PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی استاد

exelero
Monday 23 June 2008, 07:28 PM
اگه ممکنه یه استاد تار به من معرفی کنید . (تهران حوالی صادقیه)
آخه مبتدی ام !!!!!!!!!!!!!!

Babak_mix
Tuesday 24 June 2008, 01:54 PM
دوست عزيزم ضمن عرض خوش آمدي گويي خدمت شما، اگر با اين دو مورد به نتيجه نرسيديد بگيد تا براتون موارد ديگه اي رو معرفي كنم...

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ
موقعيت : شمال و غرب تهران
استاد : مسعود حاجی حسن
تلفن تماس : 09125487930
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ
آموزش خصوصی تار و سه تار توسط پوریا سبزواری
تکنواز ارکستر سنتی شماره یک 1 تالار وحدت
با سبکی جدید و نوین در زمینه آموزش
موبايل : 3654 288 0912
تلفن : 02144732399

با آرزوي موفقيت Babak

arian
Tuesday 24 June 2008, 02:39 PM
من هم با اجازه دوستان ميتونم استاد آرش سالمي داماد مرحوم حسين ملك شاگرد مرحوم رضا وهداني ، حبيب ا.. صالحي ، جليل شهناز را معرفي كنم .منطقه گيشا ، تلفن :88278482

Khashayar
Tuesday 24 June 2008, 02:53 PM
ارش سالمی کارش بد نیست.داماد استاد ملک هم هست اما قدیما که من پیشش بودم تو خود اموزش گاه ملک تو دروازه دولت بود البته اون موقع خود استاد ملک هنوز زنده بود و چه مرد نازنینی بود.یادش گرامی.ارین جان میشه دقیقا بگی کجای گیشا اومده؟

arian
Tuesday 24 June 2008, 03:44 PM
جناب آرش سالمي دوست عزيز و مدير مكتب ملك بودند هم در دروازه دولت و بعد ها هم در زير پل صدر ، ميدونيد كه هنوز شاگردان مرحوم حسين و اسدا... با ايشان همكاري مي كنند مثل آقاي فيروز بخت كه پس از مرحوم اسدا... رياست اركستر ايشان در صدا و سيما را بر عهده داشتند.ايشان در گيشا ، خيابان پيروزي غربي ، مجتمع تجاري ستاره نصر هستند ولي چون هميشه حضور ندارند ، چنانچه تلفن اشاره شده را بگيريد معمولا بر روي موبايلشان دايورت است و جوابگو هستند . البته امروز راهي شمال هستند دفترشون تعطيل است مگر آقاي فيروز بخت كلاس داشته باشند . هر موقع پيغامي داشتي بگو ، بهش ميگم.زياد مي بينمش. در ضمن سايت ايشون را هم در حال طراحي است و بخشي به عنوان يادگار ملك در آن هست كه تمام عكسهاي ملك در آن جمع آوري شده حدود 600 تصوير . بسيار زيبا و جالب خواهد شد.اگر دستوري بود بنده در خدمت هستم.