PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Greensleeves

billy_the_kid
Monday 21 July 2008, 12:31 AM
Hi

This is a new recording I played today, it was a famous love song popular in England in 19th century. Please give me your comments, thank you once again

MonaLisa
Monday 21 July 2008, 03:23 PM
سلام...!

کاربسیار زیبایی بود ..واقعا مرسی ....ساز سختی هست به نظر من و کار هر کسی نیست ....عالی به امید کارهای بعدی تون ...

arian
Monday 21 July 2008, 03:54 PM
قطعه معروفي است و زيبا اجرا كرده بودي . ممنون.

Babak_mix
Tuesday 22 July 2008, 10:13 AM
Hi

This is a new recording I played today, it was a famous love song popular in England in 19th century. Please give me your comments, thank you once again

ترجمه : سلام
اين يك ركورد جديد است من امروز اجرا كردم، يك آهنگ عاشقانه مشهور عامه‌پسند در انگلستان در قرن 19ام بود. لطفاً به من نظريات خود را بدهيد، يكبار ديگر از شما تشكر ميكنم .

فايل ضميمه : Greensleeves ضبط‌ شده وابسته به شنوايى مدولاسيون پالس 2008-2007-21-20 ژوئيه

__________________________________________________ _____________

.This music is the most beautiful piece that I have heard
اين موسيقى زيباترين قطعه اي است كه من شنيده‌ام.

Best Regards
بهترين احترامات
Babak
بابك

Guitaro
Tuesday 22 July 2008, 01:54 PM
ترجمه : سلام
اين يك ركورد جديد است من امروز اجرا كردم، يك آهنگ عاشقانه مشهور عامه‌پسند در انگلستان در قرن 19ام بود. لطفاً به من نظريات خود را بدهيد، يكبار ديگر از شما تشكر ميكنم .

فايل ضميمه : Greensleeves ضبط‌ شده وابسته به شنوايى مدولاسيون پالس 2008-2007-21-20 ژوئيه

__________________________________________________ _____________

.This music is the most beautiful piece that I have heard
اين موسيقى زيباترين قطعه اي است كه من شنيده‌ام.

Best Regards
بهترين احترامات
Babak
بابك

lol ! بابک جان ! یه ترکی و عربی هم مینداختی زیرش دیگه کامل بشه ! :پی

آهنگ قشنگی بود ... جزو تک و توک آهنگاییه که با هر سازی که تا حالا شنیدم قشنگ شده ...

billy_the_kid
Friday 25 July 2008, 08:53 AM
Dear All Good Friends,

Thank you for taking the time listening to my playings which have lots of Immaturities in them. I hope I can develop my style and technique day after day and upload more euphonic pieces . Thanking you

Babak_mix
Saturday 26 July 2008, 09:16 AM
Dear All Good Friends,

Thank you for taking the time listening to my playings which have lots of Immaturities in them. I hope I can develop my style and technique day after day and upload more euphonic pieces . Thanking you

ترجمه :

متشكرم براى زماني كه گذاشتيد و به نوازندگايم كه خيلى نواقص داشت گوش داديد. من اميدوار هستم كه بتونم سبكم رو با تكنيكهاي روز توسعه بدم و قطعات بهتري رو براتون بفرستم.

سپاسگزار شما