PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو آهنگ از گروه ایران زمین در بابل

Mojtaba
Friday 13 June 2008, 04:13 PM
با سلام خدمت تمام دوستان

والا من دو تا آهنگ از اولین کنسرتی که در آن به عنوان نوازنده در داخل آن شرکت داشنم رو براتون میزارم که این کنسرت در دی ماه سال 84 در سالن ارشاد بابل انجام شد و به سرپرستی استادم آقای فرهاد امین زاده
انجام گرفت و تمام اواید آن برای کمک به انجمن بچه های سرطانی صرف شد
البته من دیگر داخل این گروه نیستم و وارد یک گروه خیلی بزرگتر به نام گروه باربد شدم شاید شما دوستان این اواخر از شبکه pdf گروه باربد رو دیده باشید که برای بزرگداشت استاد همایون خرم برنامه اجرا کرده بودیم ........ خلاصه اینکه این دو آهنگ یکی در مایه اصفهان است که آهنگش ساخته پرویز یاحقی و آواز مرضیه هست به نام بیداد زمان {برگ خزان} و دیگری آهنگ مازندرانی هست در مایه دشتی به نام ربابه جان و در ادامه آهنگی به نام صبح روجا که یک آهنگ محلی مازندرانی هست اجرا میشه البته کیفیتشون خیلی بالا نیست چون پول صدابردار را نداشتیم

شاید خیلی کاره زیبایی نباشه ولی برای من تک تک ثانیه های آن خاطرات تلخ و شرین رو زنده میکنه

منتظر نظرات شما دوستان هستم

You can see links before reply

You can see links before reply

Mojtaba
Sunday 15 June 2008, 06:44 PM
دوستان کسی نظری و انتقادی در مورد آهنگها و قدرت کار نداره دوستان خواهشا نظر بدن تا من آهنگهای بیشتری از اون کنسرتو بذارم

Majed
Sunday 15 June 2008, 07:33 PM
متاسفانه دانشگاه این سایت رو ف ی ل ت ر کرده بود.. من تازه دانلودش کردم.... گوش دادم حتما میگم...

در ضمن وقت امتحاناته ... به این خاطر بچه ها زود میان و میرن.. امتحانا تموم بشه سیل نظرات هم میاد...

موفق باشی

Mojtaba
Thursday 10 July 2008, 10:17 AM
دوستان سلام خوشحال میشم اگه کسی نظری در مورد این دوتا کار داره بگه