PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه به سنتور ایمان دارید با ما همراه باشید

mojgan
Tuesday 9 January 2007, 02:22 PM
دوستان عزیز سلام

توی این سایت شخص دیگه ای سنتور نمیزنه؟
کسی نمی خواد همکاری کنه؟
مطلبی بده؟
نظر بده؟
اگه هست چرا ?عالیت نمی کنه؟؟

اگه نیست که هیچی اما اگه هست و ?عالیتی نمی کنه
معلومه هیچ علاقه ای به ساز وموسیقی نداره
حر?ی ....بحثی...انتقادی....پیشنهادی نیست؟؟؟.

Hes_r
Wednesday 10 January 2007, 09:31 AM
مژگان خانوم نمیدونم ولی با اینکه سنتور ساز قشنگیه ولی متاس?انه این روزا گرایش بهش کم شده

اینو میشه به خاطر بی آگاهی بعضیا دونست که میگن سنتور کلاس نداره و میرن گیتار

ولی امیدوارم بچه های ?عال سنتور هم زیاد شن

قربانت : حسام cheshm

Amir
Wednesday 10 January 2007, 09:39 AM
منم همه اینا رو قبول دارم

مژگان خانوم ما باید راه حلی برای این قضیه پیدا کنیم

تو هیچ انجمنی من تو اینترنت واسه سنتور چیزی ندیدم

تو بخش مدیران منتظر راه کارهای مدیران هستم

samaner
Wednesday 10 January 2007, 11:59 AM
از خودت شروع كن

Amir
Wednesday 10 January 2007, 12:08 PM
ببخشید میشه بگید چیو شروع کنن

Hes_r
Wednesday 10 January 2007, 01:16 PM
امیر جون منظورش ?ک کنم با مژگان خانمه

دوست عزیز باید بهت بگم که مژگان خانوم مدیر تالار سنتوره و بیشتر ?عالیتهای این بخش برا ایشونه پس ایشون شروع کرده

قربانت : حسام cheshm

mojgan
Wednesday 10 January 2007, 10:09 PM
من خیلی وقته شروع کردم ...

دیگه باید تموم کنم.....................

Hes_r
Thursday 11 January 2007, 07:46 AM
چی رو تموم کنید ؟؟

چند وقته دیگه سنتورتون تموم میشه ؟؟

حسام cheshm

mojgan
Thursday 11 January 2007, 04:55 PM
منظورم ساز زدن نبود
در جواب اون دوستی که گ?ته بود اول خودت شروع کن گ?تم
منظورم معر?ی خودمون وانتقاو پیشنهادو بحث واین چیزا بود

اما در جواب شما بگم که دوره عالی رو چند ماهی هست که شروع کردم
شاید حداقل دو سال وقت بگیره تا تمام بشه

Hes_r
Thursday 11 January 2007, 05:14 PM
زیرنظر چه استادی ؟؟؟

حسام cheshm

mojgan
Friday 12 January 2007, 09:24 AM
زیر نظر استاد بهمن بابائی
ایشون از شاگردان استاد پایور بودن
البته آقای پایور شاگرد زیاد داشتن اما به چندتایی از اونها گواهی پایان دوره دادن
استاد من یکی از اونهاست
یه نواری هست به نام دستور سنتور که اسامی کسانی که
دوره آموزشی پایور رو تمام کردن توی اون نوشته شده
اسم استاد من هم هست
ایشون واقعا بی نظیرن من 6 ساله که بدون وق?ه هر جمعه میرم کلاسشون
بزرگترین شانس زندگی من پیدا کردن ایشون بوده

alireza_amirsamimi
Sunday 11 February 2007, 06:02 PM
ا?رین.ساز بزنید وضبط کنید وبزنید رو سایت تاهمه بشنون و لذت ببرند

mojgan
Sunday 11 February 2007, 11:25 PM
مرسی از لط?تون
چشم در اولین ?رصت اینکارو میکنم
?قط راهش رو بلد نیستم چطوری ب?رستم؟

alireza_amirsamimi
Monday 12 February 2007, 08:43 AM
سخت نیست توی قسمت اثار و اهنگ سازی browseرا انتخاب کنیدو?ایل ره uploadکنید

Hes_r
Monday 12 February 2007, 11:54 AM
اگه منظورتون اینه کار ضبط شده رو چجوری بذارید درست گ?تن علی جان

ولی ?کر کنم منظورش اینه چه طوری کاراشونو ضبط کنن

ایشالله به زودی این آموزش رو براتون میذارم

mojgan
Tuesday 13 February 2007, 06:52 AM
مرسی از راهنمائیتون
من هم راه ?رستادنش رو میخواستم
ممنون بلدم ضبط کنم

