PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مژده به کاربران سایت

Amir
Tuesday 24 June 2008, 12:20 AM
با سلام

بالاخره طلسم بخش نت ها شکسته شد و یک مسئول قابل برای این بخش پرطرفدار انتخاب کردیم

از طرف خودم به روح الامین هنرور ( rooholamin (You can see links before reply) ) تبریک می گویم

انتخاب مسئول برای بخش نت ها شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی دارد . امین عزیز از هفت خان رستم یه جورایی رد شدند و به این عنوان منصوب شدند

مسئولیت کامل بخش های درخواست نت نیز با ایشان هست و انشاءالله کم کاری و بدقولی های بنده به علت مشغله ی فراوان را قرار است جبران کنند . شما هم در حرکت بزرگ تبدیل شدن بخش نت های نت آهنگ به بزرگترین آرشیو نت به زبان فارسی به ما کمک کنید .

امین جان منتظر باش درد و دل با شما زیاده

با تشکر
موفق باشید

Hmd_N
Tuesday 24 June 2008, 12:24 AM
منم به آقای روح الامین بسیار تبریک میگم و انشااله شاهد پیشرفت هر چه بیشتر بخش نت های نت آهنگ که یکی از بخش های مهم نت آهنگ می باشد باشیم !

به امید موفقیتهای هر چه بیشتر

beatbox
Tuesday 24 June 2008, 12:28 AM
منم به این دوست عزیز تبریک میگم

Kamanche
Tuesday 24 June 2008, 01:00 AM
با سلام منم به روح الامین خان تبریم میگم . واقعا که بخش نت یه نفر رو برای مدیریت می خواست.
راستی روح الامین جان من 5-4 روزی میشه یه نت برای بخش نت فرستادم هنوز تایید نشده.خواستم بگم یه سرکی بکشی ببینی مشکلی داشته ، قضیه ش چیه .
اینم اولین در خواست از شما:8ysyvb:
موفق باشید.

Babak_mix
Tuesday 24 June 2008, 06:54 AM
امين عزيز بهتون تبريك ميگم چون ميدونم امير جان در انتخاب مديريتها خيلي دقيق و سختگير هستند...

اطمينان دارم كه انتخاب شايسته خودتونو با فعاليت و تلاش در اين بخش به تمامي دوستان نشون خواهيد داد و بزودي نت آهنگ تبديل به بزرگترين بانك نت فارسي (مرجع نت ها) خواهد شد...

ارادتمندت Babak

akanani
Tuesday 24 June 2008, 07:25 AM
سلام منم به آقای هنرور از طرف خودم تبریک می گم

.t.A.T.u
Tuesday 24 June 2008, 08:38 AM
سلام، من هم به آقای روح الامین تبریک می گم و آرزوی موفقیت براشون دارم.

Leon
Tuesday 24 June 2008, 11:39 AM
:53: من هم به ايشون تبريک ميگم.:53:

Majed
Wednesday 25 June 2008, 07:37 AM
من هم حضور ایشان رو در جمع صمیمانه مون تبریک میگم....

خیلی خوشحالم که 1 دوست هنر مند دیگر به جمع دوستانم اضافه شد...

انشالا موفق باشی...

کاری هم بود ما در خدمتیم

hichnafar
Wednesday 25 June 2008, 09:03 AM
سلام
جناب روح الامین منم تبریک می گم
امیدورام همیشه موفق باشید .

Guitaro
Wednesday 25 June 2008, 04:28 PM
خب ، روح الامین جان ، تو دارینوس که به جایی نرسیدی ، ببینیم اینجا چیکار میکنی ! You can see links before reply

موفق باشی You can see links before reply

ماریا
Wednesday 25 June 2008, 05:27 PM
منم تبریک عرض میکنم امیدارم که شاهد پیشرفت روز افزون این بخش سایت ،بیش از پیش باشیم

سبز باشید و سر افراز

Rooholamin
Wednesday 25 June 2008, 06:51 PM
سلام دوستان

واقعاً ممنونم. لطف دارید بهم. امیدوارم بتونم از پس این مسئولیت خفن بر بیام. پشتیبانی تون دلگرمی بزرگیه برام. ایشالله برنامه های ویژه ای برای بخش نت ها داریم. کلی نت هست که باید رو بانک بریزیم.

امیر جان از شما هم ممنونم. خیلی مخلصم و بابت اونشب هم واقعاً متأسفم. قصدی نداشتم.(:ilovemusic:)

farzad121
Saturday 28 May 2022, 12:36 PM
You can see links before replyتوقعات-اسعار-الذهب-2022/You can see links before replyنسبة-أرباح-الودائع-في-الكويت/You can see links before replyوظائف-شركة-الفوسفات-2022/You can see links before replyماذا-نفعل-للمحافظة-على-الطاقة-الكهربا/You can see links before replyتوقعات-سهم-أرامكو-بعد-سنوات/

mehdifulot
Thursday 9 June 2022, 09:16 PM
You can see links before reply