PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد کاست جدید محسن یگانه

Amir
Saturday 12 July 2008, 03:53 PM
با سلام

همانطوری که می دانید محسن یگانه بعد از مدت ها تلاش بالاخره تونست برای کاست جدیدش مجوز بگیره

دوستانی که کاست را خریده اند و گوش کرده اند لطفا در مورد این کاست نظر خودشون رو اعلام کنند

با تشکر

خان
Saturday 12 July 2008, 04:04 PM
ممنون از خیر خوشتون.
من یکی محسن یگانه رو خیلی دوست دارم و براش خوشحالم که تونست از پس این هفت خان بگذره و برای آلبومش مجوز بگیره.
سعی میکنم هر چه زود تر آلبومش رو تهیه کنم و نظرم رو بگم.فقط امیدوارم برای گرفتن مجوز مجبور به تغییر سبک نشده باشه.

Amir
Saturday 12 July 2008, 04:17 PM
سه آهنگ تکراری با اجرای جدید داره

ولی به نظر من سیر صعودی داشته تا نزولی و فکر می کنم اگه همینجوری پیش بره بتونه به جاهای بزرگ تر برسه

MonaLisa
Saturday 12 July 2008, 05:14 PM
خوب اسم کاستش چی هست؟

Amir
Saturday 12 July 2008, 06:03 PM
نفس های بی هدف

جالبه من فکر می کردم آخرین نفری هستم که این کاست رو گرفتم

.t.A.T.u
Saturday 12 July 2008, 06:38 PM
خوب، منم که این کاست رو گوش نکردم و بعید هم می دونم در آینده چنین کاریو بکنم...

MonaLisa
Saturday 12 July 2008, 06:48 PM
من که خوشم اومد اون 3 تا آهنگ هم به نظرم قشنگ تر از بقیه س کاراش بودن مخصوصا آهنگ نفس های بی هدف...آهنگ گناهی

ندارم هم قشنگه ...من که لذت بردم ...کاش چاووشی هم مجوز میگرفت یعنی بهش میدادن ...در کل مثل آهنگ های قبلیش بود

ولی شاید یکمی سبکش تغییر کرده مثل آهنگ جای تو نیست ...ولی در کل لذت بخش بود ولی من با این 3 آهنگ حال کردم ...

نفس های بی هدف

چشم های خیس من

سرتو بالا بگیر

milad_flower
Sunday 13 July 2008, 01:39 AM
مثه اينكه محسن يگانه داره ميره دنبال ويلن. آهنگاي اين آلبومش احساسي تره از قبليا مخصوصا آهنگ گناهي ندارم. يه سوال : شعرارو خودش ميگه يا نه؟