehdi_violin
Sunday 18 July 2010, 08:20 PM
سلام دوستان من مهدي هستم.تقريبا 8 ماه كه ميزنم براي يا دكيري سنتي كار ميكنم ولي كلاسيك هم ميزنم من يه دايي دارم كه حدود 15 سال كه انواع الات موسيقي رو ميزنه به غير از ويالن يعني(بيانو-تار-سه تار-كيتار-...)باهم همنوازي بيانو ويالن انجام ميديم اين خيلي به من كمك كرد من الان حدود 90 درصد اهنكهارو كوشي ميزنم ولي هنوز سوري كرون رو تشخيص نميدم به نظرمن عالوه بر كلاس اكه دوستانت كسي ساز ميزنه كه از تو حرفه اي تره ياهم همنوازي كنيد خيلي تاثير داره...

korutzer
Monday 19 July 2010, 03:47 AM
سلام خدمت آقا حمید

شما مگه استاد علیرضایی را میشناسین ؟؟؟ من شاگرد ایشونم . البته 1 ماهه شروع کردم . لطفا اگر از سبکشون و مهارتهاششون اطلاع دارین بهم بگین . خیلی دوست دارم بدونم استادم در چه حدی هستن . آخه میگن 40 ساله ویلن میزنن .
ممنون میشم جواب بدین .
سلام دوست من
من 4 ساله که کرج کار میکنم پیش اقای حمید رضا غفاریان
البته ایشون گفتن که دیگه چیز جدیدی ندارن که بهم یاد بدن و باید برم پیش استاد ارسلان کامکار ولی استاد خوب و خوش برخوردی هستن
در مورد اقای علیرضایی متاسفانه اطلاعاتی ندارم اما اگه واقعا 40 سال ویلن زده باشن نباید کارشون بد باشه
اما ناگفته نماند باید ببینی خوب میتونه بهت درسو انتقال بده یا نه چون بعضی از اساتید تجربشون بالاست کارشونم حرفه ایه اما نمیتونن درسو درست به شاگرد انتقال بدن
بهت پیشنهاد میکنم تند تند استاد عوض نکن.

mina_gh
Monday 19 July 2010, 07:26 AM
سلام
ممنون ز لطفتون . از همه دوستان متشکرم بابت مطالب وافعا مفید و عالیتون
مرسی که هوای ما تازه کارها را دارین
انشاء ا.. همتون موفق باشین

sh.sahraei
Monday 19 July 2010, 07:37 AM
من شقایق هستم 25 سالمه. 9 ماهه ویولن میزنم (استادم میگه پیشرفتم خیلی خوبه) انتهای کتاب le violin1 هستم . عاشق سازمم. سبکمم کاملا کلاسیکه .

میتونین از تاپیک های دانلود آثار کلاسیک و .... که گذاشتم برای آشنایی حرفه ای با سبک کلاسیک استفاده کنین. امیدوارم به دردتون بخوره.
You can see links before reply

Mehdi_violin
Monday 19 July 2010, 05:25 PM
شاقيق خانم از شما تشكر ميكنم منم كنار سنتي كلاسيك ميزنم علاقم هم روز به روز به كلاسيك بيشتر ميشه و اكه بهت بر نخوره مثل شما تازه كارم

korutzer
Tuesday 20 July 2010, 01:33 AM
من شقایق هستم 25 سالمه. 9 ماهه ویولن میزنم (استادم میگه پیشرفتم خیلی خوبه) انتهای کتاب le violin1 هستم . عاشق سازمم. سبکمم کاملا کلاسیکه .

میتونین از تاپیک های دانلود آثار کلاسیک و .... که گذاشتم برای آشنایی حرفه ای با سبک کلاسیک استفاده کنین. امیدوارم به دردتون بخوره.
You can see links before reply
سلام دوست عزیز
بهتون پیشنهاد میکنم کتاب هنس سیت (اتود برای ویلن) رو در کنار ل-ویلن بزنید
مناسب الان شماست تا انگشت گزاری و ارشه کشیتون قوی بشه
قیمتشم 2700
براتون ارزوی موفقیت میکنم

mahsa_mv
Saturday 24 July 2010, 02:45 PM
سلام دوستان من تازه شش ماهه که ویولن کار می کنم ویولن ایرانی واستادم میگه که ایرانی با کلاسیک زیاد فرق نداره و تفاوتشون توی ملودی هاست .شما نظرتون چیه؟ من خودم از شنیدن آهنگ های ایرانی لذت بیشتری می برم .اینم بگم که باویولن ایرانی میشه تکنوازی کرد ولی ویلن کلاسیک رو باید حداقل با پیانو همراه باشه. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بدین

