PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به کجا چنین شتابان ؟

Amir
Saturday 28 June 2008, 11:47 AM
براستی به کجا چنین شتابان ؟

از دو هفته پیش تا کنون دائما در حال تغییر و تحولات سازنده بودیم و استقبال بیش از اندازه از خدمات جدید تا بدان جا رفته که مجبوریم تا آخر این ماه هم قدرت سرور را بیشتر کنیم و هم سیستم نرم افزاری سایت را . تا جوابگوی تمامی بازدیدکنندگان باشیم .

پیرو اخبار خوشی که از دو هفته پیش برای شما داشتیم . خبر خوش دیگری نیز برای شما داریم

بالاخره گروه مقاله نویسان نت آهنگ تشکیل شد

گروهی که شکل گرفت فقط و فقط برای اینکه ما از این پس مقالات اختصاصی داشته باشیم . پژوهش های جدید انجام دهیم و کار مفید و نویی را در زمینه موسیقی انجام دهیم . چون به عقیده من انتشار یک مقاله جدید خیلی بیشتر از کپی کردن 100 مقاله از جاهای دیگر ارزش دارد .

گروه مقاله نویسان نت آهنگ با مدیریت جناب آرین ( arian (You can see links before reply) ) از امروز رسما شروع به کار خواهد کرد . از این به بعد شما می توانید مقالات مورد علاقه خود را حتی درخواست دهید تا برای شما آماده شود .

آرین عزیز ( استاد بنده ) به همراه افراد دیگری که خودشان انتخاب خواهند کرد . مقاله های تمامی سبک ها و سازهای موسیقی را پوشش خواهند داد و انشاءالله با حضور و کمک شما دوستان این زحمتکشان انرژی گرفته و رسالت خود را به خوبی انجام می دهند . همانطوری که به بخش های اخبار و بالاخص نت ها تا به اینجای کار لطف داشتید امیدواریم در ادامه نیز لطف شما شامل حال ما شود .

در طی روزهای آتی منتظر خبر و تحول بزرگ جدیدی باشید ( از این پس هر هفته به یاری خدا یک خبر خوب )

براستی به کجا چنین شتابان ؟

mahtab2003
Saturday 28 June 2008, 12:02 PM
چه كنم كه بسته پايم؟!

arian
Saturday 28 June 2008, 12:03 PM
از حسن نظر امير خان بسيار متشكرم ،
در اين راه اميد به كمك دوستان عزيز و خوبم دارم . از همين لحظه دست تك تك دوستان مدير و مسئول و كاربران گرانقدر را مي بوسم و از زحمات بسيار والاي آنها در تحقق خواسته هاي جامعه موسيقي كشور در معرفي ،اعتلا و گسترش بيش از پيش اين هنر و هنرمندان آن تشكر ميكنم. بي شك زحمات اصلي بر عهده آنان خواهد بود و حقير به عنوان هماهنگ كننده از تمام توانم جهت معرفي آثار گرانقدر آنان تلاش خواهم كرد.

farzad226
Saturday 28 June 2008, 12:05 PM
بسیار عالی.موافقم

Khashayar
Saturday 28 June 2008, 03:36 PM
تبریک میگم برای اینهمه کار مفید.
آرین جان به شما هم تبریک میگم میدونم که به خوبی میتونی این کار مهم رو انجام بدی.
مقالات تخصصی در مورد موسیقی بسیار سازنده هست و ذهن نوازنده ها و موزیسین های جوان ما رو باز میکنه.امیدوارم گوناگونی مقالات در حدی بشه که بتونه نیاز تمام افراد رو بر آورده کنه.

Majed
Saturday 28 June 2008, 04:55 PM
آریان عزیز واقعا شایستگیش رو در این زمینه به همه اثبات کرده و بابت حسن انتخاب امیر بهش تبریک میگم....

انشالا به زودی با پیشرفت بخش مقاله و اخبار توسط تاتو عزیز به جای هارمونی تاک اسم نت آهنگ سر زبان های همه باشه ...

به امید پیروزی

ماریا
Saturday 28 June 2008, 05:27 PM
از حسن ا نتخابتون تشکر میکنم
امیدوارم که همواره موفق باشید

maryama
Saturday 28 June 2008, 06:13 PM
همیشه دنبالش بودم.خیلی خوبه

marzi_a1732
Saturday 28 June 2008, 06:54 PM
جالبه
دقیقا مثل بقیه ی قسمت های سایت
واقعا خسته نباشید

Leon
Saturday 28 June 2008, 06:57 PM
بله رفيق شفيق من،آقای آرين،
مطمئن هستم ارين از اون دسته انسانهاست که هر پستی رو بهش بديد،به نحو اهسن انجام ميده،به هر خيلی خوشحالم که يکی از مهمترين مسوليت ها به ارين داده شده،و در آينده شاهد موفقيت بيشتر سايت و مهم تر باروری علمی موسيقی هستيم.

ehsansantoori
Saturday 28 June 2008, 08:58 PM
کار جالبیه .. مرسی

Hmd_N
Sunday 29 June 2008, 12:12 AM
مرسی مرسی واقعا انتخابی به جا و شایسته بود !

