PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امتیاز کامل وب سایت نت آهنگ با قیمت مناسب به فروش می رسد

Amir
Monday 16 June 2008, 11:51 PM
سلام آخر

هر آمدنی رفتنی هم دارد و این در تمامی وجوهات زندگی اثبات شده است .

توی این سایت روزای خوشی رو با هم داشتیم . با هم خندیدیم . با هم ناراحت شدیم و حتی با هم دعوا کردیم

چه قدر زود گذشت . یاد روزهایی که نت آهنگ کاملا استاتیک بود و یه فاروم کوچولوی بی بی داشت بخیر . به زور دوسه نفر با هم آنلاین می شدند . هرکسی به سایت سر میزد پوزخندی می زد و می گفت چه بچه بازی .

یواش یواش روزا گذشت . خون دل خوردیم . شب بیداری کشیدیم . از شکممون زدیم و خرج سایت کردیم تا بالاخره به یه جایی رسیدیم . الان دیگه هرکسی میاد اینجا گروه موفق ما رو ستایش می کنه و آرزو می کنه که جای ما باشه .

ولی افسوس که دار دنیا همیشه بر طبق میل و خواسته ی آدم نیست .

مشکلات زندگی گاهی چنان گریبان آدم رو میگیره که آدم مجبور میشه از عزیزترین ها جدا بشه . جدایی که فقط ضرر روحی داره .

از ته دلم به شما عزیزانی که با نت آهنگ بودید آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هرجایی که می روید یاد ما باشید و برامون دعا کنید

خیلی ها بعد از خواندن تیتر این تاپیک خوشحال می شوند و خنده بر لبانشان می نشیند . خیلی ها بغض می کنند , ناراحت می شوند , شکه می شوند و حتی گریه می کنند .

باید خدمت گروهی که خوشحال هستند عرض کنم خواب دیدید خیر باشه , حتی اگر مدیر کل این مجموعه زنده نباشه حتما وصیت نامه ای داره که این مجموعه به چه کسی واگذار بشه و با قدرت بیشتر به کارش با همین ماهیت فعلی ادامه بدهد.

نت آهنگ همیشگیست و هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیشرفتش رو بگیره .

نت آهنگ از چهارشنبه شب وارد مرحله ی جدیدی از حیات خود خواهد شد.

بد ندیدیم قبل از اجرای تغییرات شما را در جریان بگذارم که اصلا این تحول چیست که چند وقتی هست خواب و خوراک را از ما گرفته

در زیر به طور مختصر به مطلب اشاره می کنم

تحولات سیستمی

1- تغییر شیوه ی مدیریت از حالت کلاسیک به مدیریت سازمانی و رسمی
2- تغییر رتبه ها و Level های مدیریتی و جایگزینی کلمه ی مسئول به جای مدیر به غیر از عنوان مدیریت کل سایت
3- نگارش قوانین دقیق تر و جدی تر برای فعالیت در تمامی قسمت های پورتال

تحولات فنی

1- اضافه شدن سرویس وبلاگ من به نت آهنگ برای یکپارچه سازی وبلاگ های موسیقی و دعوت از وبلاگ نویسان موسیقی برای ایجاد وبلاگ در نت آهنگ و کمک به ما در جهت رشد این فرهنگ

2- اضافه شدن دایرکتوری سایت ها و وبلاگ های موسیقی برای تبدیل شدن به مرجعی اینترنتی با ماهیت موسیقی

3- اضافه شدن فروشگاه آنلاین پیشرفته با قابلیت های بی نظیر و زیاد

4- اضافه شدن بخش خبرنامه های من , بخشی که شما می توانید براساس محتوا و گروه های مختلف سایت برای خود خبرنامه بسازید تا هر زمان که شما خواستید برای شما ارسال شود

5- بهبود صددرصد سیستم نت ها , اخبار و مقالات ( تا نبینید باور نمی کنید )

6- اضافه شدن سیستم ثبت نظر برای اخبار , مقالات و نت ها

7- قابلیت مدیریت نت ها , مقالات و اخباری که ارسال می کنید تا قبل از تایید توسط مسئول مربوطه

8- تعویض قالب پیشفرض انجمن ها

9- طراحی لوگوی اختصاصی سایت توسط تیم طراحی Arvila

10 - بهبود طراحی سایت برای استفاده از مرورگر پرقدرت FireFox

11- اضافه شدن قابلیت چاپ خبر و مقاله های تخصصی

و 10 ها تغییرات دیگر که باید به چشم خودتان ببینید .