mahsa_mv
Saturday 24 July 2010, 02:45 PM
سلام دوستان من تازه شش ماهه که ویولن کار می کنم ویولن ایرانی واستادم میگه که ایرانی با کلاسیک زیاد فرق نداره و تفاوتشون توی ملودی هاست .شما نظرتون چیه؟ من خودم از شنیدن آهنگ های ایرانی لذت بیشتری می برم .اینم بگم که باویولن ایرانی میشه تکنوازی کرد ولی ویلن کلاسیک رو باید حداقل با پیانو همراه باشه. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بدین

mahsa_mv
Saturday 24 July 2010, 02:48 PM
دوستان به نظر شما ایرانی رو بعد از چه مدت میشه به خوبی یاد گرفت؟

sh.sahraei
Saturday 24 July 2010, 03:31 PM

شما 100% دوست عزیز اشتباه فکر میکنی چون اگه شما یه کنسرتو ویولن یا نت های آنها رودیده باشی میبینی که یه بخش violin solo یا تک نوازی ویولن داره توی تاپیک هایی که توی قسمت درخواست نت و آهنگ به اسم دانلود آثار بزرگ ویولن که مال منه میتونی نمونه هاشو ببینی .

موفق باشی.:5:

korutzer
Sunday 25 July 2010, 03:03 AM
سلام
دوست عزیز به نظرم استادتون میخاسته گولتون بزنه تا پیش خودش بمونید که این حرفو زده.

mahsa_mv
Sunday 25 July 2010, 11:05 AM
دوستان چرا شما اینقدر تعصبی هستین و از روی احساس حرف می زنین .حالا چه فرقی می کنه ویولن ویولنه دیگه کلاسیک وایرانی نداره که چه بسا که آهنگ های ایرانی خیلی خیلی دلنشین ترن وآدم های معمولی از شنیدن اونا لذت می برن ولی کسی منظورم آدم های معمولیه از آثار کلاسیک لذت نمی برن وازشون خسته میشن

minamina
Sunday 25 July 2010, 11:28 AM
دوستان چرا شما اینقدر تعصبی هستین و از روی احساس حرف می زنین .حالا چه فرقی می کنه ویولن ویولنه دیگه کلاسیک وایرانی نداره که چه بسا که آهنگ های ایرانی خیلی خیلی دلنشین ترن وآدم های معمولی از شنیدن اونا لذت می برن ولی کسی منظورم آدم های معمولیه از آثار کلاسیک لذت نمی برن وازشون خسته میشن
manam ba shoma movafegham akhe dige az bethoven ke sar tar nistim oonam ba in samfoniaye bisti ke mineveshte hamishe migofte be sade tarin shekle momken benavazid to ro khoda az salighatoon vase kelas gozashtan estefade nakonid ghoroor yani payane pishraft:21ox66r:

mantis
Sunday 25 July 2010, 11:37 AM
من عاطفه هستم.17 سالمه.2ساله کلاسیک کار میکنم.
یک اتفاق بد برای من رخ داده که امیدوارم کمکم کنید.من تقریبا 2ماه ویلن نزدم(هیچی هیچی!!)و الان که دوباره شروع کردم کوچکترین ارتباطی نمیتونم با سازم برقرار کنم.شبیه آدم آهنی آهنگها رو اجرا میکنم!خالی از احساس!!!چه کار کنم؟؟؟؟!!!!

mahsa_mv
Sunday 25 July 2010, 12:02 PM
manam ba shoma movafegham akhe dige az bethoven ke sar tar nistim oonam ba in samfoniaye bisti ke mineveshte hamishe migofte be sade tarin shekle momken benavazid to ro khoda az salighatoon vase kelas gozashtan estefade nakonid ghoroor yani payane pishraft:21ox66r:
از شما دوست عزیز هم ممنونم به خاطر حمایتتون :am:violinplay3::27:

جواد سعبان
Sunday 25 July 2010, 12:49 PM
سلام عاطفه خانم من جواد 21سالمه 2 سال ویولن میزدم به خاطر کنکور 4 سال گذاشتم کنار ولی الان دوباره رفتم کلاس چون (کتاب آرشه کشی شوچیک و گام هریمالی رو تمرین کردم )هیچ مشکلی ندارم تو همین کار رو کن
موفق باشی

mahsa_mv
Sunday 25 July 2010, 02:17 PM
سلام منم مهسا هستم حدود هفت ماهه که ویولن میزنم.19 سالمه و این رشته تخصصی ام نیست ولی عاشق ویولن بودم و هستم.

