PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک به مسئول جدید بخش های موسیقی الکترونیک

Amir
Tuesday 5 August 2008, 11:38 PM
با سلام

دوست بسیار خوبم امیر ( Sensation (You can see links before reply) ) به عنوان مسئول جدید بخش های موسیقی الکترونیک انتخاب شدند

امید است با حضور پررنگ تر ایشان این بخش ها بتوانند به جایگاه واقعی خود در نت آهنگ برسند

از طرف خودم به ایشان تبریک عرض می کنم

Hmd_N
Tuesday 5 August 2008, 11:42 PM
بسیار انتخاب خوب و شایسته ای بود. مرسی امیر جان

منم به دوست خوبم جناب Sensation امیر جان عزیز تبریک میگم و آروزی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی را براشون دارم.

Sensation
Wednesday 6 August 2008, 12:27 AM
اميدوارم كه طبق برنامه پيش بريم و خوب هم پيش بريم
متاسفانه هنگاه صحبت با امير به مدت 1 ساعت شايدم كمتر در حدود 45 دقيقه سرورم قطع شد...!

از امير هم تشكر ميكنم و همين طور جناب HMD

Sensation
Wednesday 6 August 2008, 03:36 AM
دوستان من چون هميشه با كمبود وقت مواجه ميشم به ناچار در ساعت بين 12 تا 7 صبح مجبوم تغييراتي اساسي و پايه رو در بخش الكترونيك ايجاد كنم
از مديران ميخوام كه تاپيك هايي رو كه به صورت ظاهري ديليت كردم كلا ديليت كنند
ممكنه اول و به محض ورود شاهد تغييرات عمده اي باشيد اما برنامه ريزي بنلد مدتي براي اون بخش كردم و وجه تمايز تاپيك ها به زودي معلوم خواهد شد
اميدوارم بعضي از دوستان از ديليت شدن تاپيك هاشون گله مند نباشند بايد نظم رو حتما رعايت كرد چون الكترونيك اگه همراه نظم نباشه در آينده به مشكلاتي ميخوريم چون به سرعت پيشرفت ميكنه.

در پاك كردن تاپيك ها هيچ حاشيه اي نبوده و تنها در جهت بهبود اون بخش بوده و اميدوارم خوب جواب بده البته بايد قوانين رو براي اون بخش حتما وضع كنم كه در آينده از وقت بهترين استفاده رو داشته باشيم.

اميدوارم دوستان از جابجايي و همين طور تغييرات اساسي در وهله اوليه تعجب نكنن و تضمين خواهم كرد كه شرايط زيباتر خواهد شد.

همين طور اون دوستاني كه هرزگاهي مطلب ميزنن و لينكاشون رو چك نميكنن در ادامه تاپيك هاي زده شده از اين تاريخ بايد كمي اصولي تر كار رو انجام بدن.

تاپيك هايي كه جنبه تبليغات داره و يا باداشت غلطي در رابطه با اون ها شده و همين طور مضمون تاپيك ها كمي منحرف شده در حال حاضر ديگه موجود نيست

بعضي از تاپيك ها بود كه دوستان موضوع رو از پايه اشتباه پيش برده بودن اون ها در حال حاضر ديگه موجود نيست.چون ميخواييم وارد بحث هاي زيباتري بشيم.

از شلوغي هاي زائد هم در بعضي تاپيك ها فعلا تا 30 % كاسته شد و كم كم به 99 درصد خواهد رسيد
در هر صورت اميدوارم نتيجه تغييرات خوب باشه كه قطعا همين طور خواهد بود.

تاپيك هايي كه مربوط به دانلود موزكي ويدئو و همين طور فايلاي تورنت هست از نظر من فعلا لزومي نداره كه باشه چون چيزي كه مهم هست اين هست كه در موسيقي به روز باشيم و مسلما با چند لينك نميتونيم اين امر رو به اثبات برسونيم بهتر هست فعلا تمركز رو روي شنيدار بذاريم تا بعدا اصولي تر به اين قضيه نگاه كنيم.مطمئن باشيد جواب بهتري رو ميگيرم.

موفق باشيد و پيروز

Sensation
Wednesday 6 August 2008, 03:45 AM
همين طور در بخش ميكس ها و هيمن طور اجراهاي لايو به همين ترتيب پوشش دادن اين دسته از فايل ها و مجموعه ها نيازمند يه تيم 10 يا 20 تفري هست كه مسلما در حال حاضر غير ممكن هست.
چون در خارج از ايران به علت شرايط خوب براي ادامه موسيقي به راحتي هر روز كلاب ها و دنسينگ ها و وجود شبكه هاي راديويي موجود هر روز مجموعه هايي رو طي ترتيب خاصي پخش ميكنن.

اين مجموعه ها چون بيشتر حالت راديو و شو داره و يا ميكس هايي كه قابليت لايو داره و فايل ها بدون قابليت Cut كاتينگ هستند از كيفيت لازم برخوردار نيستند پس از نظر بنده حقير بهتر هست اين دو بخش رو در حال حاضر مثل بخش موزيك ويدئو از رديف برنامه هاي متمركز حذف كنيم.
ميتونيم از طريق فروشگاه پوشش بديم.اينجوري ميتونيم به برخي مجموعه ها و حفظ ارزش اون ها هم كمك كنيم.

