PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس وبلاگ نقطه داغ تحول موسیقی در دنیای مجازی فارسی

Amir
Wednesday 23 July 2008, 10:51 PM
با سلام

درود فراوان به شما ایرانیان و فارسی زبانان عزیز

خوشحالم این بار نیز حامل خبر خوب و زیبایی برای شما هستم

بالاخره اقدامات فنی برای راه اندازی سرویس وبلاگ فارسی مخصوص علاقمندان به هنر موسیقی به اتمام رسید .

اگر خداوند منان بخواهد و مشکل خاصی پیش نیاید و اتفاق غیر مترقبه ای نیافتد حد فاصل بین فردا شب تا جمعه بعد از ظهر سرویس وبلاگ نت آهنگ در خدمت شما خواهد بود .

خداوند بزرگ و بلند مرتبه را شاکریم که این لطف را به ما داشت تا بتوانیم هرروز بهتر از دیروز به شما و فرهنگ ایرانی خدمت کنیم

وبلاگ بسازید . آموزش بدهید . نقد کنید . تحلیل کنید . آثار موسیقی را برای دانلود دوستانتان قرار دهید . خاطرات موسیقیایی خود را بنویسید . با عکس ها بازی کنید . اخبار موسیقی را به گوش دوستانتان برسانید و ....

سرویس وبلاگ از زمان افتتاح به مدت دو هفته از لحاظ کیفیتی در مرحله تست خواهد بود و ممکن است خدایی نکرده مشکلاتی بر سر راه شما قرار بگیرد که نگران نباشید

قالب پیشفرضی از روی یکی از قالب های بلاگر معروف Blogfa.com ساخته شده است البته ساختار کاملا اختصاصی نت آهنگ که توسط خودتان قابل تغییر است .

به علت کمبود وقت متاسفانه نتوانستیم قالب های مختلفی برای شما قرار دهیم.

انشاءالله با چند تن از دوستان صحبت شده و مقرر شده که برای سرویس وبلاگ قالب های شکیل و موسیقیایی بسازند.

به هر حال دوستان در این حرکت جامع اول راه هستیم . حمایت شما به ما انرژی می دهد تا بتوانیم هرروز خدمات خود را بهتر از روز قبل بکنیم .

تنها برتری بزرگ سرویس وبلاگ نت آهنگ با سرویس های سایت های دیگر احترام گذاشتن و حمایت کامل آن از هنر و موسیقی می باشد که واقعا در جامعه مجازی ما به شدت نیاز است .

تبریکات صمیمانه مرا بپذیرید
شاد و پیروز و سربلند باشید
مدیریت کل پورتال موسیقی نت آهنگ
امیرحسین خوش لفظ

hkh
Thursday 24 July 2008, 10:59 AM
وبلاگ نت آهنگ، واقعاً یکی از بزرگترین اتفاقات و اقدامات نت آهنگ در عرصه سایت های تخصصیه.

به شما و همه کسایی که در زمینه تلاش کردند خسته نباشید می گم و امیدوارم با اوج گرفتن وبلاگ های نت آهنگ، زحمت شما به بار بشینه.

و نت آهنگ بیش از پیش جایی بشه برای بحث و گفتوگو؛ چون عمر تاپیک های تک پسته و پست های یک طرفه دیگه تموم شده...!

Amir
Thursday 24 July 2008, 02:27 PM
دومین حسام طوفانی نت آهنگ ممنونم

دست به دست هم می دهیم و انشاءالله به جاهای بزرگ تر نیز خواهیم رسید

Amir
Saturday 26 July 2008, 04:09 PM
دوستان متاسفانه مشکل کوچکی پیش آمد

وبلاگ در هفته جاری افتتاح خواهد شد

با تشکر

maryama
Sunday 27 July 2008, 12:14 PM
با تشکر از شما که همیشه برای هرچه بهتر شدن سایت تلاش می کنید

Amir
Tuesday 29 July 2008, 08:23 PM
دوستان در حال انجام اقدامات نهایی برای سرویس وبلاگ هستیم

ممکن است سایت برای مدت کوتاهی در دسترس نباشد

پیشاپیش پوزش بنده را بپذیرید

با تشکر

Amir
Saturday 2 August 2008, 12:21 AM
به صورت آزمایشی راه اندازی شد

بالاخره سرویس وبلاگ نت آهنگ اولین سرویس وبلاگ تخصصی موسیقی در تاریخ سایت های فارسی زبان به صورت آزمایشی راه اندازی شد .