alireza_talieh
Sunday 25 July 2010, 04:36 PM
سلام من عليرضا 19 سالمه و 2 سال و 4 ماهه كه ويولون مي زنم البته بدون استاد و احساس مي كنم كه خيلي فوق العاده پيش رفتم و احساس مي كنم هيچ تفاوتي با كسائيكه ميرن كلاس ندارم. ويولنيست مورد علاقه من هم بيژن مرتضوي هستش و Vanesse mae.
عاطفه خانوم سلام براي اينكه بتوني با ويولونت بهتر ارتباط برقرار كني بهتره كه اول اون آهنگي كه بيش از همه ازش خوشت مياد رو تو يه اتاق كم نور با هوايي سازگار با بدنت گوش كني با چشمهاي بسته و احساس كني كه اون آهنگ رو تو اجرا مي كني در يه سالن بزرگ كه پر از جمعيته و اوني كه دوستش داري هم تو اون جمع نشسته و تو رو نگاه مي كنه. به نظر من اين راهكاري فوق العاده كارسازه البته بايد تخيلت قوي باشه من اينجوري تو ويولون جلو اومدم.

peji_peji
Sunday 25 July 2010, 04:38 PM
ببینم بچه ها ویولن های stradivarius تو ایران پیدا میشن یا نه اصلا کسی دیده ؟

mahsa_mv
Sunday 25 July 2010, 07:32 PM
سلام من عليرضا 19 سالمه و 2 سال و 4 ماهه كه ويولون مي زنم البته بدون استاد و احساس مي كنم كه خيلي فوق العاده پيش رفتم و احساس مي كنم هيچ تفاوتي با كسائيكه ميرن كلاس ندارم. ويولنيست مورد علاقه من هم بيژن مرتضوي هستش و Vanesse mae.
عاطفه خانوم سلام براي اينكه بتوني با ويولونت بهتر ارتباط برقرار كني بهتره كه اول اون آهنگي كه بيش از همه ازش خوشت مياد رو تو يه اتاق كم نور با هوايي سازگار با بدنت گوش كني با چشمهاي بسته و احساس كني كه اون آهنگ رو تو اجرا مي كني در يه سالن بزرگ كه پر از جمعيته و اوني كه دوستش داري هم تو اون جمع نشسته و تو رو نگاه مي كنه. به نظر من اين راهكاري فوق العاده كارسازه البته بايد تخيلت قوي باشه من اينجوري تو ويولون جلو اومدم.
lمیشه بگین چطوری بدون استاد یاد گرفتین مگه میشه همه میگن باید استاد داشته باشیم.شما قبلا ساز دیگه ای میزدید؟در حال حاضر ویولن ایرانی کار میکنید یا کلاسیک؟:41:

Blue_Danube
Sunday 25 July 2010, 11:07 PM
من 3 ساله که کلاسیک کار میکنم اما استادم بهم میگه از بقیه شاگردهاش که 5 سال کار کردن بهتر میزنی . الان هم دارم ویولن ایرانی و سه تار کار میکنم

حسن2000
Monday 26 July 2010, 12:31 AM
سلام من حسن هستم ازتبریز. 19ساله که ویلن ایرانی میزنم ازآشنایی باشمادوستان خوشحال شدم.

Mehdi_violin
Monday 26 July 2010, 06:26 AM
سلام من قبلا خودمومعرفي كردم ولي اين كاري كه شما ميكنيد بد نيست يه جيزي از من داشته باشيد كنكور و مسافرت و... داشته باشيد در كنار ساز حتي هفته اي هم 3 ساعت كار كنيد نه از وقتتون كم ميشه 3 ساعت كه جيزي نيست همويالن رو فراموش نكرديد.
يه جيزديكه من دقت كردم همه تك نوازي ميكنن سعي كنيد دوستي جيزي بيدا كنيد كه بيانو يا تنبك يا كيبور بلد باشه واسه هم نوازي تو دقت شما بسيا تاثير داره.
هيجوقت سازتو ترك نكن

