PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیفن های شکسته خود را دور نیاندازید..........!

m_vilon
Saturday 31 May 2008, 04:23 PM
من تا چند روز پیش کلیفن های شکسته ام رو دور می انداختم :D
ولی تازگی های یه راه قشنگي رو شنيدم که می تونید کلیفن های شکسته را به شکل اولش در بیارید. امیدوارم به دردتون بخوره:
یک میله فلزی را گرم کنید و روی کلیفن بکشید، کم کم ذوب می شه و می تونید قطعات شکسته رو بغل هم جوش بدید و دوباره قالب کلیفن را بسازید.
:21ox66r:

Hes_r
Saturday 31 May 2008, 05:17 PM
شما تا حالا خودتون از این شیوه استفاده کردید ؟؟؟

بدون مشکل جواب داده ؟؟؟

m_vilon
Saturday 31 May 2008, 05:27 PM
بله،‌من خودم چون چند تا كليفن تا حالا شكوندهبودم يهتكيه هايي از هر كدومو داشتم (انواع كليفن با مارك هاي مختلف:ap) همه رو گرم كردم تو قالب جديدم جا دادم ،‌الان يك كليفن نوي تركيبي دارم:icon_cheesygrin::az

A.Sad
Saturday 31 May 2008, 06:55 PM
برای من موقعی که میشکست با چسب رازی میچسبوندم یه مدت کار میکرد (حالا درستی یا غلطیش رو نمیدونم ) ولی اینم روش جالبیه شکست امتحانش میکنم ممنون.

maryam_kh
Saturday 31 May 2008, 07:56 PM
کلیفن های من نمیشکنه یعنی خورد میشه او فکر مکنم بشه درست کرد من که میندازم دور ولی اگه خورد میشه و میشه درستش کرد بهم بگین

m_vilon
Sunday 1 June 2008, 09:20 AM
میشه مریم جان، من این کار رو با پودر کلیفن هم امتحان کردم!

محمد فخار
Thursday 15 July 2010, 01:25 PM
بچه ها من تازه ویولون خریدم چه طوری ارشه ام را فعال کنم رفتم کلیفن خریدم بلد نیستم باش کار کنم تازه یکمی از

تهش ام خورد شد و ریخت چیکار کنم لطفا کمکم کنید باتشکر

hichnafar
Thursday 15 July 2010, 01:50 PM
آرشه رو بکشید رو کلیفن
(سختتون بود، برعکس)
که رنگ موی آرشه روشن تر شه یه کم
و انگشتتون رو که می زنید به موها یه کم گرد کلیفن روش بیاد
ریختن کلیفن هم مسئله ای نداره

Mehdi_violin
Thursday 15 July 2010, 08:34 PM
به نظر شما بهترين مارك كليفن هاي خارجي جيه؟

iranzamin
Thursday 15 July 2010, 09:44 PM
وقتی ریزه میشه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد

manfred
Thursday 15 July 2010, 10:09 PM
کلیفون حتی با آب گرم هم نرم میشه و راحت میشه حتی کلیفون پودر شده رو با این روش شکل داد و مثل روز اول کرد. اتفاقا من کلیفونم کار نمی کرد! یعنی اصلا رو آرشه ساییده نمی شد. احساس کردم بخاطر خشک بودن بیش از حده. بردم جلوی بخار آب گرفتم که یهو افتاد تو آب (آب جوش) وقتی داشتم درش میاوردم متوجه شدم کاملا نرم شده. البته دو سه ثانیه بعد از این که درش آوردم کاملا سفت شد. جالب تر اینکه برخلاف سابق الان کلیفونم به خوبی کار میکنه!

mostafa_violon
Friday 16 July 2010, 12:39 AM
برای اطلاع دوستان کولیفون یک نوع سمغ است که از یک نوع گیاه گرفته می شود