PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار برای ادیت فایلهای midi

mksat
Monday 2 June 2008, 08:14 PM
سلام دوستان. من دنبال یه برنامه ساده هستم که بشه با اون فایلهای میدی رو ویرایش کرد. یعنی فرضا صدای یک کانال رو بیشتر یا کمتر کرد. فقط در همین حد باشه کافیه . منتظر راهنماییاتون هستم:9powok:

Amir
Monday 2 June 2008, 08:36 PM
نرم افزار فینال یکی از بهترین نرم افزارها برای این کار هست

توسط لینک زیر می تونید دانلودش کنید

You can see links before reply

mksat
Tuesday 3 June 2008, 09:09 AM
نرم افزار فینال یکی از بهترین نرم افزارها برای این کار هست

توسط لینک زیر می تونید دانلودش کنید

You can see links before reply
سلام دوست عزیز. حالا گذشته از دانلودش (حدود 206 مگ) چیز زیادی از اون سر در نیاوردم. سرچی که تو گوگل داشتم ،نرم افزار هایی بود با حجم 1 تا 3 مگ که این کار و کارهای جانبی رو انجام میداد ولی چون free نبود اجازاه نمیداد کار رو save کنم.

Hes_r
Tuesday 3 June 2008, 09:58 AM
سلام

اگر فقط میخوای نت های میدی رو تغییر بدی من بهت Cakewalk Overture v2.1.1 رو پیشنهاد میکنم

تو سایت هست یه سرچ کن پیداش میکنی

شاد باشید

یا علی

mksat
Tuesday 3 June 2008, 10:48 AM
You can see links before reply دوست عزیز لینک دانلودش (از پرشین گیگ) مشکل داره. لطف کنید یه برسی بکنید.

.t.A.T.u
Tuesday 3 June 2008, 10:53 AM
سلام دوست عزیز!
من لینک رو چک کردم، سالم بود و مشکلی نداشت

mksat
Tuesday 3 June 2008, 11:01 AM
لطف میکنید اینجاهم آپلود کنید!!!

.t.A.T.u
Tuesday 3 June 2008, 12:12 PM
والا با این سرعت بعید می دونم که بتونم یه بار دان کنم و یه بار هم آپ، از دوستانی که ای دی اس ال دارن تقاضا می کنم چنین کاری رو بکنن

Hes_r
Tuesday 3 June 2008, 06:41 PM
با سلام

دوست من این لینک کاملا سالمه و توی یکی از خفن ترین آپلود سنتر های ایران که پرشین گیگ هست آپلود شده .

در ضمن این نرم افزار رو خود من آپلود کردم و هیچ مشکلی نداره شاید توی اون ساعت پرشین گیگ مشکل داشت و الا مطمئن باشید لینک مشکلی نداره .

یا علی

mksat
Wednesday 4 June 2008, 12:53 PM
علی یارت

Babak_mix
Tuesday 10 June 2008, 10:27 AM
سلام دوست عزیز. حالا گذشته از دانلودش (حدود 206 مگ) چیز زیادی از اون سر در نیاوردم. سرچی که تو گوگل داشتم ،نرم افزار هایی بود با حجم 1 تا 3 مگ که این کار و کارهای جانبی رو انجام میداد ولی چون free نبود اجازاه نمیداد کار رو save کنم.

دوست عزيز، اگه لطف كني اسم اون نرم افزارهايي كه ميگيد Free نيستن رو بديد شايد بتونم ورژن رجيستر شدشو براتون پيدا كنم...