شهریور
Monday 26 July 2010, 08:32 AM
من شهریور هستم
منم چهار پنج ماه کمانچه کار کردم به خاطر کنکور مجبور شدم چهار سالی سازم رو کنار بذارم
بعدش دوباره رفتم کلاس ولی به خاطر دلایلی مجبور شدم تو خونه ادامه بدم
الان واقعا مشکل دارم با سازم
خیلی از اصول رو فراموش کردم
و از همه بدتر اصلا مثل گذشته نمی تونم با سازم ارتباط برقرار کنم
دیگه کم کم دارم کنارش میذارم
و این منو ناراحت میکنه
میشه به من کمک کنید
تا یه راه حل برای این مشکل پیدا کنم؟

Wieniawski
Monday 26 July 2010, 08:39 AM
سلام
من محمودم 23 سالمه 4 ساله ویولن میزنم ولی چیزی بلد نیستم, سبک کلاسیک کار میکنم و عاشق نوازندگی منوحین و هایفز هستم.

nanani
Monday 26 July 2010, 09:47 AM
سلام دوستان خوب.من هم 4ماهه که ویولن را شروع کردم.استادم میگه با اینکه دیر شروع کردم ولی با کمی

پشتکار می تونم نوازنده خوبی بشم.استادم هر بار از اجراهام راضیه فقط معتقده که بی روح مزنم.نمیدونم برای

برطرف کردن این مشکل باید چکار کنم؟خوشحال میشم از راهنمایی دوستان با تجربه بهره ببرم.با سپاس.

napoleon
Monday 26 July 2010, 02:21 PM
منم داریان هستم 4 ماهه ویولن میزنم !
تو این چند ماهی که به این سایت سر نزدم خیلی چیزا عوض شده.

آقایون کار کشته و کهنه کار ما رو دریابید!

چی کار کنیم که :
1- آرشه با تسلط روی سیم کشیده بشه.
2- صدای خش دار تولید نشه.

ممنون از توضیحات جامعتون !

rootail
Monday 26 July 2010, 06:58 PM
سلام
من rootail 19 سالمه
حدودا 10 ساله که ویلن کار می کنم ایرانی
البته اوایل کارم خیلی کوچیک بودم ....
have fun

napoleon
Monday 26 July 2010, 11:42 PM
سلام
من rootail 19 سالمه
have fun

جناب rootail سلام عرض کردیم .

منم ایرانی کار میکنم و هم سن خودتم . فقط یه تفاوت خیلی کوچیک داریم .... اونم این که شما 10 ساله کار میکنی من سه چهار ماهه:21:

حالا با این تجربه ی 10 ساله میتونی به من و امثال من بگی چطوری آرشه رو با تسلط و کنترل شده بکشیم که صدای خش دار تولید نشه ؟:21ox66r:

mahsa_mv
Tuesday 27 July 2010, 10:54 AM
سلام
من rootail 19 سالمه
have fun
منم مثل خودت 19 سالمه .هفت ماهه که ویولن کار میکنم ایرانی خیلی دوست دارم از تجربیاتت بهم بگی. واقعا خوش بحالت که این همه مدت با ویولن بودی.:41::violinplay3::30:

mahsa_mv
Tuesday 27 July 2010, 11:02 AM
سلام
من rootail 19 سالمه
have fun
منم مثل خودت 19 سالمه ولی هفت ماهه که ویولن کار میکنم. اگه میشه از تجربیاتت به ما بگی .واقعا خوش بحالت که این همه مدت با ویولن بودی:41::21ox66r::30:

sh.sahraei
Wednesday 28 July 2010, 08:07 AM
منم داریان هستم 4 ماهه ویولن میزنم !
تو این چند ماهی که به این سایت سر نزدم خیلی چیزا عوض شده.

آقایون کار کشته و کهنه کار ما رو دریابید!

چی کار کنیم که :
1- آرشه با تسلط روی سیم کشیده بشه.
2- صدای خش دار تولید نشه.

ممنون از توضیحات جامعتون !

دوست عزیز من نمیدونم که چه سبکی کار میکنی ولی برای تسلط روی آرشه باید بگم که 1-سعی کن جلوی آینه تمرین کنی برات خیلی خوبه استایل دست و آرشه رو خوب نگاه میکنی احتمالا وقتی می خوای آرشه بکشی آرشه کج روی سیم هات میره این باعث میشه آرشه کشی ضعیف باشه .2- سعی کن انگشت های دست راستت قوی ارشه کشی کنن البته خیلی فشار نیار که انگشتات درد بگیره .این اشکالات اوایل کار عادیه بعد دستت میاد چیکار کنی کجا فشار بیاری و .... نکته مهم اینه که فشار از سر انگشت باشه نه از مچ راست.

