PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست چند VSTI

farzadspider
Friday 11 July 2008, 11:39 AM
با سلام خدمت شما عزيزان و مديران محترم سايت نت آهنگ اين اولين پست من هست اميدوارم من هم بتونم كمكي كنم.
اولين پست من يه درخواست از دوستان و مديراني كه ميتونن اين كارو براي من انجام بدن من 3 تا VSTi رو ميخوام كه اينا هستن سنتور - فلوت - ني و اگر هم شد ساز دودوك كه يك ساز ارمني هست ممنون ميشم
ببينم كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه از كجا اينها رو بگيرم.
با تشكر فراوان

Babak_mix
Saturday 12 July 2008, 12:28 PM
با عرض سلام خدمت دوست عزيزم فرزاد جان

ورود شما رو به جمع صميمي نت آهنگ هم از طرف خودم و هم از طرف همه مديران و دوستان گلمون خوش آمد ميگم و عضويتت رو در سايت خودت تبريك عرض مي كنم...

خيلي خوشحالم كه اولين پستت رو در اين بخش زدي، اميدوارم از اين به بعد فعاليت خوبت رو ببينيم و يك همكاري تنگاتنگي رو در تمامي بخشهاي سايت و مخصوصاً در اين بخش از شما دوست عزيزمون شاهد باشيم.
بيشتر از اين وقتت رو نميگيرم

در مورد VSTi اگر اسمي از اونها داري لطف كن بگو تا دوستان راحتر بتونن راهنماييت كنن، و اگر توضيح كاملتري در اختيار داري اون رو هم در همين تاپيك قرار بده تا زودتر به هدفت برسي، بنده هم تا جايي كه در توانم باشه در خدمتت هستم...

قربانت Babak

avm
Wednesday 1 October 2008, 10:27 PM
با سلام خدمت شما عزيزان و مديران محترم سايت نت آهنگ اين اولين پست من هست اميدوارم من هم بتونم كمكي كنم.
اولين پست من يه درخواست از دوستان و مديراني كه ميتونن اين كارو براي من انجام بدن من 3 تا VSTi رو ميخوام كه اينا هستن سنتور - فلوت - ني و اگر هم شد ساز دودوك كه يك ساز ارمني هست ممنون ميشم
ببينم كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه از كجا اينها رو بگيرم.
با تشكر فراوان

سلام دوست عزیز

به نظرم شما اگه eastwest RA رو بگیری بیشتر از حد انتظارت خواهد بود و بیشتر راه انداختن کارت به درد میخوره
مرسی ارسلان