بقيه بخش ها رو بايد كم كم چك كنم باز در جريان تغييرات قرارتون خواهم داد ولي بعيد ميدونم جز تغييرات داخلي به تغييرات ديگري نياز داشته باشه.

arian
Wednesday 6 August 2008, 08:13 AM
امير خان سلام و عرض تبريك .
هميشه سعي داشتم تا از دانش و اطلاعات گسترده ي مسئوليني نظير جناب عالي در سايت بيشتر استفاده كنم . خيلي خوشحالم كه قبول مسئوليت فرموديد . با اين كار دل بسيار ي از كاربران و دوستان و مسئولين سايت را شاد كرديد. اميدوارم هميشه سلامت باشيد و نت آهنگ نيز در سايه ي تلاش و كوشش شما كه همگي قدردان آن هستيم روزهاي پر شكوهتري را در آموزش موسيقي كشور رقم بزند.

Kamanche
Wednesday 6 August 2008, 09:13 AM
با سلام
امیر خان تبریکات بنده رو هم پذیرا باشید.
موفق باشید

Mojtaba
Wednesday 6 August 2008, 10:10 AM
سلام امیر جان تبریک میگم امیدوارم در این پست موفق باشی

Khashayar
Wednesday 6 August 2008, 10:32 AM
درود.
امیر عزیز تبریک خاص منم بپذیر.امید وارم بخش موسیقی الکترونیک علمی تر و پر بار تر از همیشه بشه.و شاید بتونی منم با موسیقی الکترونیک آشَتی بدی.
موفق و پیروز باشی

ماریا
Wednesday 6 August 2008, 10:58 AM
امیر جان تبریک میگم امیدوارم که پیشرفت این بخش هم روز به روز افزون تر و مطالب موسیقی الکترونیک بیشتر بشه خلاصه یه کاری کن که بچه ها با موسیقی الکترونیک بیشتر اشنا بشن مخصوصا خود من

سبز باشی و سر افراز

Sensation
Wednesday 6 August 2008, 12:30 PM
از تمامي دوستان ممنونم و پيشاپيش تشكر ميكنم
ايشالا اهداف زيبايي رو دنبال خواهيم كرد
همين طور مجموعه هايي رو تنظيم خوام كرد به صورت ماهانه كه ميتونه در شناخت و قدرت نفوذ الترونيك تاثير چنداني داشته باشه
ايشالا كه خوب پيش خواهيم رفت و قطعا همين طور خواهد بود

Babak_mix
Wednesday 6 August 2008, 12:35 PM
باز هم يك انتخاب شايسته ديگه از طرف مديريت سايت :x

امیر عزيز ( Sensation (You can see links before reply) ) به جمع مديران خوش آمدي، مسئوليت سنگيني به دوش داري، ولي مطمئنم كه به خوبي از پس اين وظيفه بر ميايي...

برات آرزوي موفقيت و سلامتي دارم.

دوستدار هميشگيه تو Babak

moomak
Wednesday 6 August 2008, 01:36 PM
سلام
منم مثل همه بهت تبریک میگم
برات آرزوی موفقیت دارم
فعلا

alireza_amirsamimi
Wednesday 6 August 2008, 11:03 PM
تبریک میگم.میدوارم موفق باشید دوست عزیز

akanani
Thursday 7 August 2008, 08:12 AM
من هم به این دوستمون تبریک می گم و امیدوارم در راستای اهداف سایت گام موثری را ایفاد نمایند .

shbaharehs
Friday 8 August 2008, 08:50 AM
ا من بازم دیر رسیدم! ولی خیلی خیلی بهتون تبریک میگم و امیدوارم که مثل همیشه موفق و پیروز باشید.
ممنون

hichnafar
Friday 8 August 2008, 09:08 AM
سلام تبریک می گم امیدوارم هر روز موفق تر از قبل باشید !

Sensation
Sunday 10 August 2008, 11:18 AM
ممنونم از دوستان
از دوستاني مانند : خانوم بهاره - آقاي مومك - آقاي صميمي - خانوم سارا - آقاي اكاناني و همين طور بابك عزيز
از دور شاهد زحمت تك تك دوستان هستم و ممنونم ازشون.

اميدوارم به بهترين نحو پيش بريم كه خواهيم رفت
بعد از بازگشت از سفر برنامه هايي رو ريختم به صورت برنامه ريزي بلند مدت كه ايشالا مفيد واقع خواهد شد و نظر دوستان رو هم ميپرسم.

مزيت بزرگ نت آهنگ در اين هست كه حدود ها و احترام ها به زيبايي رعايت ميشه و من اين خصوصيت رو ستايش خواهم كرد در همه حال.

همگي موفق و پيروز باشيد

farzad121
Saturday 28 May 2022, 01:46 PM
You can see links before replyسعر-سعر-الدولار-اليوم/You can see links before replyالليرة-التركية-مقابل-الدرهم/You can see links before replyماهي-الشركات-التي-توزع-ارباح/You can see links before replyدخول-السياح-من-دبي-إلى-أبوظبي-2022/You can see links before replyشركة-استثمار/

mehdifulot
Friday 10 June 2022, 04:16 AM
You can see links before reply

mehdifulot
Monday 13 June 2022, 08:34 PM

mehdifulot
Thursday 16 June 2022, 06:16 PM