PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل رطوب در تابستان

Mojtaba
Tuesday 22 July 2008, 02:18 PM
با سلام

یکی از مشکلات اساسی ما بچه های مازندران رطوبت هست البته در بیشتر مناطق کشور این مشکل هست ولی در اینجا میزان رطوبت خصوصا در تابستان خیلی زیاد هست و من مجبورم بخاطر همین موضوع خیلی کم در طول روز ساز بزنم و سازم و از کیفش در نیارم الان اگه بیایین کیف ویلنم رو باز کنید پر از رطوبت گیر هست حتی در داخل سازم رطوبت گیر انداختم

دوستان راه حل های بهتری سراغ دارن برای رفع این موضوع؟

arian
Tuesday 22 July 2008, 03:25 PM
اتفاقا جناب مجتبي خان ،امروز كه داشتم مقاله ي جناب اكانيني را ميخوندم ياد شما افتادم و همين فكر را كردم كه چه قدر رطوبت گير توي جعبه ويولن بايد بگذاريد ، واقعا توي مازندران چي كار مي كنند . يك ماه پيش چند روزي ساري بودم ، ويولن بچه ها خوب طبيعتا احتياج به كوك پيدا ميكرد و كمي صداش عوض ميشد . ولي خوشبختانه تهران كمتر اين مشكل را داريم.

Mojtaba
Wednesday 23 July 2008, 04:30 PM
اتفاقا جناب مجتبي خان ،امروز كه داشتم مقاله ي جناب اكانيني را ميخوندم ياد شما افتادم و همين فكر را كردم كه چه قدر رطوبت گير توي جعبه ويولن بايد بگذاريد ، واقعا توي مازندران چي كار مي كنند . يك ماه پيش چند روزي ساري بودم ، ويولن بچه ها خوب طبيعتا احتياج به كوك پيدا ميكرد و كمي صداش عوض ميشد . ولي خوشبختانه تهران كمتر اين مشكل را داريم.

در اینجا وقتی مثلا در رمانی که هوا گرم هست بارون میاد بعد از بارون رطوبت وحشتناک زیاد و من اصلا ساز رو از جعبه در نمیارم چون اصلا صدای ساز خیلی بد میشه

چند وقت پیش تهران بودم و ساز خودمو همراهم اورده بوده بعد 1 _2 روز صداش خیلی عالی شده بود البته جنس سازم گوارنری هست ساز بدی نیست و صدای شفاف و صافی داره

akanani
Monday 28 July 2008, 09:22 AM
با سلام

یکی از مشکلات اساسی ما بچه های مازندران رطوبت هست البته در بیشتر مناطق کشور این مشکل هست ولی در اینجا میزان رطوبت خصوصا در تابستان خیلی زیاد هست و من مجبورم بخاطر همین موضوع خیلی کم در طول روز ساز بزنم و سازم و از کیفش در نیارم الان اگه بیایین کیف ویلنم رو باز کنید پر از رطوبت گیر هست حتی در داخل سازم رطوبت گیر انداختم

دوستان راه حل های بهتری سراغ دارن برای رفع این موضوع؟

والا مجتبی جان را ه حل اصلی را که خودت گفتی همان رطوبت گیر است ولی جوابگو نیست می دونم . به هر حال فکر کنم این مشکل برای تهران هم هست چون اکثر خانه ها کولر آبی هست و خودش باعث رطوبت می شود

Mojtaba
Monday 28 July 2008, 04:16 PM
ولی علی جان رطوبت گیر همچین بد هم نیست چون من از وقتی رطوبت گیر گذاشتم صدای ساز یکم بهتر شده