Hes_r
Tuesday 13 February 2007, 11:27 AM
حجم ?ایل چقد شده ؟؟؟؟

mojgan
Tuesday 13 February 2007, 06:09 PM
متاس?انه هنوز ضبط نکردم
چقدر باشه خوبه؟

Hes_r
Tuesday 13 February 2007, 09:40 PM
والا حجمش اگه بالای 6-7 مگ باشه که 99 درصد هست تو سایت نمیشه اما خوب مشکلی نداه من بهتون دعوتنامه ی پرشین گیگ میدم اونجا آپلود کنین ولی خوب با توجه ب سرعت اینترنتهاس ایران آپلود کردنش برا شما سخته و شاید مثلا 1 ساعت طول بکشه

alireza_amirsamimi
Thursday 15 February 2007, 05:42 PM
اگر با موبایل ضبط کنید ?رمتش ramهستو حجم کمه و کی?یت پایین

Hes_r
Thursday 15 February 2007, 09:16 PM
آره

میشه با نرم ا?زار ضبط کرد

اگه میخواید لینک دانلود بدم

alireza_amirsamimi
Friday 16 February 2007, 11:39 AM
اسم نرم ا?زار و لینکش رو بگو لط?ا.البته باjet audio هم میشه

Amir
Saturday 17 February 2007, 07:48 AM
Nero واسه اینجور کارا خیلی خوبه

nabegheh95
Saturday 5 May 2007, 01:40 AM
باشه، منم تازه شروع کردم سنتور یاد بگیرم. یاد گر?تم، آهنگهامو ضبط می کنم براتون می ?رستم.
راستی ببخشید: سلام!

Hes_r
Saturday 5 May 2007, 03:26 AM
امیدوارم خیلی زود در سنتور حر?ه ای شید دوست عزیز

:ak

meisamf
Sunday 7 October 2007, 02:25 PM
سلام به همه دوستان عزیز و همینطور مژگان خانم که گویا بیشتر از همه در این تاپیک فعالیت دارند.
جهت پاسخ به شماره اول همین تاپیک عرض شود که من همین امروز عضو شدم و سنتور هم میزنم... و به روی چشم من هم به عنوان یک نوازنده کوچک سنتور تا اونجا کهدر توان و سواد و تجربم باشه سعی میکنم به دوستان کمک فکری برسونم تا بتونیم لا اقل سنتور رو در همین جمع خودمون زنده نگه داریم و باعث پیشرفت هم بشیم.
اما در مورد بحث و حرف و انتقاد...
فکر نمیکنید که سنتور در سالهای اخیر جایگاهش در موسیقی کلاسیک ایرانی کمرنگتر شده؟ چه دلایلی میتونه داشته باشه؟

Amir
Sunday 7 October 2007, 02:28 PM
با سلام و با تشکر از حضور شما در اینجا

امیدواریم در کنار هم بتونیم لحظات خوبی را داشته باشیم

در مورد بحث
دلایل متعددی می تونه داشته باشه که یکیش کلا وضعیت خراب موسیقی ما و در کل بها ندادن به موسیقی کلاسیک ایرانی به نظر من می تونه باشه

alireza_amirsamimi
Sunday 7 October 2007, 03:11 PM
سلام ورودت رو به سایت تبریک میگم.یه کم درباره خودت بیشتر توضیح بده.چقدر هست ساز میزنی.چند سالته.این عکس خودته؟چیا زدی

meisamf
Monday 8 October 2007, 04:08 PM
سلام و ممنونم علیرضا و امیر جان و بقیه دوستان...

خوشحالم که خیلی اتفاقی به این forum برخورد کردم و به نظرم جالب اومد و عضو شدم احتمالا اینجور که از شواهد بر میاد دوستان خوبی هم پیدا کردم...
اما در مورد خورم.. حدود 10-12 سالی میشه که سنتور میزنم دف و نی هم میزدم اما نه آنچنان که بایدو شاید. من متولد تهران هستم تیر 1358 . بله این هم عکس خودمه... در حال حاضر در کنار شغلم پیش یکی از اساتید آهنگسازی میخونم به همراه سلفژ و هارمونی.. . و باعث افتخارمه که چند جلسه ای هم خدمت استاد پرویز منصوری تئوری کار کردم.. با تمام این تفاسیر به قول استاد ناظری اینا چیزایی که همه بلدن و دونستنش فقط لازمه اما چیزی هست که دیگه بسته به تلاش ما نیست و باید خودش در ما شکل بگیره اگر لایق اون باشیم..

