PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار اموزش ویولن چیست؟

farzad226
Wednesday 11 June 2008, 03:02 PM
کسی با این نرم افزا ها کار کرده؟ به درد میخورن؟ سخته یا اسون ؟

marzi_a1732
Wednesday 11 June 2008, 08:21 PM
سلام فرزاد جان
من یه مدت از یکی از این نرم افزارها استفاده کردم نمی شه گفت که این نرم افزارها اصلا به درد نمی خوره
اما هیچ وقت نمی تونن یک درصد از اون چیزی رو که استاد بهت می گه بهت یاد بدن
اما اگر پیش استاد میری در کنار حرفهای استاد یه کمک کوچکی می تونن بهت بکنن اما حرف اول و آخر رو باید یه استاد خوب بهت بزنه

Leon
Wednesday 11 June 2008, 08:34 PM
به نظر من،اصلاً خودتون رو اسير نرم افزار و اين مزخرفات نکنيد،چيز هايی هست که پشت PC نميشه ياد گرفت،بايد ساز به دست گرفت در سرما و گرما،پيش استاد رفت،تاسته های پيانو رو هزاران بر لمس کرد،ارشه ويلن رو در دست گرفت،و...،اين چيز ها جز اين که آدم رو تنبل کنه،سودی نداره اصلاً،من خودم با اينکه خارج هستم،نت ها رو بدون نرم افزار اول مينويسم،بعد کپی ميکنم،واسه يک سری موسيقيها مثل الکترونيک،اين جور چيز ها سودمند هست،ولی به نظر من ساز های ديگه رو ،با تمرين و ممارست،بايد ياد گرفت.

.t.A.T.u
Wednesday 11 June 2008, 08:54 PM
سلام دوستان!
به نظر من این نرم افزارها تقریبا بی استفاده هستن!
والا من یه بار یدونه آموزش گیتار گرفتم اینقدر اینو بدساخته بودنش و کند بود که تقریبا بلااستفاده بود...
در ضمن آموزشش هم اصلا روی اصول و اینا نبود...
حالا شاید گیتارش اینجوری بوده باشه، ولی بعید می دونم در ویالونش معجزه رخ داده باشه!