PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : korg pa 50

MonaLisa
Sunday 1 June 2008, 10:37 PM
arshia_Genesys:

کیبوردی با صداهای زیبا و ریتم خوب می باشد و دارای جای دیسکت

می باشد -کیت های ریتم سازی خوبی دارد - یه ارگ بسیار خوب و با

کلاس- برای مجالس هم از آن استفاده میشود - به pa 80 نیز تبدیل

میشود - در کل بعد از pa 80 بهترین کیبورد برای مجالس است

MonaLisa
Tuesday 1 July 2008, 05:47 PM
Babak_mix (You can see links before reply)

کيبوردي است که به علت اينکه ميتوان روي آن FLASH READER نصب کرد يا به نوعي ميتوان آن را به PA80 تبديل کرد بسيار مورد علاقه قرار گرفته که همين امر باعث شد که قيمت اين کيبورد افزايش پيدا کند. اما خود PA50 داراي يک سري امکانات ميباشد که به شرح زير است :داراي صداها و ريتم هاي خوبي است , بر خلاف PA80 که ساخته کشور ايتاليا است اين کيبورد ساخته کشور چين است , در بعضي از مواقع پس از مدتي کار کردن هنگ مي کند. در کل کيبورد خوبي است که در مجالس هم مورد استفاده قرار ميگيرد

maryam1000
Tuesday 26 May 2009, 09:34 AM
قربون pa50 هم بشم من.واقعا عالیه.

maryam1000
Sunday 31 May 2009, 10:49 AM
کلا من ازش راضیم .هم ریتماش هم صداهاش فلش خور بودنش کیت های ریتم سازیش قیمت مناسبش و...

HamedSedighi
Sunday 7 June 2009, 01:10 AM
به نظر من اگر به جای فلاپی حافظه جانبی میگرفت بهتر بود مثلا اس دی، یا اصلا یو اس بی رو ساپورت می کرد چه به صورت مهمان و چه میزبان
:9powok:

HamedSedighi
Sunday 7 June 2009, 01:19 AM
در ضمن کلاویه هاش کیفیت دیگر مدل های کرگ رو نداره و کلا قیمتش با توجه به امکاناتش نمی ارزه
به نظر من اگر قیمت آکبندش 500000 بود اونوقت میشد گفت خوبه

با احترام به نظر دیگران: این مدل از رده خارج شده

سپاس

maryam1000
Sunday 7 June 2009, 01:22 PM
من راضیم .از هر لحاظ. اگه یک ملیون و صد هزار تومن واسه شما بیشتره من حرفی ندارم.
در ضمن 500000 تومن چیه ؟ به 500000 تومن یه کیبورد درست حسابی نمیدن چه برسه pa 50
ما که دوست داریم.شما رو نمیدونیم.

maryam1000
Monday 8 June 2009, 08:17 PM
شما همین که کیبرد کار میکنید، باعث افتخار ماست.
کیبرد بدی نیست! اما هم توی ایران منتاژ میشه ، هم هیچ کدوم از امکانات جدید رو پشتیبانی نمیکنه ، هم...
اما چون شما دوستش دارید ، من بیشتر از این دیگه ضعف هاش رو نمی تونم بگم.

راستی برام خیلی جالبه که بدونم مگه شما با کیبرد چکار میکنید؟
بیشتر ، پسرها چون جشن و مراسم میرن ممکنه از pa50 تعریف بدن، وگرنه برای کارهای دیگه (مثل آهنگ سازی-ریتم سازی-میدی با کامپیوتر-سینتی سایزر و...) نسبت به مدل های دیگه اصلا مناسب نیست!
شما که فکر نکنم مراسم برید!!!!
البته یک وقت سوء تفاهم نشه ها ، من خودم با کیبرد مراسم هم میرم.

آقا بهرنگ مگه قراره من با کیبورد چیکار کنم.در ضمن به خیلی از مجالس میرم.نه مجالس رسمی مجالسی میون دوست و آشنا(فقط برا تفریح).متاسفانه این جو کشور ماست که باعث شده پسرا نسبت به دخترا برتری داشته باشن.درضمن خواهش می کنم این موضوع رو دیگه تموم کنید من راضیم همین.اصلا لزومی نداره فقط به خاطر اینکه من این کیبورد رو می پسندم مورد بازجویی قرار بگیرم.شایدم در آینده مدل های پیشرفته korg رو بگیرم.
با تشکر.

mohsen_mohebi
Tuesday 6 October 2009, 07:32 PM
سلام به دوستان
مشکلی برای کیبورد pa50تبدیل به pa80من پیش اومده دوستان .کمک کنند.کیبوردمو ویروس یابی کردم که الان فلس رو نمیخونه قبلا ور÷ن3.06بوده ولی حالا1.04شده حالا از دوستا ن میخوام اخرین ور÷ن رو اگه دارن با باتوضیحات آبدیت شدن سیستم وفلش خواندن بزارن کمک بزرگی به این بنده حقیر کرده

ast1356
Wednesday 7 October 2009, 07:54 AM
سلام به دوستان
مشکلی برای کیبورد pa50تبدیل به pa80من پیش اومده دوستان .کمک کنند.کیبوردمو ویروس یابی کردم که الان فلس رو نمیخونه قبلا ور÷ن3.06بوده ولی حالا1.04شده حالا از دوستا ن میخوام اخرین ور÷ن رو اگه دارن با باتوضیحات آبدیت شدن سیستم وفلش خواندن بزارن کمک بزرگی به این بنده حقیر کرده
شما ميتونيد آپ ديت سيستم عامل رو از اين لينك دانلود كنيد.

طريقه نصبش هم توي يه تكست نوشته شده.

You can see links before reply

navidyam
Sunday 6 June 2010, 09:50 AM
سلام،
من به تازگی از شرکت کرگ ایران یک pa50 sd sampler ver.4 خریدم و ازش راضیم. آیا می تونم آنرا از طریق کابل usb-Midi به یک PC کامپیوتر متصل کنم یا راه اتصال دیگه ای وجود داره؟ در صورت امکان اتصال آیا می توان ریتم، صدا، میدی و غیره را انتقال داد؟
با تشکر....

ehsanmir
Sunday 6 June 2010, 08:15 PM
سلام،
من به تازگی از شرکت کرگ ایران یک pa50 sd sampler ver.4 خریدم و ازش راضیم. آیا می تونم آنرا از طریق کابل usb-Midi به یک PC کامپیوتر متصل کنم یا راه اتصال دیگه ای وجود داره؟ در صورت امکان اتصال آیا می توان ریتم، صدا، میدی و غیره را انتقال داد؟
با تشکر....

الان منظورتون رو از انتقال متوجه شدم.
از طریق کابل میدی که نمیشه.من در مورد pa50 اطلاع ندارم که usb میخوره یا نه.اگر میخوره شما میتونید به pc کانکت بشید.وقتی که کانکت میشید در کامپیوتر یه درایو بهتون میده که میتونید ریتم و صدا و میدی داخلش بریزید.و فایل های میدی رو میتونید ویرایش کنید.البته اگر درگاه usb داشته باشه.

saminem
Thursday 10 June 2010, 09:14 AM
چطوري ميتونم 4pad كيبرد Pa50 SAMPLER رو سمپل دار كنم اگر كسي بهم بگه خيلي كمك بزرگي بهم كرده.
مثلا چطور میتونم صدای ( کل ) رو روی یک pad کیبورد قرار بدم