هدف مجتمع کردن خدمات موسیقی و هنری در دنیای مجازی از دیرباز در ذهن ما بوده و همانطور که مشاهده می کنید هرروز به امکانات ما اضافه می شود و امیدواریم روزی همه دوستان با هر سلیقه و سبک و سازی همینجا به خواسته خود برسند .

سرویس جدید در حال کماکان در حال تست است و ممکن است بعضی وقت ها و به ندرت روی اعصاب دوستان راه برود ولی مطمئن باشید اطلاعاتی که وارد می کنید به هیچ وجه پاک نمی شوند و تا زمانی که نت آهنگ زنده است آنها نیز می مانند .

استفاده شما از این سرویس جدید به ما انرژی می دهد برای انجام کارهای بزرگتر

در آخر هم باید عرض کنم 30 مرداد تولد سایت است و سورپرایزی بزرگ و عظیم تر از وبلاگ برای شما داریم . منتظر آن روز باشید

با تشکر
موفق باشید

Amir
Saturday 2 August 2008, 01:15 AM
سوالات و مشکلات خود در مورد سرویس وبلاگ نت آهنگ را بیان کنید

بخش پشتیبانی سرویس وبلاگ نت آهنگ (You can see links before reply)

aidin594
Saturday 2 August 2008, 08:06 AM
مطالب سایت عالیست

avazghu
Saturday 2 August 2008, 10:14 AM
سلام
ممنون ازاین حرکتتون

leila53
Saturday 2 August 2008, 12:21 PM
خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم خیلی بدادم رسید

Amir
Saturday 2 August 2008, 01:26 PM
برای ساخت وبلاگ جدید به آدرس زیر بروید

You can see links before reply (You can see links before reply)

arian
Saturday 2 August 2008, 01:45 PM
عرض سلام و ارادت
خسته نباشيد . كاري عالي و جالب و در نوع خود دوست داشتني . از همه ي دوستاني كه زحمت كشيدند تشكر ميكنم . اميدوارم هميشه موفق و سلامت باشيد .

bardyaa
Saturday 2 August 2008, 10:35 PM
امیر جان، با قالب نمی‌شه ور رفت؟

Amir
Saturday 2 August 2008, 10:42 PM
سلام

چرا ویرایش قالب نیز وجود دارد و شما می توانید هرجوری که مایلید آن را ویرایش کنید

فقط دوستان ممکن است تا مدت کوتاهی بعضی شب ها پورتال و وبلاگ ها بالا نیاید . این هم به خاطر تست فنی ما هست برای تحمل بازدید های بالاتر

ولی از نظر ماندگاری اطلاعات ارسالی خیالتان راحت باشد که اطلاعتتان به هیچ وجه پاک نخواهد شد .

به هر حال کار بزرگ سختی های خاص خود را دارد پس از شما انتظار داریم که صبور باشید

با تشکر

mehdihooman
Sunday 3 August 2008, 02:24 PM
تشكر از شما كه هميشه براي بهتر شدن در تلاش هستيد

behi19
Monday 4 August 2008, 03:08 AM
سایتتون خیلی عالیه
فقط خواهش میکنم زود به زود آپش کنید

sh.guitar
Monday 4 August 2008, 04:02 PM
سلام بر شما دوستان و ياران هميشگي

به خاطر عضويت در اين جامعه مجازي بسيار مفتخر هستم ، ولي عذر تقصير براي تاخير بنده را قبول بفرماييد .

با آرزوي هر چه بهتر و بهتر شدن براي شما كه هستيد .

با تشكر

:guitarplay5:

carlin
Tuesday 5 August 2008, 04:38 PM
من خیلی وقت نیست عضو شدم ولی تا حالا کلی چیز یاد گرفتم دست تک تک همکاران درد نکنه!!!!!

Majed
Tuesday 5 August 2008, 09:58 PM
سایتتون خیلی عالیه
فقط خواهش میکنم زود به زود آپش کنید

دوست عزیز منظورتون کدوم بخش هاست؟

الان همه ی بخش های سایت ما فعال و در حال به روز آوری روزانه هستند...

اگه در محلی کم کاری دیدی خوشحال میشیم در هدایت سایت کمکمون کنی..

akanani
Thursday 7 August 2008, 08:05 AM
دومین حسام طوفانی نت آهنگ ممنونم

دست به دست هم می دهیم و انشاءالله به جاهای بزرگ تر نیز خواهیم رسید

منم هم به سهم خودم از شما و تلاشهای مکررتان برای هر چه بهتر شدن سایت سپاسگزارم

شایان منجمی
Thursday 2 April 2009, 02:40 PM
خیلی هم خوب !!!!!!!!!

mehdifulot
Sunday 12 June 2022, 11:52 AM
You can see links before reply