PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه شدن درجه مدیریت بازرگانی به نت آهنگ

Amir
Saturday 21 June 2008, 08:46 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان

براساس برنامه ریزی های از قبل انجام شده برای ایجاد روابط تجاری و فرهنگی در محیط خارج از دنیای مجازی درجه مدیریت بازرگانی به سایت اضافه شد

به دوست و همکار عزیزم جناب آقای مهندس جواد بشارتی با آی دی omid646 (You can see links before reply) به عنوان اولین مدیر بازرگانی پورتال نت آهنگ تبریک می گویم .

دوستان از این به بعد از نت آهنگ بیشتر خواهید شنید . مصاحبه های جنجالی در راه است . همکاری با گروه های بزرگ موسیقی و حضور در کنسرت های بزرگ کشوری و تبلیغات موزیسین های بزرگ به طرق مختلف از برنامه های اولیه بخش بازرگانی است

به نت آهنگ هرچه بیشتر نزدیک بشوید تا در موفقیت های این مجموعه شما نیز سهیم باشید . بودن شما برابر است با حضور پررنگ تر ما

امید است که روز به روز پیشرفت کنیم

با تشکر
موفق باشید

.t.A.T.u
Saturday 21 June 2008, 08:49 PM
سلام!
منم به آقای مهندس بشارتی تبریک عرض می کنم و امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشند...

Khashayar
Saturday 21 June 2008, 09:49 PM
تبریک هم به مهندس بشارتی هم به شما برای این همه پیشرفت.
بودن انلاین در عرصه های موسیقی کشور یکی از کمبودهای پرتال بود که با اومدنش خیلی اتفاق خوبی خواهد بود.

Hmd_N
Saturday 21 June 2008, 10:50 PM
با سلام به جناب مهندس بشارتی

منم به نوبه ی خودم به شما تبریک می گم و آروزی سلامتی و موفقیت در تمام امور کاری و زندگی را برای شما آرزومندم.

و تبریک به امیر جان و نت آهنگ که اینچنین پرقدرت به سوی پیشرفت هر چه بیشتر قدم بر میدارین.

Babak_mix
Sunday 22 June 2008, 07:31 AM
من هم به نوبه خودم ورود جناب بشارتي را به جمع نت آهنگيهاي عزيز تبريك و شاد باش عرض مي كنم...

آرزوي بنده موفقيت همه Babak

Majed
Sunday 22 June 2008, 09:58 AM
من هم وجود آقای بشارتی رو نقطه عطفی میدونم برای پیشرفت سایت در دنیای غیر مجازی...

و به سهم خودم به ایشون حضورشون رو تبریک میگم..

انشالا موفق باشی

Besharati
Sunday 22 June 2008, 11:26 AM
با سلام خدمت سروران گرامی من هم از اینکه سعادت همکاری نصیب من شد بسیار خوشحالم.
با توجه به گسترش ونواوری سایت موزیک پرتال و افزایش بی سابقه اعتبار سایت در بین اهالی موسیقی وموسیقی دوستان ودرخواست بازدیدکنندگان.باعث لزوم افزایش فعالیتهای بیرونی سایت شد.وچشم اندازه هایی که مدیران سایت در گذشته متصور بودند در حال تحقق است و چیزی نیست جزء اعتلای موسیقی در کشور عزیزمان.
بزودی با بزرگان موسیقی ایران ارتباط قویتری برقرار خواهیم کرد
اسپانسر و برگزار کننده کنسرت های موسیقی در کشور خواهیم شد.
کار ساخت آلبوم های موسیقی را با کمک شما دوستان بعهده میگیریم
مصاحبه های از نگاه نو وجدید با انهایی که شما دوست دارید انجام خواهیم داد.
تیم نوازندگان و آهنگسازان وترانه سراهای نت اهنگ را منسجم ویکپارچه سازی میکنیم.
و...

((دوستان گرامی حرفها بسیار است ومن نمی خواهم از حوصله شما خارج شودلطفاً نظرات و پیشنهادات خودتان را برایم ارسال کنید)) با تشکر:بشارتی

behnam_Akb
Monday 23 June 2008, 11:22 PM
ممنون آقای بشارتی
ما منتظر تحولات مسیر دهی شده از سمت شما هستیم :aq

mehdifulot
Saturday 18 June 2022, 02:38 AM
You can see links before reply