تبریک می گم و خسته نباشید به آرین خوبم و امیر جان عزیز، واقعا جناب آرین انتخاب خوب و شایسته ای واسه ی بخش مقالات نت آهنگ هستند البته آرین جان با صحبت شیوایی که دارند و و اطلاعاتی که تا به الان تو نت آهنگ برای دوستان و علاقه مندان به موسیقی گذاشتند، نشان دادند که شایستگی مدیریت در بیشتر قسمتهای نت آهنگ رو دارا می باشند.
واقعا یکی از دوستان خوب بنده هستند که من از دوستی و آشنایی به ایشون افتخار می کنم !

قربونت

artan
Monday 30 June 2008, 04:14 PM
:guitarplay1:saham dustan man artan hastam...
khoshhalamke ozve in sait shodeam.. mam etelaat mosigim ziadeage soali dar morede guitar bargi o acousti darin man dar khedmatam..

arian
Monday 30 June 2008, 04:20 PM
سلام آرتان عزيز به اين سايت خوش اومدي ، خيلي خوشحال ميشيم كه بتونيم از دانش شما استفاده كنيم لطفا جهت همكاري بيشتر در مقالات و امكان ارسال پيام هاي شخصي به شما در بخش پروفايل خودتون گزينه دريافت پيام شخصي را فعال كنيد.در ضمن نكته اي هم هست كه طبق قوانين سايت جهت سهولت دريافت پيام صحيح شما لطفا حتما فارسي پست بزنيد .تشكر

holyfeeling
Tuesday 1 July 2008, 09:21 AM
به هر آن کجا که باشد بجز این سرا سرایم

Babak_mix
Tuesday 1 July 2008, 10:16 AM
بنده يه خورده دير رسيدم، ولي ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازه است، آرين جان در يكي از پستهاي قبليم به اين نكته اشاره كردم كه امير خان در انتخاب مسئولين و مديران قسمتهاي مختلف سايت بسيار حساس و سختگير هستند، و كسي كه مسئوليت بخشي بهش سپرده ميشه اولا راه سختي رو طي كرده دوماً بدون شك لايقش بوده، پس از همينجا و همين وقت عزيز سمت جديدت رو بهت تبريك مي گم، و نه اميدوار بلكه مطمئن هستم كه قسمت مقالات در آينده اي نزديك يكي از پربارترين و پربازديدكننده ترين بخشها خواهد شد...

دستت رو ميفشارم و برات آرزوي موفقيت مي كنم.

Babak

Hes_r
Tuesday 1 July 2008, 11:30 AM
آریان جان بسیار بهت تبریک میگم .

مطمئنم کسی بهتر از شما نمیتونه این بخش رو مدیریت کنه .

از 3 ماهه پیش قرار بود شما مدیر یکی از بخش های انجمن شی ... که سعید هم باهاتون صحبت کرده بود .

متاسفانه به خاطر مشکلاتی که سایت داشت اصلا دوستان فراموش کردن .

ولی به نظر من خیلی بهتر شد ... چون شما واقعا توی قسمت مقالات خیلی عالی تر میتونی عمل کنی .

شاد باشید

یا علی

Amir
Tuesday 1 July 2008, 12:08 PM
البته آرین جان هنوز هم در بخش ویولن حضور دارند . به زودی با مدیریت آرین خان افراد مختلف با دیدگاه ها و تخصص در سبک های مختلف به تیم مقاله نویسان اضافه خواهند شد .

Amir
Wednesday 2 July 2008, 12:36 PM
اعضای گروه مقاله نویسان با مسئولیت جناب آرین به شرح زیر انتخاب شدند

Leon (You can see links before reply)

Sensation (You can see links before reply)

garfild (You can see links before reply)

Babak_mix (You can see links before reply)

ashoo (You can see links before reply)

Kamanche (You can see links before reply)

kaka (You can see links before reply)

ماریا (You can see links before reply)

خان (You can see links before reply)

این دوستان با کمک یکدیگر با شما خواهند بود . برای شما تلاش می کنند و توجه شما به سعی و تلاش آنها باعث خواهد شد تا انرژی بگیرند و به کارشان با قدرت هرچه بیشتر ادامه دهند

با تشکر
موفق باشید

mehdifulot
Sunday 12 June 2022, 04:45 PM
You can see links before reply