صدای خش دار هم 2 دلیل داره یکیش آرشه کشی ضعیف و دومیش فشار کم سر انگشت های دست چپه. برای بهتر شدن اون هم سعی کن نت های پشت سر هم رو با ضرب پایین سپس با ضرب های بالا تمرین کنی که دستت راه بیفته.

موفق باشی.:41::21ox66r:

mahboube
Wednesday 28 July 2010, 10:40 AM
سلام من محبوبه هستم از ارديبهشت 88 شروع كردم از آشنايي خوشحال شدم

cold.fire
Wednesday 28 July 2010, 10:58 AM
سلام دوستان
من الناز هستم16 سالمه.از تير ماه سال قبل شروع كردم خوب هم پيشرفتم و با اينكه وقت زيادي واسه تمرين نداشتم فروردين امسال كتاب اول رو تموم كردم اما متاسفانه ديگه نمي تونم كلاس برم.من عاشق ويولن هستم و باهاش آرامش خاصي مي گيرم تو اين سايت عضو شدم تا حداقل بتونم از تجربيات شما عزيزان استفاده كنم.:25:

sabz5041
Wednesday 28 July 2010, 11:02 AM
سلام منم احسان هستم
9 ماهي ميشه كه ويولن ميزنم ولي از روي سي دي آموزشي كه گرفتم دارم كار ميكنم پيش يكي رفتم كه اسم خودش رو گذاشته بود استاد ولي از ويولن هيچي نميدونست فقط ريتم اكورد اونم مال گيتار خوب ميزد ولي از ويولن چيزي نمي دونست از وقتي كه خودم از روي سي دي ميزنم احساس خوبي دارم
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ
آهاي مردم دنيا گله دارم ، گله دارم ،‌ من از عالم و آدم گله دارم ...................

napoleon
Wednesday 28 July 2010, 11:28 AM
بچه ها شما چقدر آرشتون رو باز می کنید ؟
(به میلی متر بگید لطفاً)

یه سوال دیگه هم دارم ... استادم میگه بهتره سیم های ویولنم رو عوض کنم و سیم های بهتری بندازم ... گفته پیراسترو سبزرنگ بنداز قیمتش هم حدود 30 تومنه ... شماها هم این سیم و تایید می کنین ؟ 30 تومن می ارزه ؟

Mehrdadgh4
Wednesday 28 July 2010, 12:24 PM
(به میلی متر بگید لطفاً)

یه سوال دیگه هم دارم ... استادم میگه بهتره سیم های ویولنم رو عوض کنم و سیم های بهتری بندازم ... گفته پیراسترو سبزرنگ بنداز قیمتش هم حدود 30 تومنه ... شماها هم این سیم و تایید می کنین ؟ 30 تومن می ارزه ؟

بله سيم هاي پيراسترو سبز خيلي عالي هستند من هم استفاده ميكنم . راستش 30 تومن كه هيچي من بيشتر خريدم ! بايد اصل آلمان باشه

sabz5041
Wednesday 28 July 2010, 08:16 PM
اميدوارم كه از نظري كه دادم ناراحت نشده باشي
به نظر من ميدونيد چيه دقيقه نميشه گفت كه فاصله مو با خود آرشه چقدر باشه آخه آرشه ها باهم متفاوت هستن به خاطر همين هم نميشه دقيق گفت من فقط ميتونم بگم مو آرشه انقدر از آرشه جدا كن كه وقتي كليفن به موي آرشه ميكشي موي آرشه به آرشه برخورد نكنه.

اين نوع سيمي كه استادتون به شما معرفي كردن قطعا جنس خوبي داره ولي به نظر من شما كه ميگين تازه شروع به كار ميكنم شايد به اين خاطر باشه كه شما هنوز طريقه گرفتن ويولنرا به درستي ياد نگرفتين

sabz5041
Wednesday 28 July 2010, 08:19 PM
به نظر من ميدونيد چيه دقيقه نميشه گفت كه فاصله مو با خود آرشه چقدر باشه آخه آرشه ها باهم متفاوت هستن به خاطر همين هم نميشه دقيق گفت من فقط ميتونم بگم مو آرشه انقدر از آرشه جدا كن كه وقتي كليفن به موي آرشه ميكشي موي آرشه به آرشه برخورد نكنه.

