PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک به مسئول جدید بخش شعر و ترانه

Amir
Wednesday 9 July 2008, 09:35 PM
با سلام

دوست عزیز و گرانقدر فانوس ( fanoos ) به عنوان دومین مسئول بخش های شعر و ترانه منصور شدند .

امید است ایشان به همراه سارای ( sara_k ) عزیز بتوانند بخش شعر و ترانه را پربارتر از قبل کنند

hichnafar
Wednesday 9 July 2008, 10:13 PM
سلام
از قرار معلوم این تاپیک هم ...
خوب فانوس عزیز! دوباره همکار شدنمون مبارک باشه وامیدوارم همیشه باشی و از اطلاعاتت استفاده کنیم
(گفتم تکراری نشه ):124:

akanani
Thursday 10 July 2008, 06:51 AM
به به فانوس خانم مدیر . مجددا تبریک می گم . جای شما یک مدت توی سایت خالی بود . امیدوارم موفق باشی

arian
Thursday 10 July 2008, 07:40 AM
بنده هم مجددا به فانوس عزيز عرض تبريك دارم و در همين جا مجددا از زحمات سارا خانم كه هميشه تاپيكي فعال و پر پست را اداره ميكنند و لحظه لحظه به آن روح جديدي مي دهند تشكر ميكنم انشاء ا... اين دو عزيز در بخش مقالات شعر و ترانه و تلفيق شعر و موسيقي نيز گروه مقاله نويسي نت آهنگ را فراموش نفرمايند.

Mojtaba
Thursday 10 July 2008, 10:08 AM
با سلام

منم خدمت فانوس عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم در این پست جدید موفق باشند

Majed
Thursday 10 July 2008, 07:01 PM
منم به فانوس عزیز تبریک میگم و امیدوارم همون طور که ر بخش سرگرمی موفق بود در این بخش هم با کمک سارا موفق باشه ...

انشالا علاوه بر دوستان خوب.. همکاران عالی نیز برای هم در این بخش باشید.. با تجربه و تلاش سارا و ایده و همکاری فانوس انشالا بخش شعر و ترانه بهتر از هر روز به فعالیتش ادامه خواهد داد

shbaharehs
Friday 11 July 2008, 08:24 AM
ااا فانوس جان تبریک میگم! امیدوارم که توی این بخش هم مثل همیشه موفق باشی!:ی:ی:ی

ممنون

mehdifulot
Friday 10 June 2022, 11:48 AM
You can see links before reply

mehdifulot
Monday 13 June 2022, 06:27 PM
You can see links before reply

mehdifulot
Wednesday 15 June 2022, 11:58 AM