PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما چیه؟ ( بحث در مورد نرم افزارهای آهنگسازی )

beatbox
Thursday 26 June 2008, 07:28 PM
وقتی من داشتم با چند تا اهنگساز صحبت میکردم همه میگفتن وقتی کسی کار با یه نرم افزارو شروع میکنه باید با اون نرم افزار ادامه بده و هی نرم افزار اهنگ سازیشو عوض نکنه .یعنی مثلا وقتی شما کار با کیو بیس رو شروع میکنی نباید بری با اف ال کار کنی نظر شما چیه.

Babak_mix
Saturday 28 June 2008, 09:45 AM
به نظر بنده هر نرم افزار امكانات خاصه خودشو داره و وقتي شما در قسمتي از پروژه خودت مثلاً به افكتي احتياج داري كه توي مثلاً نرم افزار كيوبيس وجود نداره، اونوقت شما مجبوري از نرم افزارهاي مكمل استفاده كني تا بتوني اون چيز دلخواه خودتو در بياري و تنها به يك نرم افزار واحد اكتفا نكني چون بالاخره هر برنامه اي نقاط ضعفي هم داره...

(اگه بازم توضيحات بيشتري خواستي من در خدمتت هستم)

A.Sad
Saturday 28 June 2008, 03:26 PM
منم قبول دارم. هر شرکتی روی یه زمینه قویه بهتره بگردی ببینی کدوم کارتو بهتر راه میندازه. برای مثال شاید سونار یه کاریو خوب انجام نده ولی اف ال تو همون زمینه قوی باشه.DJ AVR IRIS (You can see links before reply) ای rewired که گفتی چیه یه کم دربارش توضیح میدی

Khashayar
Saturday 28 June 2008, 03:55 PM
اصولا باید سعی بر این داشته باشی که ابتدا آهنگت رو بیاری رو کاغذ و بعد شروع به ظبط اون اما.یعنی با نرم افزار اهنگ نسازی و فقط از نرم افزار به عنوان یه ابزار استفاده کنی.اما این که تو محیط یکی از این نرم افزارها وارد بشی و زیرو بمش دستت بیاد خیلی مهمه.بعد میتونی افکتها و ابزار های دیگه تنظیم صدا و سمپلها و سازها و .... رو به اون نرم افزار اضافه کنی و چون به محیط اون نرم افزار کاملا آشنا هستی بهتر و بیشتر میتونی مانور بدی و کار دقیق تری رو ارائه بدی.ببین چه سبکی میخوا کار کنی چه انتظاراتی از نرم افزارت میخوای و توانایی خودت در چه حد هست بعد نرم افزارت رو به روی این فاکتورها انتخاب کن و کار کن.

beatbox
Saturday 28 June 2008, 08:18 PM
من هم موافقم هم مخالف چون به نظر من اگه ادم اگه تو یه نرم افزار خدا بشه بهتره که تو چند نرم افزار در حد معمولی باشه.اما هیچ نرم افزاری هم کامل نیست.

Babak_mix
Sunday 29 June 2008, 06:45 AM
سلام
دوستان عزیزم
نفهمیدم طرف صحبتتون کی بو د ؟؟
در کل من نگفتم ترنس نمیشه رو کاغذ اورد یه بار دیگه بالا رو بخونید عزیزم شما تو تشخیص سبک مشکل دارید (البته ببخشید من رکم ) آخه کجا Acid . Electronic, allgemei به Trance ربط داره ؟!؟؟؟
در ضمن میگم نمیشه نمیشه ,عزیزم حالا شما روش ابدایی زدین خوب اون یه بحثه دیگس !! در ضمن تمامیه سکوئنسر ها شبیه هم نیستن اگه بودن rewired برای چی اومد !!؟؟؟

دوست عزيزم با احترام لطفاً لحن صحبتت رو عوض كن و پستي كه زدي رو ويرايش كن، ما اومديم اينجا از اطلاعات هم استفاده كنيم، براي رو كم كني يا كل كل نيومديم جاي اين كارا اينجا نيست، بنده حودم خيلي جاها از اطلاعات خوب خودت و دوستاني كه در اين تاپيك پست زدن استفاده كردم، پس خواهشاً حداقل در بخشي كه بنده حقير مسئولش هستم از اين موارد پيش نياد چون من روي اين موضوع فوق العاده حساسم...

البته اين لحن بنده رو هم ببخشيد ولي واقعاً دوست ندارم بين دوستان عزيزم حتي كوچكترين ناراحتي پيش بياد، بازم ببخشيد كه جسارت كردم...

(دوست عزيز، تمامي پستهاي شما در اين تاپيك به دليل رعايت نكردن قوانين، حذف شد)

قربونه همتون Babak

MehRun
Thursday 27 November 2008, 04:30 AM
به نظر من تسلط روی 2 تا محیط کاری دیجیتال ضروری هست . من به شخصه ترکیب ریزن و کیوبیس رو ترجیح میدم

در مورد اینکه کدوم برنامه قوی تره میتونم بگم این حرف چرندی بیش نیست و شناخت روی یک نرم افزار خیلی مهم هست .

hkh
Thursday 27 November 2008, 07:59 AM
به نظر من دونستن مباني خيلي مهمتر از دونستن نحوه كاربا نرم افزاره.

مثلاً شما فكر كنيد كه نت آهنگ بخواد به نرم افزار براي چت آنلاين درست كنه.

مي تونيد مطمئن باشيد كه حتماً نرم افزاري مشابه Yahoo!Messenger هست.

چون سالهاست ايراني ها دارن ازش استفاده مي كنن و به نحوه كار باهاش آشنا هستند و بهش عادت كردند.

و اگه غيراين باشه اون نرم افزار مورد استقبال قرار نمي گيره مثل داستان شركت NetScape

يا اگه مثال ديگه بخوام بزنم درمورد زبان هاي برنامه نويسيه.

مثلاً كسي كه به C++ وارده، راحتر ازديگران مي تونه JavaScript يا php ياد بگيره!

چون ساختارهاي بسيار مشابه اي دارن.

همه اينا رو گفتم كه بگم كه در انتخاب نرم افزار نبايد دودول باشيد.

تمام نرم افزار هاي آهنگ سازي از يه ساختار مشابه استفاده ميكنن.

وقتي به FL مصلت باشيد، خيلي زود به سونار يا نرم افزار ديگه اي مي تونيد مصلت بشيد.

چون همشون از اصول و مباني يكساني پيروي مي كنن.

به نظرم در انتخاب هرنرم افزاري، بيشتر از اينكه بخوايد به حرف ديگران گوش كنيد، ببينيد كه خود شما كارتون رو با كدوم سيستم سريعتر و راحتتر ميتونيد راه بندازيد.

به محدوديت نرم افزارها فكر نكنيد و به خلاقيت خودتون اعتماد كنيد!

بازم مطمئنم خيلي ها حرفم رو قبول ندارن ولي اين نتيجه تجربه كار كردن من باصدها نرم افزار بود!