PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از كنسرت لطفي چه خبر؟

tarane
Wednesday 4 June 2008, 10:37 AM
سلام دوستاي خوبم
راستش من تو كنسرت اخيره محمد رضا لطفي نتونستم شركت كنم ، كسي تو اين كنسرت شركت كرده وميتونه يه گزارش كوتاه از اون برام بذاره؟
متشكرم،
ترانه

Kamanche
Wednesday 4 June 2008, 02:17 PM
با سلام خدمت شما
من خوشبختانه موفق شدم این کنسرت رو از نزدیک ببینم و بشنوم.ولی به جای گزارش یه سایت رو بهتون معرفی میکنم. که استاد لطفی برای این کنسرت اخیر شون راه اندازی کردند.
بخش های مختلفی هم داره از گزارش های مربوط به کنسرت و نقدهای نوشته شده بگیرید تا گزارش های تصویری از تمرینات گروه های شیدا و برنامه ی اجرا شده در تالار وزارت کشور.
You can see links before reply
موفق باشید.

tarane
Wednesday 4 June 2008, 03:21 PM
واقعا از لطفتون اقاي كمانچه ممنونمممم!
راستي به طور كلي از برنامشون به عنوان يكي از اهالي موسيقي راضي بوديد؟ راستش در اين مورد هركس چيزي گفته كه من نتونستم بفهمم به طوركلي خوب بوده يا نه(منظورم خود استاد نيست سوء تفاهم نشه منظورم گروه و كارشونه)؟ كه واقعا باعث تعجبم شده چون در جائي خوندم كه استاد از اين گروه جديدشون خيلي راضي هستند وحتي گاها انها رو بهتر از گروه پيشين شيدا معرفي كردن!
نظر شما در اين باره چيه؟

Kamanche
Wednesday 4 June 2008, 04:09 PM
واقعا از لطفتون اقاي كمانچه ممنونمممم!
راستي به طور كلي از برنامشون به عنوان يكي از اهالي موسيقي راضي بوديد؟ راستش در اين مورد هركس چيزي گفته كه من نتونستم بفهمم به طوركلي خوب بوده يا نه(منظورم خود استاد نيست سوء تفاهم نشه منظورم گروه و كارشونه)؟ كه واقعا باعث تعجبم شده چون در جائي خوندم كه استاد از اين گروه جديدشون خيلي راضي هستند وحتي گاها انها رو بهتر از گروه پيشين شيدا معرفي كردن!
نظر شما در اين باره چيه؟

با سلام مجدد
والا من به عنوان شنونده بله راضی هستم.بااین که کلی اذیت شدم برای رفتن به کنسرت ولی کاملا کنسرت من رو راضی کرد. تا اونجایی هم که از واکنش مردم دیدم بیشتر راضی بودند

کار گروهها واقعا خوب بود به خصوص گروه بانوان که من اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوب ظاهر بشن.و به نظر من بهترین بخش کنسرت رو تشکیل دادند.

بله در تایید صحبت های شما این رو هم بگم استاد لطفی از اعضای گروه هم بسیار راضی بودند.مثلا در جایی در بروشور کنسرت گفته بودند :باید توجه داشت حد توانایی فنی و سواد ردیفی این افراد بیش از اعضای اولیه ی گروه شیداست که در سال 52 تشکیل شد.

البته قطعات اجراشده در این کنسرت در بخش سوم یعنی گروه همنوازان شیدا در قالب آلبوم وطنم ایران همزمان با کنسرت به بازار اومد.

و اجرای گروه بانوان هم با اواز علیرضا شاه محمدی تا ماه آینده به بازار خواهد آمد

میتونید اونها رو هم گوش بدید و از سطح کیفی کار مطلع بشید.

ممنون از شما

tarane
Wednesday 4 June 2008, 10:30 PM
جدا من از این موضوع خبر نداشتم که سی دی ان به بازار اومده واقعا متشکرم از راهنمایهاتون!