//////

در سیستم مدیریت نت آهنگ تغییرات زیادی صورت گرفته است . چند نفر به تیم مسئولین اضافه خواهند شد و چند نفر نیز جابجا و خوشبختانه کسی عزل نمی شود .

نکته ی خیلی مهم و آخری هم که باید خدمتتان عرض کنم این است که دامین You can see links before reply (You can see links before reply) نیز برای نت آهنگ به ثبت رسیده و دوستان می توانند توسط آن نیز سایت را ببینند .

تغییرات سایت در حالت استاندارد باید 3 ماه طول می کشید ولی خوب چون در فصل حساسی بودیم مجبور شدیم 15 روز شبانه روزی روی سایت کار کنیم و ره صد ساله رو یک شبه طی کنیم

سایت تا دو هفته ی اول در حال تست می باشد مخصوصا سرویس وبلاگ . ناراحت نباشید هنگام کار هیچ خطایی را نمی بینید و متن خطا برای تیم فنی سایت ایمیل می شود و فقط به شما پیغامی داده خواهد شد مبنی بر اینکه صبور باشید سایت در حال تست است

به هر حال انشاءالله از این پس بیش از پیش برای شما مفید باشیم

امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم و از خداوند متعال برای تک تکتون آرزوی خوشبختی و سعادت را دارم

راستی هدف از انتخاب این تیتر و چند خط ابتدایی پست صرفا قلقلک دادن احساسات دوستان بود . شرمنده

مدیریت کل پورتال موسیقی نت آهنگ
امیرحسین خوش لفظ
28 خرداد 1387

beatbox
Tuesday 17 June 2008, 12:01 AM
ای بابا عجب روزگاریه

Hmd_N
Tuesday 17 June 2008, 12:09 AM
سلام آخر

هر آمدنی رفتنی هم دارد و این در تمامی وجوهات زندگی اثبات شده است .

توی این سایت روزای خوشی رو با هم داشتیم . با هم خندیدیم . با هم ناراحت شدیم و حتی با هم دعوا کردیم

چه قدر زود گذشت . یاد روزهایی که نت آهنگ کاملا استاتیک بود و یه فاروم کوچولوی بی بی داشت بخیر . به زور دوسه نفر با هم آنلاین می شدند . هرکسی به سایت سر میزد پوزخندی می زد و می گفت چه بچه بازی .

یواش یواش روزا گذشت . خون دل خوردیم . شب بیداری کشیدیم . از شکممون زدیم و خرج سایت کردیم تا بالاخره به یه جایی رسیدیم . الان دیگه هرکسی میاد اینجا گروه موفق ما رو ستایش می کنه و آرزو می کنه که جای ما باشه .

ولی افسوس که دار دنیا همیشه بر طبق میل و خواسته ی آدم نیست .

مشکلات زندگی گاهی چنان گریبان آدم رو میگیره که آدم مجبور میشه از عزیزترین ها جدا بشه . جدایی که فقط ضرر روحی داره .

از ته دلم به شما عزیزانی که با نت آهنگ بودید آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هرجایی که می روید یاد ما باشید و برامون دعا کنید

خیلی ها بعد از خواندن تیتر این تاپیک خوشحال می شوند و خنده بر لبانشان می نشیند . خیلی ها بغض می کنند , ناراحت می شوند , شکه می شوند و حتی گریه می کنند .

باید خدمت گروهی که خوشحال هستند عرض کنم خواب دیدید خیر باشه , حتی اگر مدیر کل این مجموعه زنده نباشه حتما وصیت نامه ای داره که این مجموعه به چه کسی واگذار بشه و با قدرت بیشتر به کارش با همین ماهیت فعلی ادامه بدهد.

نت آهنگ همیشگیست و هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیشرفتش رو بگیره .

امیر جان میشه یه توضیح بیشتری در مورد قسمت اول گفته هات بدی ! من یوخده گیج شدم !

ممنونم !

Kamanche
Tuesday 17 June 2008, 12:12 AM
نمیدونم چی بگم امیر جان.واقعا شوکه شدم.
هر چی با این کلمات ور میرم که چیزی بنویسم نمی تونم.
در حالی که قرار نت آهنگ تازه متولد بشه در حالی که مشکلات سرور سایت حل شده ، در حالی که جمعمون داره هر روز جمع تر میشه،در حالی که ...