دیوانه عشقت را جایی نظر افتادست کانجا نتواند رفت اندیشه دانایی

اگر ممکنه بقیه دوستان هم کمی از خودشون بگن تا بیشتر با هم آشنا بشیم ( یا شاید این کار قبلا انجام شده باشه) ...

Razoniaz
Wednesday 17 October 2007, 09:56 AM
سلام من محسن هستم حدود 5 ساله که سنتور کار مي‌کنم. در حال حاضر هم تدريس مي‌کنم و هم از محضر دو استاد بهره مي‌برم. اميدوارم که به همراه دوستان عزيز بتونيم تا جايي که امکان داره گامي هرچند کوچک در جهت شناخت و ارائه موسيقي اصيل ايراني برداريم.

Amir
Wednesday 17 October 2007, 03:00 PM
خوشحالم که دوستان متخصصی مثل شما وارد این سایت شدند

اگر بتوانید بحث ها , نظرخواهی ها و مطالب علمی در مورد سنتور در سایت قرار دهید و دوستان دیگر را به بحث در مورد موارد مختلف و تخصصی دعوت کنید بسیار کار بزرگی انجام دادید

با تشکر
موفق باشید

mammad_g
Saturday 14 June 2008, 01:53 PM
سلام دوستان . من تازه میخوام شروع کنم . میخوام یه سنتور بگیرم . خیلی دوست دارم یاد بگیرم . یه راهنمایی میکنین واسه خرید سنتور؟
ممنون میشم

MonaLisa
Saturday 14 June 2008, 04:14 PM
سلام دوستان . من تازه میخوام شروع کنم . میخوام یه سنتور بگیرم . خیلی دوست دارم یاد بگیرم . یه راهنمایی میکنین واسه خرید سنتور؟
ممنون میشم

سلام محمد جان...!

به امید موفقیت در این راه و به سایت خودت هم خوش آمدی ...محمد جان اگر میخواهید مشاوره ای برای خرید سنتور داشته باشید لطفا در این بخش (You can see links before reply)یک تاپیک جداگانه (new thread) بزنید ..تا هم نظم این تاپیک به هم نریزه و هم دوستان راحت تر بهتون کمک کنند ....پیشا پیش ممنون از همکاریتون

mammad_g
Saturday 14 June 2008, 06:05 PM
سلام محمد جان...!

به امید موفقیت در این راه و به سایت خودت هم خوش آمدی ...محمد جان اگر میخواهید مشاوره ای برای خرید سنتور داشته باشید لطفا در این بخش (You can see links before reply)یک تاپیک جداگانه (new thread) بزنید ..تا هم نظم این تاپیک به هم نریزه و هم دوستان راحت تر بهتون کمک کنند ....پیشا پیش ممنون از همکاریتون

ممنون دوست عزیز . لطف کردین

veldmort
Thursday 24 July 2008, 10:00 AM
با سلام خدمت تمام دوستان سنتور نواز.

من از 8 سالگی میخواستم سنتور بزنم اما به خاطر درس، خانوادم نزاشتن برم کلاس و حالا پس از 10 سال وقفه
تونستم برم کلاس و الان دقیقا 1 ماه و سه روزه دارم میرم کلاس و از این بابت که جسارت کردم و اومدم توی تایپیک سنتور نوازها به بزرگواری خودتون ببخشید.
به نظر من دوستان صاحب نظر در سنتور نوازی برای احیای سنتور در سطح جامعه و کمک به خانواده سنتور نوازان گرامی باید یک وبلاگ ایجاد کنند با یک مدیریت قوی و نویسندگان آگاه.
باز هم از جسارتی که کردم معذرت میخوام.

ehsansantoori
Wednesday 13 August 2008, 08:39 PM
سلام
من احسانم حدود 15 سال است که سنتور می زنم استاد من هم دوره استاد پایور است من هم 10 خدمت ایشون شاگردی میکنم البته الان سنش زیاده حدود 75 سالشه ولی ماشااله هنوز سرحاله .

Akherati
Monday 24 November 2008, 02:10 PM
سلام من با مژگان خانوم کار دارم.هنوز سر میزنید اینجا؟؟
گفتید شاگرد استاد بابایید؟؟ پس باید اصفهان باشید.آموزشگاه نوا بغل دادگستری درست میگم؟؟؟؟
یادش بخیر.من 9-8 سال پیش میرفتم پیششون.چند سالی اصفهان بودم(استاد اولم که ایشونم شاگرد استاد پایور بود معرفیشون کردن) البته اون موقع هی در میرفتم از زیر درس .خیلی جدی نمیگرفتم.الان بیشتر جدی میگیرم.اگر اون موقع درست پیگیر بودم الان کامل استاد بودم. به هر حال خیلی حس نوستالژیکی بهم دست داد.

