PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برای همکاری با یک دوست کمانچه نواز

mrm43665
Wednesday 2 July 2008, 12:54 AM
سلام دوستان
بی مقدمه بگم که من و چند نفر از دوستانم که حدود 2سالی هست گروهی جمع کردیم دور هم و ساز میزنیم و تجربیات و دستاورد های باور نکردنی رو هم به دست آوردیم تو این مدّت و با سابقه ی نوازندگی کمِمون. الآن هم دنبال 2 نوازنده ی جدیدِ کمانچه وسنتور هستیم. خواستم پیشنهادم رو برای همکاری، اینجا هم در میون بزارم با همه ی نت آهنگیها.
من 1سری مشخّصات از خودمون میگم اینجا و هر نکته ای ناگفته موند بپرسید تا حتمأ پاسخ بدم .
اهل تهرانیم. به طور ثابت 4خانوم و 4 آقا.
اعضای ثابت گروه ما بدون تغیراتی که داره می کنه : 2عدد تار و 1 تار باس و 1 کمانچه و 1 سنتور و 1 عود و 1 خواننده و 1 نوازنده ی استادِ کوبه ای بود . که گاهی به اقتضای کار دوستانی به ما اضافه می شدند.
بازه ی سنی از 17 تا 24
هدف اصلی فقط تجربه بود ولی تو این مدّت ، منجر به 4 تا اجرا شد که اخرین اون به مناسبت بزرگداشت فردوسی در کاخ نیاوران بود.
1 تجربه ی ضبط هم در استدیو داشتیم.
از کارهای درویش خان و مختاری گرفته تا کارهای چند صدایی و تنظیم شده یا پلی فونیک رو هم تجربه کردیم.
و حالا دنبال تجربه های قوی تر و پیشرفته تر و منسجم تری هستیم که براشون برتامه های منسجم تری هم در نظر داریم.
لازم به ذکر که تمام این مووفّقیّات بچه ها خلاف سابقه ی کم نوازندگی اونها و خودم بوده.
حالا خوشحال می شم که حیلی ساده و دوستانه در هر شرایطی که فکر می کنید شاید بتونید در کنار ما باشید و به هم کمک کنیم ، به من خبر بدید تا باهم بیشتر راجع بهش صحبت کنیم.
ظمنأ به احتمال زیاد تعداد ثابت ما به 1 گروه ِ 6 نفر ه می رسه. نکته ی خیلی مهم تر رفاقت و سلامت بچه های گروه و دوستانه بودن در عین جدّیت کارمون بوده و امیدواریم که خواهد بود .
سپاس - محمد رضا

mrm43665
Thursday 4 September 2008, 12:11 AM
درود به همه ی دوستان عزیز
واقعیّتش ما بشدّت لنگ یه نوازنده ی کمانچه شدیم واسه ی یکی از گروهامون که خیلی جدّی داریم کار می کنیم و هدفمون اجرای تا آخر پاییز همین امسال. قطعات در آواز دشتی و ماهور هست و کارها همه تنظیم شدست . مجوز هامون هم بعضیش آمادست و بعضیشم در حال آمادگی.
اگر کسی رو میشناسید مستقیم یا غیر مستقیم لطفاً کمک کنید چون نمی دونم چرا کمانچه ی این گروه تلسم شده با این فشار کاری و کمبود زمان ما.
اگر کسی آماده باشه همین فردا مسئول گروه آماده ی بستن قراردادِ کاریه.دوستان لطفاً یه ذره جدّی بگیرید این درخواست حقیر رو و کمک کنید.
سپاس فراوان.

Amir
Thursday 4 September 2008, 12:14 AM
سلام در تهران ؟

mrm43665
Thursday 4 September 2008, 12:24 AM
اوخ اوخ
ببخشید یادم رفت. بله بله در تهران.سوال دیگه ای هم اگر هست امیر جان من آیدی و میلم هم همین mrm43665@yahoo.com هست. و معمولاً هم هستم.
بیکران ممنون از پیگیریت.