PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب نوای مهر ( استاد همایون خرم )

Hmd_N
Friday 1 August 2008, 11:58 PM
کتاب " نوای مهر " تالیف استاد همایون خرم تشکیل شده است از : درآمد - چهار مضراب - قطعات آوازی - رنگ و تصنیف های ساخته ی استاد خرم.
وارد هر دستگاه یا گوشه های آوازی که می شوید یک توضیح کامل درباره ی آن داده شده و به معرفی آن دستگاه یا گوشه پرداخته شده است.
تصنیف های این کتاب دارای توضیح کامل از جمله نام شاعر و متن شعر ها و در بالای تمامی نت ها وارد هر گوشه یا آوازی که می شوید توضیح کامل داده شده است.
این کتاب سال 1386 چاپ سوم آن انجام شده و نشر هستان عهده دار آن بوده ، مرکز پخش : درویش خان
در ضمن این کتاب به کوشش بابک شهرکی یکی از بهترین هنرجویان استاد خرم است.
قیمت این کتاب هم 4000 هزار تومان است و دارای 142 صفحه نیز می باشد.

من خودم این کتابو دارم و حتما هم توصیه می کنم اونو بخرین. خیلی کتاب پربار و خوبیه

Mojtaba
Saturday 2 August 2008, 08:12 AM
حمید جون مثل اینکه این کتاب استاد خرم جلد 1 و 2 داره مثل ردیف استاد صبا یکی چپ کوک هست یکی دیگه راست کوک

Hmd_N
Monday 4 August 2008, 12:21 AM
حمید جون مثل اینکه این کتاب استاد خرم جلد 1 و 2 داره مثل ردیف استاد صبا یکی چپ کوک هست یکی دیگه راست کوک

مرسی مجتبی جون که تذکر دادی. آره جیگر من یادم رفت بگم. این کتاب جلد 1 و 2 داره. یکی چپ کوکه و دیگری راست کوک.

مرسی عزیز

soroosh453
Tuesday 7 February 2012, 11:46 AM
درود بر هنر مندان و هنر جویان گرامی:
بعلت موجود نبودن این کتاب در سایت لطفا در صورت امکان سایت فروش این کتاب رو معرفی کنید
با تقدیر و تشکر فراوان
سروش همایون

soroosh453
Tuesday 7 February 2012, 11:49 AM
درود بر هنرمندان و هنر جویان گرامی :
بعلت موجود نبودن این کتاب در قسمت فروش سایت لطفا سایت فروش این اثر رو معرفی کنید
با تشکر فراوان
سروش همایون
SOROOSH453@YAHOO.COM

arei
Friday 29 September 2017, 06:31 PM
سلام کسی فایل های صوتی کتاب نوای مهر 1 رو داره؟
چه فروشی چه دانلود لطفا طالاع بدین
اینم ایدی تلگرامم amir_es95

- - - Updated - - -

سلام کسی فایل های صوتی کتاب نوای مهر 1 رو داره؟
چه فروشی چه دانلود لطفا طالاع بدین
اینم ایدی تلگرامم amir_es95