میشه اگه اینجا سر میزنید جواب بدین؟ منتظرم

mammad_g
Monday 24 November 2008, 04:26 PM
سلام دوستای سنتور نواز
من حدود 3 ماهه دارم کلاس سنتور میرم
الانم درس 23 کتاب استاد پایور هستم
ولی هنوز با دستام مشکل دارم
دستامو وقتی از ساز فاصله میدم که مجبور میشم دستامو کامل حرکت بدم
وقتی هم که نزدیک ساز میگیرمو میخوام فقط با مچ مضراب بزنم مضرابا به سیمای دیگه برخورد میکنن
میشه راهنمایی کنین
ممنون میشم

Razoniaz
Monday 24 November 2008, 08:14 PM
سلام دوستای سنتور نواز
من حدود 3 ماهه دارم کلاس سنتور میرم
الانم درس 23 کتاب استاد پایور هستم
ولی هنوز با دستام مشکل دارم
دستامو وقتی از ساز فاصله میدم که مجبور میشم دستامو کامل حرکت بدم
وقتی هم که نزدیک ساز میگیرمو میخوام فقط با مچ مضراب بزنم مضرابا به سیمای دیگه برخورد میکنن
میشه راهنمایی کنین
ممنون میشم

دوست عزیز همونطور که خودت میگی الان فقط سه ماهه که داری سنتور کار می کنی و نباید زیاد از خودت انتظار داشته باشی. مطمئن باش به مرور زمان همه چیز درست می شه. موسیقی نیاز به صرف زمان خیلی زیادی داره. فقط سعی کن حالت دستهای استادت رو الگو قرار بدی و از اون بخوای که تو این زمینه کمکت کنه.

mammad_g
Monday 24 November 2008, 08:42 PM
ممنون دوست عزیز
پس این حالت عادیه
من فک کردم ممکنه مشکل از من باشه
مرسی

Akherati
Thursday 27 November 2008, 09:09 AM
Mojgan خانم نمیاد دیگه اینجا؟

Razoniaz
Tuesday 16 December 2008, 08:21 AM
با سلام خدمت همه دوستان سنتور نواز
دوستان چرا انجمن سنتور اینقدر سوت و کوره؟ چرا آخرین تاپیک باید مال 10 روز پیش باشه؟ چرا ...
عاجزانه از تمامی دوستان خواهش می کنم همت کنند و اونجور که سزاوار این ساز هستش توی این انجمن فعالیت کنند. تمنا می کنم.

bamdadonline
Tuesday 16 December 2008, 09:37 AM
با سلام به بچه ها. من یه پیشنهاد یا میشه گفت یه درخواست برای بخش سنتور دارم. مژگان خانم یا یکی از دوستان که به سنتور آشنایی داره یه تاپیک بزنن و آموزش این ساز زیبا که واقعا صدای دیوانه کننده ای داره رو شروع کنن. با این کار میشه این بخش رو از خواب بیرون اورد.

سربلند و پیروز باشید...

arian
Tuesday 16 December 2008, 11:45 AM
با سلام به بچه ها. من یه پیشنهاد یا میشه گفت یه درخواست برای بخش سنتور دارم. مژگان خانم یا یکی از دوستان که به سنتور آشنایی داره یه تاپیک بزنن و آموزش این ساز زیبا که واقعا صدای دیوانه کننده ای داره رو شروع کنن. با این کار میشه این بخش رو از خواب بیرون اورد.

سربلند و پیروز باشید...

دوست عزيز متاسفانه مژگان خانم به علت مشكلات و گرفتاري فعلا در سايت فعال نمي باشند . اما دوستان ميتونند چنانچه تمايل دارند مثل بخش هاي ويولن يا تمبك به فعاليت بيشتر بپردازند . واقعا جاي تعجب داره كه بچه هاي سنتور چرا اينقدر كم فعاليت ميكنند .

violin-m
Saturday 20 December 2008, 11:41 PM
سلام
به نظر شما اگه من سنتور را شروع کنم چقدر طول میکشه تا راه بیفتم؟؟؟؟؟

Razoniaz
Sunday 21 December 2008, 01:02 PM
سلام
به نظر شما اگه من سنتور را شروع کنم چقدر طول میکشه تا راه بیفتم؟؟؟؟؟

دوست عزیز بستگی به این داره که منظور از راه افتادن رو چی بدونید. اگه اجرای یکی دو تا چهارمضراب یا پیش درآمد نه چندان مشکل و یه جواب آواز ساده باشه فکر کنم دو سه سال ولی اگه می خواید حرفه ای کار کنید خیلی بیشتر از اینها باید زمان بگذارید.