Amir
Tuesday 17 June 2008, 12:22 AM
تاپیک رو ویرایش کردم چند دقیقه بعدش خط زیر رو اضافه کردم :8ysyvb:

راستی هدف از انتخاب این تیتر و چند خط ابتدایی پست صرفا قلقلک دادن احساسات دوستان بود . شرمنده

امیرحسین خوش لفظ
28 اردیبهشت 1387

Hmd_N
Tuesday 17 June 2008, 12:33 AM
باشه باشه ... امیر خان:47: ! بزار ببینمت :247_2:!!!! حالا دیگه میری رو اعصاب ما جیگر ؟ :aw

ایشالا فردا از خواب پاشی بخوای بری ویولن بزنی، تا کیس ویولنو باز کنی ببینی یه سوسک تو کیس ویولنته ! تا تو باشی اعصابه ما رو بهم نریزی !:8ysyvb::8ysyvb::8ysyvb::guitarplay2::guitarplay2 ::guitarplay2:
:2rw592q::2rw592q:

خیلی دوست داریم جیگر !:m:give_rose:

Kamanche
Tuesday 17 June 2008, 12:34 AM
یعنی ما سر کار بودیم.؟ :ae

بابا ما کلی گریه کردیم سر این قضیه. :4:

Amir
Tuesday 17 June 2008, 12:54 AM
قربون اون اشکات برم داداش

قسمت اولش سرکاری بود ولی قسمت دومش که معرفی امکانات جدید بود واقعی

Amir
Tuesday 17 June 2008, 12:55 AM
خیلی دوست داریم جیگر !:m:give_rose:

ما بیشتر

shbaharehs
Tuesday 17 June 2008, 02:52 AM
امیر جان خیلی شوخیه بدی بود!!!!!!!!!!!!!:102::21:

فقط از حمید جون خواهش میکنم یه سوسکم از طرفه من توی کیستون بذاره تا ...:ی:ی:ی:ی:9::247::9::247::9:

bardyaa
Tuesday 17 June 2008, 08:36 AM
امیرحسین خوش لفظ
28 اردیبهشت 1387

حالا چرا نامهٔ ماه پیش رو الان منتشر می‌کنی؟!

Amir
Tuesday 17 June 2008, 08:43 AM
آخ آح شرمنده الان اصلاح می کنم

.t.A.T.u
Tuesday 17 June 2008, 09:24 AM
اصلا شوخی خوبی نبود.

m_vilon
Tuesday 17 June 2008, 09:46 AM
امیر خان، دستتون درد نکنه! ما رو که تا مرز سکته بردین! تا اسکرول رو بیارم پایینو پستهای بچه ها رو بخونم، نفسم بند اومده بود!:f
باید با بچه ها یه قرار بذاریم، کارتونو تلافی کنیم........:4::19::bh

خان
Tuesday 17 June 2008, 10:59 AM
شوک درمانی جالبی بود ،و کارا.
با این تیتر توجه خیلی ها ،حالا چه فعال و چه غیر فعال به تاپیک ،امکانات جدید و تحول نت آهنگ بیشتر جلب میشه.
لازم و به موقع بود.

hichnafar
Tuesday 17 June 2008, 11:50 AM
سلام
حالت های من به ترتیب :
:c
:ad
:42:
:17:
:39:

:18:
:45:
و در نهایت ...:D

Khashayar
Tuesday 17 June 2008, 01:45 PM
جالب بود.خیلی هارو به خود آورد.اول پیش خودم گفتم ایرانه دیگه هیچیش حساب کتاب نداره مخصوصا تو موسیقی.اینم مثل مسائل دیگه موسیقی.ولی خوب از تیتر تعجب هم کردم چرا که خیلی با نیرو و قدرت سایت داره کار میکنه و این که یک دفعه بسته شه غیر منطقی هست.و بعد از خوندم کامل کلی خندیدم.خلاصه شوخی خیلی جالبی بود خیلی ازت خوشم اومد.میدونی چیکار کنی.مدیریت نخوندی؟؟؟؟
آرزوی موفقیت در همه عرصه ها برای همه نت آهنگیا دارم.امیدوارم قدر اینجا رو بدونیم.

helenmortazavi
Wednesday 18 June 2008, 01:05 AM
داشت کمکم باورم میشد که خیلی بد شانسم اما انگار نه هنوز نقطه امیدی هست ولی حسابی همه رو بهم ریختید.:247_2::105::h:h:68::68::33::dash2::g ive_rose::21::21::103:

Amir
Wednesday 18 June 2008, 08:24 AM
وعده دیدار ما امشب چهارشنبه 29 خرداد 87

البته اگر عمری باقی بود

Amir
Thursday 19 June 2008, 03:39 AM
شرمنده فروشی نیست

از اول هم فروشی نبود همش سرکاری بود

با تشکر از با معرفت ها