nanani
Thursday 29 July 2010, 10:38 AM
(به میلی متر بگید لطفاً)

داربان عزیز باید اونقدری باز کنی که اگه از نیمرخ به آرشت نگاه کردی موی شل و یا آویزونی نبینی.درکل نه اونقدر کم که موهای آرشه آویزون باشه و نه اونقدر زیاد که به موها فشار زیادی بیاد و پاره بشن فکر کنم تخمینی10-8میلیمتر مناسب باشه.موفق باشید.:am

hamidb2020
Thursday 29 July 2010, 12:20 PM
درود
سفت بودن آرشه کمی هم به سرعت و شدت نواختن بستگی داره البته کمی بیشتر مواقع آرشه رو تا حدی سفت می کنن که موقع نواختن مو آرشه به آرشه نگیره اما وقتی در نواختن به شدت زیادی نیاز هستش باز به همون دلیل نگرفتن مو به آرشه آرشه رو سفت تر می کنن اما هیچ مو قع نباید آرشه تا حدی سفت بشه که قوسش از بین بره وگر نه یه نگه دارنه در قسمت زیر مو ی آرشه هستش که بر اثر فشار ممکن در بیاد و مو های آرشه از آرشه جدا بشن که درست کردن به این سادگی ها نیست و در خیلی مواقه درست نمی شه در زمن توصیه می کنم حتما در ابتدا کار نگه دارنده زیر موی آرشه رو با چسب آبی محکم بچسبانید تا دوام آرشتون بیشتر بشه
موفق و پیروز

hamidb2020
Thursday 29 July 2010, 12:26 PM
سلام به همه دوستان
آقا سلفژ چیه می شه یه خورده تو ضیح بدین ممنون می شم اگه اسم سازه لطفا عکسشو هم اگه امکان داره بزارین
ممنون

napoleon
Thursday 29 July 2010, 01:15 PM
اون سوالو واسه این پرسیدم که وقتی من آرشه رو کم باز میکنم صدای خش دار مزاحم بیشتر میشه وقتی زیاد باز کنم آرشه میلرزه:17:

خلاصه مونده بودم چی کار کنم ... باور کنین هیچ چیزی به اندازه صدای خش دار منو توی تمرین خسته نمیکنه.:33:

حاضرم هر کاری لازم باشه بکنم ولی این صدا از بین بره ...

من پیش استاد غلامحسین مهرداد میرم :21ox66r: کسی تا بحال اسم ایشون رو شنیده ؟

آهان راستی تا یادم نرفته ..... از همه ی کسانی که به پرسش هام ، پاسخ دادن ، همین جا تشکر میکنم.:9:

hamidb2020
Friday 30 July 2010, 01:03 PM
درود
دوست من به نظر من وقتی آرشه می کشی اونو بزور می خوایی کنترلش کنی و این کارو خراب می کنه سیع کن فقط آرشه رو هدایت کنی و بزار خوده آرشه فشار لازم رو بیاره بعد بنا به اون می زان فشار لازم رو با دستت تنظیم کن سیع نکن آرشه رو هدایت کنی سیع کن دستت و آرشه رو یکی بدونی بعد شروع به نواختن کن بازم می گم آرشه رو بزور هدایت نکن مثل وقتی می خوایی رانندگی یاد بگیری میگن سیع کن موتور رو با خودت یکی بدونی اینطوری راحت می تونی رانندگی کنی ولی اگه سیع کنی موتور رو ی وسیله جدا بدونی و اونو هدایت کونی اون موقع رانندگی سخت می شه
موفق باشی

sabz5041
Friday 30 July 2010, 11:17 PM
سلام به دوستان عزيز اميدوارم كه حالتون خوب باشه :16:
ميخواستم بگم من يكي از آلبوم استاد شجريان ميخواستم
كنسرت سرو چمان همان كه در آلمان اجرا كرد
ممنون ميشم اگه بتونيد برام پيدا كنيد.:violinplay3:
اميداوارم كه از مطالبي كه نوشتم استفاده برده باشين و همچنين ناراحت نشده باشيد داريان خانم.:21ox66r:

napoleon
Friday 30 July 2010, 11:40 PM
اميداوارم كه از مطالبي كه نوشتم استفاده برده باشين و همچنين ناراحت نشده باشيد داريان خانم.:21ox66r:

داریان یه اسم کاملاً مردونست :45:

واسه چی ناراحت بشم ؟ :106:
فکر کنم سوال منو نفهمیده بودی !
:22: