PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالاخره نت آهنگ متحول شد

Amir
Thursday 19 June 2008, 03:17 AM
سلام دوستان

همانطوری که قول داده بودیم در تاریخی که مقرر شده بود سایت تغییرات عمده ای کرد .

بخش های قبلی بهبود یافتند ,چند بخش جدید به مجموعه اضافه شد که هرکدام در نوع خود بی نظیر هست . سیستم مدیریتی نت آهنگ عوض شد و بسیار بهبود یافت که در تاپیک جداگانه مفصلا توضیح داده خواهد شد

تمام امکانات جدید فعال هستند به غیر از وبلاگ و دلیل آن این است که سیستم وبلاگ بسیار حساس بوده و قبلا ما باید به طور کامل آن را در اینترنت تست کنیم تا براحتی پاسخگوی شما باشد .

متاسفانه به دلیل خستگی زیاد نمی تونم کامل توضیحات رو بدهم و مجبورم به این چند خط اکتفا کنم .

دوستان با امکانات جدید کار کنید چون متعلق به شماست و استفاده شما از سیستم های جدید است که به ما انرژی می دهد برای ادامه راه . سوالی بود همین جا بپرسید در خدمتیم تا وقت اجازه بدهد و راهنمایی تصویری برای شما درست کنیم.

قرار است سرویس Voice Chat برای نوازندگی آنلاین شما در سایت و همچنین امکان پخش آنلاین موسیقی به پورتال اضافه شود تا دیگر از هر حیث کامل باشیم .

استفاده از کلمه پورتال و یدک کشیدن آن بسیار جرات زیادی می خواد.

کار بزرگی کردیم ره 3 ماهه را 15 روزه رفتیم . اتفاق خاصی نیافتاد فقط کمی بینایی چشمانمان ضعیف شدو دیسک کمر جای خودش رو به سی دی کمر داد .

انشاءالله که بتونیم هر روز از روز قبل بیشتر در خدمتتون باشیم . کاربر عادی در نت آهنگ بزرگترین و محترم ترین درجه است . پس قدر درجه خود را بدانید و با ما باشید تا ما هم از بودن شما انرژی بگیریم وگرنه همان بهتر که ما نباشیم اگر شما نیستید .

صمیمیت در نت آهنگ جدید کاملا در موازات قوانین جلو خواهد رفت . دوستیم . می خندیم . یاد می گیریم . یاد می دهیم . بحث می کنیم و به قوانین هم احترام می گذاریم .

برای موسیقی این مرز و بوم , جوانان دوست داشتنی ایرانی و تمام فارسی زبانان از جون دل مایه می گذاریم . به مثل قطره و دریا اعتقاد داریم و سعی می کنیم دریا بشویم .

قراره بزرگترین فروشگاه آنلاین موسیقی بشویم . شمایی که در شهرستان هستی نگران نباش نمی خواد بخاطر نبود امکانات دلسرد بشوی ما امکانات را برای تو به زودی فراهم می کنیم .

قراره برای نت آهنگ دفتر بگیریم رسمی بشویم فعالیت های بیشتری انجام بدهیم

قراره دوره تئوری موسیقی را تابستان تمام کنیم دوره بعدی را شروع کنیم و همینجور جلو برویم

قراره گروه ارکستری که هسته اش در حال شکل گیری هست رو سر و سامون بدیم بچه ها رو دور هم جمع کنیم

سری مسابقات نوازندگی و آهنگسازی با عنوان لیگ برتر نت آهنگ در مرحله تهیه آیین نامه هست . به زودی بزرگترین رویداد موسیقی در اینترنت را افتتاح می کنیم .

سورپرایزی برای دوستانی که اهل نت هستند داریم .

سرویس وبلاگ هم که دیگه نگو و نپرس . امیدوارم وبلاگ نویسای عزیز در حیطه موسیقی افتخار بدهند در یک پورتال تخصصی به فعالیت سازندشون ادامه بدهند .

تبلیغات وبلاگ نت آهنگیتون در نت آهنگ رایگان هست . به بهترین وبلاگ ها جایزه می دهیم و برای پربازدیدها تبلیغات رایگان داریم

مقالات و اخبار قراره فعالیتشون گسترده بشود . در در سالن کنسرت ها می خواهیم نیرو بگذاریم واسه تهیه خبر و مصاحبه و امور تبلیغاتی

دایرکتوری سایت های موسیقی را برای تبدیل شدن به مرجعی برای علاقمندان به موسیقی راه انداختیم

برای دوستان گلم سرویس خبرنامه رو راه انداختیم سرویسی که بنده به شخصه هنوز جایی با این امکانات ندیدم اگه شما دیدید بگید .

امید است شما دوستان که قراره از این امکانات استفاده کنید راضی باشید . لذت برید . اگه شما راضی باشید ما هم راضی هستیم . و بالعکس .

از خداوند متعال تشکر می کنم که نیم نگاهی به ما داشت و امیداست از این به بعد نیز هوای ما رو داشته باشه . تلاش کردیم . تلاش کردید . در جهت پیشرفت همدیگر و تلاش کردند در جهت سرکوب ما . ما موفق شدیم چون با هم بودیم از ته دل کار می کردیم .

همتون رو دوست دارم و تا زنده ام به موسیقی و ایرانی مثل یک سرباز خدمت می کنم ولی در کنار شما
کوچیک شما امیر

hamidviolon
Thursday 19 June 2008, 04:51 PM
مرسی از تغییراتتون . و بسیار تشکر می کنم از شما به خاطر راه اندازی چنین سایت مفیدی . بر خلاف سایت های ................... که بسیار زیاد هم هستند واقعاً از شما تشکر و قدر دانی می کنم . مرسی مرسی مرسی

arta_note
Friday 20 June 2008, 12:26 AM
زیباست خیلی...
ممنون که اینقدر در تلاش و اهمیت دادن به این پایگاهید...
دست ها و دل هایتان خالی از غیر...

shbaharehs
Friday 20 June 2008, 01:11 AM
امیر جان بخاطر همه ی زحماتتون ممنون و خسته نباشید. از همه ی بچه های سایتم تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه شاهد پیشرفت نت اهنگ باشیم.
ممنون

sawas
Friday 20 June 2008, 10:08 AM
زیباست خیلی...
ممنون که اینقدر در تلاش و اهمیت دادن به این پایگاهید...
دست ها و دل هایتان خالی از غیر

Amir
Friday 20 June 2008, 11:27 AM
با تشکر از همگی

تازه واردینی که هنوز پورتال سایت را ندیده اند از لینک زیر استفاده کنند

:8ysyvb:
You can see links before reply (You can see links before reply)
:Laie_28:

Hes_r
Friday 20 June 2008, 01:33 PM
با سلام

به همه ی دوستان تبریک میگم این تحول بزرگ رو

من پس از چندین سال حضور در نت چنین پورتال بی نظیری را در سایت ایرانی ندیده ام چه برسه به سایت موسیقی .

ان شا الله با تلاش شما دوستان سایت به جایی برسه که همه نقش این سایت در پیشرفت موسیقی رو درک کنند .

تمام ما مسئولین نت آهنگ به کمک شما کاربران گرامی نیازمندیم و از همتون دست یاری میخوایم ... چون بدون شما نه مطالب سایت ارزش داره و نه میشه به مطالب سایت به سرعت افزوده شه .

امیدوارم فعالیت همه کاربران رو نه تنها در انجمن بلکه در تمام بخش های سایت مثل بخش نت ها و بخش مقالات و ... ببینم .

شاد باشید

یا علی

ماریا
Friday 20 June 2008, 01:43 PM
واقعا خدا قوت خسته نباشید روز به روز همه چیز مفیدتر و سازنده تر از قبل میشه

همیشه برقرار و شاد باشید
همواره سبزو سر افراز باشید

tarane
Friday 20 June 2008, 03:26 PM
با تشکر و خسته نباشید به تلاش سبزتان!

maryam.w
Friday 20 June 2008, 04:50 PM
عاليه . تبريك ميگم . اميدوارم هميشه اينقدر موفق پيش برين.....!

yula
Friday 20 June 2008, 05:03 PM
مرسي

marzi_a1732
Friday 20 June 2008, 06:49 PM
ایول
خسته نباشی
و انشاءالله برای باقی راه هم موفق باشی

:ilovemusic:

Khashayar
Friday 20 June 2008, 10:11 PM
درود.
بسیار خرسندیم از این تحولات که در این پرتال که میشه گفت اولین پرتال موسیقی کشور هست که تا به الان به صورت جدی و مداوم و با زحمات زیادی از جانب افراد زیادی از جمله امیر خان و ... به فعالیت حرفه ای خود ادامه داده و جای قدر دانی از زحمات این عزیزان داره.و من از طرف خودم خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت میکنم.و اعلام میکنم در کنار شما خواهم ماند و با دگر دوستان فعالیت خواهیم کرد.اما میخواستم بگم که حال که نت آهنگ متحول شد چه خوب که ما هم متحول بشیم و با تحول خودمون و فعالیت هامون این تحولات رو دو چندان کنیم تا بتونیم شاید کمکی به موسیقی زنگار بسته این کشور کنیم.و در کنار هم اوقات خوب و هنری رو داشته باشیم.
سپاس.
(اشو)

onlymusic
Saturday 21 June 2008, 06:48 AM
خیلی کار بزرگی کردید و کلا یک سایت تخصصی عالی دارید. البته من واقعا هیچ تخصصی ندارم و فقط یه استفاده کننده صرف هستم. امیدوارم روزبروز موفق تر باشید و کارهای ارزنده تری انجام بدید.

Babak_mix
Saturday 21 June 2008, 07:34 AM
:ilovemusic:
سپاس بر اين همه غيرت و پشتكار...

نت آهنگ، سايتي ماندگار در اذهان موسيقي دوستان وطن.

akanani
Saturday 21 June 2008, 07:44 AM
با تشکر از زحمات دوستان . خسته نباشید

Mr.Jengir
Saturday 21 June 2008, 01:35 PM
سلام
تبریک می گم. واقعا نت آهنگ خیلی خوب شده. تحول بزرگی بود. ممنون از زحماتتون

Soheil Nouri
Saturday 21 June 2008, 10:34 PM
سلام امیر جان
خیلی خوشحالم که بالاخره این انقلاب در نت آهنگ (دنیای موسیقی) به وقوع پیوست. اینو دیگه هر کسی میتونه بفهمه که همچین امکاناتی در هیچ یک از سایتهای تخصصی وجود نداره و خصوصا وبلاگ که به تنهایی خودش حرفای زیادی برای گفتن داره.
اول از همه سلامتی خودت و همسرت و سپس موفقیت در کارهات رو برات آرزو میکنم.
موفق و پیروز باشی

سهیل

Amir
Saturday 21 June 2008, 11:33 PM
سلام سهیل جان خیلی ممنونم

آرزوی موفقیت روز افزودن در تمامی زمینه های زندگی رو برات می کنم

راستی دوستان لوگوی سایت هم کار سهیل عزیز هست اگه با ماوس تشریف ببرید روی لوگو متوجه می شوید یه پا هنرمنده واسه خودش

با تشکر

helenmortazavi
Saturday 21 June 2008, 11:37 PM
سلام خسته نباشید. واقعا دستتون درد نکنه.امیدوارم که روزی برسه که هر کسی اطلاعاتی از موسیقی خواست به دست بیاره بیاد تو نت آهنگ بازم ممنون و خستتتتتتتتتتتتته نباشید.

farzad226
Sunday 22 June 2008, 06:59 AM
very good

shahab_f777
Sunday 22 June 2008, 10:01 AM
این تحول بزرگ رو به همه ی دوستان تبریک میگم
واقعا به هر کسی که تو این سایت فعالیت داره خسته نباشی میگم
بابا دمتون گرررررم
واقعا حل کردمYou can see links before reply

m_vilon
Monday 23 June 2008, 01:49 PM
دست همه کسانی که واسه این سایت زحمت می کشن تا نشون بدن تو ایران هم میشه تو دنیای مجازی knowledge sharing کرد؛ درد نکنه، مخصوصاً مدیریت سایت، آقا امیر،
زنده نگداشتن موسیقی و فرهنگ ایرانی وظیفه ماست.

A.Sad
Monday 23 June 2008, 03:55 PM
جا داره منم این موفقیت رو به همه اعضای نت اهنگ تبریک بگم.
واقعا سایت داره روز به روز پیشرفت میکنه و هر روز افراد حرفه ای تری میان و عضو میشن.
از همه ی مدیران خوب و با تجربه ی سایت بخصوص امیر جان هم تشکر می کنم و این موفقیت روبهشون تبریک میگم.

eminem_d12n
Tuesday 24 June 2008, 12:12 AM
دم شما گرم

Amir
Tuesday 24 June 2008, 12:43 AM
به به داداش نیما شما کجا اینجا کجا

بچه ها نیما جان پسرخاله بنده هستند هواشو داشته باشید

Vahid_FDR
Tuesday 24 June 2008, 10:16 AM
واقعا دستتون ندرده

755
Tuesday 24 June 2008, 10:21 AM
باز هم این نکته را متذکر میشوم که واقعا دست یکی یکیتون درد نکنه

755
Tuesday 24 June 2008, 10:28 AM
اگر من چند تا سوال تخصصی داشته باشم باید کی ببینم ؟

Leon
Tuesday 24 June 2008, 11:31 AM
اگر من چند تا سوال تخصصی داشته باشم باید کی ببینم ؟

برادر،من رو بايد ببينی!لول

شما هر سؤالی که داريد رو در بخش مربوطه ميتونيد عنوان کنيد،ولی نه در اين تاپيک،به اسم تاپيک دقت کنيد لطفاً.

onlymusic
Tuesday 24 June 2008, 02:35 PM
بنده هم به نوبه خودم تحولات ایجاد شده در اینجا رو تبریک عرض کرده و برای همه اعضا و علی الخصوص کسانی که زحمت می کشند در جهت ارتقاء این پورتال موسیقی آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

Ali janghorban
Wednesday 25 June 2008, 01:12 AM
salam
Ba tashakor az zahamate shoma vaseh hame dostan arezoyeh movafaghyat daram

Babak_mix
Wednesday 25 June 2008, 07:16 AM
salam
Ba tashakor az zahamate shoma vaseh hame dostan arezoyeh movafaghyat daram

سلام دوست عزيزم، عضويت شما رو در سايت خودتون تبريك عرض ميكنم و از لطف شما سپاسگزارم...

فقط يه خواهش كوچولو داشتم : اگه محبت كنيد براي رعايت قوانين سايت و شكوفايي زبان فارسي از اين بعد به زبان شيرين فارسي مطالبتونو تايپ كنيد .

موفق و پيروز باشيد Babak

saeed.violon
Wednesday 25 June 2008, 02:40 PM
سلام ممنونم

kaka
Sunday 29 June 2008, 10:14 AM
سلااااااااااااممممممم به همه

واییییییییییی چه خوشکل شده نت آهنگ بابا دمتون گرم چه کولاکی کردین ها اا..

امیر خان آقا حسام و بقیه دوستان واقعا خسته نباشید :ilovemusic:

بدون هیچ مبالغه ای ...نت آهنگ یعنی بهترین :ilovemusic::guitarplay2:

farzad121
Saturday 28 May 2022, 05:19 PM
You can see links before replyالجنيه-المصري-مقابل-اليورو/You can see links before replyالليره-التركي-مقابل-الدولار/You can see links before replyالليره-التركيه-على-الليره-السوريه/You can see links before replyاشكال-العملات-الورقية-واسمائها/You can see links before replyالدولار-امام-الليره-التركي-32445/

mehdifulot
Thursday 9 June 2022, 02:07 AM
You can see links before reply

mehdifulot
Friday 10 June 2022, 08:03 AM

mehdifulot
Sunday 12 June 2022, 01:56 AM

mehdifulot
Monday 13 June 2022, 04:28 AM