PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : op.20 از اشو

Khashayar
Monday 14 July 2008, 11:53 AM
درود
این اثر کاری که من ساختم و نوازندگیش هم خودم کردم.خرسند میشم نظرات سازندتونو بشنوم.البته اینم بگم که در این کار میزانهایی هم برای ویولن و پیانو هم نوشتم که به خاطر امکاناتم نتونست ظبط کنم.اگر هم میبینید جایی از qضرب افتاده بخاطر اینه که خودم تنها ظبط کردم و کمک نداشتم برای ظبط:guitarplay5:
ashoo (You can see links before reply)

arian
Monday 14 July 2008, 01:16 PM
استاد سلام
الان در حال گوش كردن قطعه ي شما هستم
بنظرم بسيار لطيف و زيباست.بخصوص شروع زيبايي دارد. انشاءا... در آينده اونو گسترده تر كنيد .

مصطفی حیدریان
Monday 14 July 2008, 02:06 PM
سالام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم من چه جوری چندتا نت ساده ویولن رو می تونم دانلود کنم ممنون میشم راهنمایم کنید

AliB
Monday 14 July 2008, 03:17 PM
آشو جان من هم کار شما رو دانلود کردم و گوش دادم.
لذت بردم کار زیبایی بود.
به عنوان یک شنونده یه کاره تر و تمیز و شسته رفته بود که میشد از اون لذت برد :)
منتظر کارهای بهتر و بزرگتر شما در آینده هستیم.
با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما
علی

AliB
Monday 14 July 2008, 03:20 PM
سالام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم من چه جوری چندتا نت ساده ویولن رو می تونم دانلود کنم ممنون میشم راهنمایم کنید
مصطفی حیدریان عزیز ورود شما رو به سایت خوش آمد می گویم به سهم خودم. دوست نازنین کمی حوصله کنید و به روال طرح سوالات در سایت دقت داشته باشید . شما اگر سوال خودتون رو در بخش مناسب مطرح کنید خیلی سریع تر از اونچه فکرش رو بکنیند و حتی سریع تر از تاپیک هایی که تو برد سایت دیده می شود ولی به موضوع سوال شما مربوط نمی شود ، پاسخ خواهید گرفت :)
.
پاینده باشید

Babak_mix
Tuesday 15 July 2008, 10:01 AM
خيلي آرامش بخش بود، ولي كامل نبود و خيلي جاي كار داره، اميدوارم همين قطعه رو تكميل كني و در همين تاپيك قرار بدي...

با سپاس Babak

Khashayar
Tuesday 15 July 2008, 11:23 AM
مرسی از این که گوش کردید و نظراتتون رو گفتیید.بله همونطور که اول گفتم میزان هایی هم برای پیانو و ویولن نوشتم که به خاطر مشکلاتی نتونستم ظبط کنم و البته جای بسط و گسترش نیز داره و میشه مانور بیشتری داد.بیشتر میخواستم نظراتون رو راجع به تم آهنگ بدونم که چجوریه و اشکالاتش رو در بیارم..
دوستان دیگه هم نظراتشون رو بگن خوشحال میشم .

MonaLisa
Tuesday 15 July 2008, 12:41 PM
سلام و درود آشوی عزیز...!

منم گوش دادم خیلی صدای عالی داشت و خیلی نرم و خیلی قشنگ بود نواختنتون در تخصصم هم نیست که بخوام نظر بدم ولی لذت بردم که جای گفتن داشت ...به امید کارهای بعدی تون

Guitaro
Tuesday 15 July 2008, 01:02 PM
قشنگ بود ولی با اجازه یه انتقاد کوچیک دارم :

شروع آهنگ خیلی خوبه ولی میتونه فوق العاده باشه ، همینی که فوق العاده نیست از اشکالاشه ! XD
به نظر من آهنگ یه خورده تند و خشن (یا شاید بگیم محکم بهتره) شروع میشه ... اگه کمی لطافت شروع کار بیشتر بشه ، بعد به مرور اون لحن محکم آهنگ بیاد تو از نظر من خیلی قشنگ تر میشه ...

در کل از نظر من آهنگ خیلی خوبیه ولی به "اجراش" میشه یه سری ایراد گرفت که مهمترینش همون "خشونت" در زدنه ، اگه نرم تر زده بشه فکر کنم قشنگ تر بشه ...

Khashayar
Tuesday 15 July 2008, 10:24 PM
سلام گیتارو عزیز
منظورت از خشن شروع شدن همون پاور کوردایی که اول میزم و بعد ریتم شروع میشه دیگه.خودمم از این قسمتش زیاد راضی نیستم قراره اینجا با پیانو زده بشه و با همراهی ملودی که ویولن یا احتمالا ابوا مینوازه ولی بصورت آرام.در مورد نوازندگی هم حق با شماست زیاد خوب نزدم خیلی ملایمتر باید اجرا میشد که تو اجرای نهایی سعی میکنم درستش کنم.
ولی بیشتر سعی داشتم اون خشونت پشت آرامش رو با خط ملودی بیس و پاور کورد ها نشون بدم ولی مثل اینکه اون خشونت زیادی غالب شده به آهنگ که باید کم تر بشه.
مرسی از توجهتون.

Amir
Saturday 19 July 2008, 10:57 PM
آقا براستی که احسنت

امیدوارم بتونیم از علمت در گروه ارکستر استفاده کنیم

کاش ما هم یه کم ساز زدن بلد بودیم می تونستیم یه قطعه بزنیم بذاریم تا گوش دوستان یه کم درد بگیره

به هر حال ممنون از کار پسندیده و زیبایت

خان
Sunday 20 July 2008, 08:59 AM
ashoo عزیز کارت خیلی زیبا و دلنشین بود من که لذت بردم.
اگر ساز های مورد نظرت رو هم به مجموعه اضافه کنی حتما کار گیرا تر و جذاب تر میشه.

موفق باشی دوست عزیز.

billy_the_kid
Monday 21 July 2008, 02:25 PM
Can any one help me find the link to Ashho's playing?! Is the file removed?

کسی میتونه کمک کند تا لینک نواختن آشو را پیدا کنم؟ این فایل پاک شده است؟

MonaLisa
Monday 21 July 2008, 02:59 PM
Can any one help me find the link to Ashho's playing?! Is the file removed?

نه بیلی جان لینک سالمه و اگر دقت کنید روی کلمه ی ashoo لینک رو گذاستن....click on ashoo word

ashoo (You can see links before reply)

rumour
Thursday 3 September 2009, 11:46 AM
خواستم دانلود کنم ولی مثب اینکه لینک پاکی شده!