PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بداهه نوازی در مایه دشتی

Mojtaba
Sunday 20 July 2008, 09:26 AM
با سلام

باز دوباره ما جسارت کردیم و یک ویلنی زدیم فقط اساتید ما رو ببخشند چون خیلی اشتباه خیلی داره

فقط دوستان نظر یادشون نره و بنده رو راهنمایی کنند

You can see links before reply

Majed
Sunday 20 July 2008, 04:00 PM
بسیار زیبا بود مالاریا جان ...

مثل کارای قبلیت ....
البته در این زمینه ویولون زن های سایت نظر تخصصی تر میدن.. اما ما که لذت بردیم...

حس خوبی داشت...

ممنون.. منتظر کارای بعدیت هستیم

Hmd_N
Sunday 20 July 2008, 07:25 PM
مرسی مجتبی جون خیلی حال کردم جیگر !

شرمنده اظهار نظر می کنم، ولی جیگر یه جورایی انگار نتها رو با شک میزنی. یه چیزه دیگه فکر کنم بعضی جاها فشار آرشه واسه اجرا کردن نتها کمه و یه جورایی انگار کم میاره واسه اجرا کردنشون. و یکی دیگه اینکه فکر کنم سازت خیلی خوب کوک نبود جیگر !

بازم شرمنده استاد که فضولی کردم. خیلی خیلی حال کردم و لذت بردم بازم از این کارا بکن جیگر !

Mojtaba
Sunday 20 July 2008, 09:41 PM
حمید جون مرسی از اینکه تحمل کردی و کارمو گوش دادی یکی از اشکلات بزرگ من تو این قطعه این بود که من چهار مضراب رو خیلی تند شروع کردم که باعث شد این مشکلاتی که گفتی پیش بیاد

Kamanche
Monday 21 July 2008, 02:20 AM
سلام
مجتبی جان اینقدر هم اشتباه نداره که شما گفتی ، خیلی هم خوبه.
فقط و فقط مهمترین نکته درست نواختن فواصله .که اونم البته گویا در پوریسیون سوم بیشتره.وگر نه دیگه من دیگه چیزی ندیدم.نکته دوم هم کار کردن بیشتر روی انگشت چهارمته. چون بعضی مواقع انگشت چهارمت گویا بعضی نت ها رو کم میگیره .
به غیر از چند نکته ای که عرض کردم واقعا کار خوبی بود و حتی اگه اونا رو در نظر نگیری به نظرم میشه با بهترین های نواخته شده در ویولون ایرانی مقایسه ش کرد.
یه چیز دیگه هم که حتما باید بگم اونطور که یادمه توی اون کار قبلیت- توی همایون بود اگه اشتباه نکرده باشم- از ضعف جمله سازیت گله میکردی که به نظرم اینجا زیر و رو شده و واقعا جملاتت قشنگ و دلنشین بود .
به خصوص این جملاتت : 40: 00 - 20 :01 عالی - 02:35 و ...
چهارمضرابت هم که سرشار از جملات زیبا بود
نکته ی مثبت این کار برای من همین پختگی و زیبایی جملاتته .و اصلا مهم نیست چند تا نت پس و پیش.
موفق باشی

Mojtaba
Monday 21 July 2008, 11:24 AM
ویشتاسب عزیز ممنونم که دانلود کردی و نکات لازم رو گفتی البته باید بگم بیشتر این جملات تقلیدی از ویلن حبیب الله بدیعی هست خصوصا چهار مضراب راستی نظرت در مورد آرشه پرونی که آخرش زدم چی هست شبیه به کارهای بدیعی شده البته سرعتش از دستم در رفت و همچنین آرشم رو خوب سفت نکرده بودم برای همین خوب نمی پرید

Kamanche
Tuesday 22 July 2008, 01:51 AM
راستش مجتبی جان من زیاد ویولون ایرانی گوش ندادم حتی شاید به تعداد انگشت های دستم نرسه.
اینه که از اصول آرشه پرانی زیاد چیزی نمیدونم.
ولی از لحاظ زیبایی ،اون آرشه پرونی فضای خوبی ایجاد کرد و تنوع خوبی به کارت داده.

خسته نباشی
منتظر کارهای بهتر و زیباتر هستیم

Hmd_N
Thursday 24 July 2008, 12:48 AM
راستی مجتبی جان صحبت آرشه پرونی شد من یدفه یادم افتاد که می خواستم از آرشه پرونی بسیار زیبا و دلنشینی که توی این قطعه زدی تشکر کنم. خیلی عالی بود خیلی حال کردم.

به قول ویشتااسب عزیز جملاتی که توی این قطعه بکار برده بودی خیلی زیبا بود و به دل مینشست.

بازم ممنون و منتظره کارای بعدیت هستیم جیگر

Mojtaba
Thursday 24 July 2008, 08:35 AM
You can see links before reply

حمید جون اینم یک کاره دیگه